Şimdi Ara

Alman otomotiv devi BMW logosunu değiştirdi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman otomotiv sanayi tepeye ulaştı,şimdi düşüş zamanı !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Hadi e36 m3 tamamda e46 gtr zor be hacı zaten 9 adet mi ne üretmişler zor yaniii
    Most Wanted'ı ilk oyadığımda aklım gitmişti.
    tabi o zamanlar E46 GTR'dan kaç tane filan var hiç bilmiyorum. Ama sonraları öğrendiğimde ise düz bi E46 alıp, oyundaki gibi modifiye etme hayalim hep vardı.

ama şuan BMW kendisinden o kadar soğuttu ki, şöyle bi konu açıp serzeniş de bulunmuştum;https://forum.donanimhaber.com/1-270-000-ye-2004-model-bmw-m3-csl-1-650-000-den-baska-bi-csl-satisa-sunulmus-yok-mu-arttiran--138696914-1

not: üst resimdeki E30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 4 Mart 2020; 22:56:59 >

• Cocukken hayalimdi benimde hep m3 gtr :D 109 binde olan arabaya 1.2 m istemek guzel kafaymis :D yurtdisinda ucuzaymis 30,000 getirmenin bi yolunu bulabilirsem almak istiyorum :D tesekkurler gosterdigin icin.
    Ve mia :D gercekten harika oyundu

• Güzel.

Boncuk gibi kabarık logoları sevmiyordum... iyi oldu. Galiba VW de biraz incelecek, MB gibi... Biliyorsunuz, arabaların dışı hepimizin :)
  • ne varsa eskide var özellikle 2012 sonrası hiçbir şeyin tadı kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 5 sene sonra böbrekten başka bişey olmayacak, çok da önemli bi değişim değil

• Lamperouge L kullanıcısına yanıt
    ben teşekkür ederim.
    bu arada CSL'e çevrilmiş bir cabrio gördüm, bi bakın bence.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2003-e46-m3-cabrio-csl-smg-mavi-ici-kirmizi-tam-dolu-masrafsiz-740349441/detay

Alman otomotiv devi BMW logosunu değiştirdi

• Çok uyduruk bir logo olmuş. O ağırlık ve efsaneviyet gitmiş.

Efsaneviyet.

• bu yeni logo maliyeti mi düşürecek? berbat.
    değişim, bu konuda logo değiştirerek değil, bazı değerler-anlamlar ile aynı kalabilmektir.
    sanatsal ve tasarım olarak 1933 aralarından en dikkat çekici ve yıllanmış olanı. tasarım yanında, renk açısından da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayulun -- 5 Mart 2020; 6:17:4 >
  • Yalnız değilsin o oyunda hepimizin aklı gitmişti o arabayı görünce. Ancak fabrika çıkışı m3 gtr bile bulsak bu aşağıdaki araç olmayacak çünkü o bir efsane döneminde LeMans ta porsche nin canını sıktı rakiplerine nal toplattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lamperouge L kullanıcısına yanıt
    O oyunda ufak detaydir depoya şeker basmışlar.

• SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    Bunun tasarımla alakası yok ki markanın sahip olduğu tarz ile alakalı audi ye büyük ızgara yakışıyor bentley ye yakışıyor mercedes e yakışıyor aston martin e yakışıyor ama bir ferrari ye yakışmıyor bmw ye yakışmıyor porsche ye yakışmıyor bak ikiside aynı marka olmasına rağmen camaro ya hayvan gibi ızgara yakışıyor ama corvette yakışmıyor neden tarzı farklı.

• Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    her tasarım değişikliğinin vazgeçilmezi
  • Teşekkür ederim :D

• Eski logo kalsaydi bunu hic degilse elektrikli araclarinda kullansaydi olurdu. Simdi ucuz Çin telefonu gibi bir sey olmuş.

• Elektrikli otomobillere geçiş dönemindeyiz. Çevreci otomobil konsepti vurgulanmış, temiz ve net bir logo yapılmış.
    Ama sen BMW'sin ya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beğenmedim

• yakında bir marka çıkar bunu logo yaparsa şaşırmayacam.

bmw en güzel 1933 logosuymuş

• Bmw real madrid forması gibi olmuş la :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.