Şimdi Ara

Almanya da Türk olmak zor be abicim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanya'da Göçmenlerin Üçte Birinin Ayrımcılığa Maruz Kaldığı, Bunun En Çok Yapıldığı Yerlerin Devlet Daireleri, Okullar ve İş Yerleri Olduğu Bildirildi.

Almanya'da göçmenlerin üçte birinin ayrımcılığa maruz kaldığı, bunun en çok yapıldığı yerlerin devlet daireleri, okullar ve iş yerleri olduğu bildirildi.
    Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen 'Eşit Tutulma ve Eşit Muamele' isimli kongrede konuşan Köln Anti Ayrımcılık Bürosu Müdürü Banu Bambal, "En çok ayrımcılık resmi daireler ve eğitim alanında yaşanıyor. İstatistiklerimize göre göçmenlerin yüzde 27'si ayrımcılığa uğruyor" dedi

http://muhabirtürk.com/news_detail.php?id=12275

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihilist.xx -- 25 Kasım 2008; 11:15:01 >

• her ülkede göçmen olmak zordur..

hele türkiyede kürt olmak ayrı bir zorluk kürtsen hayatta 3-0 yenik başladın demektir

Pkk'lısın yada (cısın) doğulusun (daha doğrusu 2nci sınıf insansın) ve cahilsin

almanyada'ki türklerde bu saydığım 3 nedenden 2'sine maruz kalıyorlar ve daha bir çok neden say say bitmez

tüm bu nedenlerin anası olarak faşizmi görüyorum ve faşizm bir hastalıktır diyorum.
  • eğer o pkk lı veya pkk cı dediklerinse gebersinler zaten onlar insan bile değil ama kürt kardeşlerimize diyecek sözüm yok onlar bizim canımız yok öyle bir ayrım bu ülkede kürt cumhurbaşkanı bile oldu ayrım yok..
  • Ben Almanyadayken arkadaslarla toplanip nazileri dövüyorduk.
  • Ben yurt disinda yasiyorum.Turkiyedeki devlet dairelerinde kendi öz halkina yapilan iskence gibi bugun git yarin gel gibi ayrimcilik,Almanyadaki turklere yapilan ayrimciliktan daha fazladir
  • EEE NE DEMİŞLER
    DEUTSCHLAND DEUTSCHLAND
    über alles
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.