Şimdi Ara

Almancada A1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki konuda yardımınızı isteyeceğim.

İngilizce seviyem B1 diyebilirim. B2 idi ama bir kaç yıldır pratik yapamadım pek. Baya eridi. Acaba upper-intermediate, advanced düzeyinde makale paylaşan ya da testleri olan bir site, platform ya da uygulama var mı? Pratik nasıl yapabilirim?

Benim lisede bile Almanca pratik yapma şansım olmadı. Almanca hiç ders almadım. Yani Almanca hakkında fikrim bile yok. Bana nasıl çalışabileceğime dair yol gösterebilecek bir arkadaş var mı? Dil bilgisi, kelime bilgisi, konuşma ve dinleme olarak ayırırsanız sevinirim. Uygulama, platform ve site de önerebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C05AA6244 -- 22 Temmuz 2020; 2:26:5 >

• Arkadaşlar gerçekten bir rol model, yol haritası (Almanca için) çok yardımcı olurdu. Bana küçük bir hedefe ulaşma bilançosu gösterirseniz, ben de meyve veren ağaç gibi bilgi katacağım kendime sayenizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C05AA6244 -- 22 Temmuz 2020; 2:26:27 >
  • UP
  • Sana tavsiyem Almanca'yı İngilizce olarak öğrenmen. İngilizce'ni biraz daha geliştirip İngilizce kaynaklardan Almanca'yı öğrenmen daha kolay olacak, emin ol.
  • Englisher E kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bildiğiniz İngilizce-Almanca şeklinde öğreten bir platform, site ya da iyi bir kitap var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C05AA6244

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bildiğiniz İngilizce-Almanca şeklinde öğreten bir platform, site ya da iyi bir kitap var mı?
    Bildiğim bir kaynak yok fakat İngilizce olarak Almanca kaynak ararasınz çok kolay bir şekilde bulursunuz.
  • Englisher E kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkür ederim. Farklı fikirlere de açığım. Başka arkadaşlar da yorumlarını esirgemesin lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.