Şimdi Ara

Almanca Öğrenmek İçin Öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, temel birkaç bir şey dışında almancayı bilmiyorum ve ileride Almanya'da yaşamayı çok istediğimden Almanca öğrenmek istiyorum. Önerilerinizi yazabilir misiniz? Nasıl sıfırdan öğrenebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaganiane -- 27 Eylül 2016; 22:18:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beş kuruş para harcamadan şu siteden ileri düzeye kadar öğrenebilirsiniz.Daha iyi bir kaynak yok ücretsiz.
    Oradaki a1 seviyesinden başlayın.
    http://www.dw.com/tr/almanca-%C3%B6%C4%9Frenin/almanca-kurslari/s-2605
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Hocam bu siteden öğrenirken nasıl bir yol izlemeliyim? Öneri/tavsiyeniz var mı?

• Her dersi bir kere çalışarak bırakmayın.Birkaç kez tekrar dinleyin.Kelimeleri ezberlemeyin.Dinlemeyi tekrar tekrar yaparsanız kelimeleri de unutmazsınız.
    Tekrar teşekkürler

• duolingo yu önerebilirim , telefonuna kurup cümle/kelime öğrenebilirsin , Bİr dosya vardı yüklensin PM yollarım .İyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • einlied kullanıcısına yanıt
    bana göre duolingo daha gramatik, duolingo ile birlikte memrise sitesi ile paralel çalışılmalı. memrise daha işitsel ve sesli terkra var, hali ile telaffuz ve kelime ezberleme konusunda benim işime yaradı. öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbayrakoglu -- 15 Mart 2017; 21:18:13 >
  • Tell Me More Almanca Setini kullanabilirsin. Cok kapsamli ve isine yarayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.