Şimdi Ara

Alman Çikolatası Sipariş (Gurbetçiler İçeri) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
66.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *eksik yazı var*

Alman olsam acirdim halimize. Allaha sukur Turkum.

Ya aradas 80li yillar kafasini birakin. Bitti o alamanya devri. Bu ulkede de cikolata gofret var. Hem almanyanin cikolatasi meshur olsa neyse. Otomobili meshur otomobil isteyin :)

Kabul yurtdisindan gelen bir akrabanin getirdigi cikolata cok tatli gelir. Domuz yagi iceriyor da olabilir. Ama ozel olarak siparis vermek bence ayip.

Saygilar..

Cikolatada hayvan yagi binde bir gibi birsey olur heralde.. Su ana kadar hic rastlamadim. O HELAL olmayanlar alkolli olabildiklerinden HELAL degiller. Yani alkolle sorunu olmayan yiyebilir. Ve oldukca lezzetlidirler. Zaten cikolatanin ustunde yazar nelerden yapildigini, olurda oyle hayvan yagi domuz urunu vs yaziyorsa anlarsiniz.

• toblerone orda ucuzsa koliyle alsın harika bişey üçgen kutuda o tad başka hiçbi çikolatada yok hatta nette bi ara 5kilolukmuydu neydi kocaman görmüştüm öylede alabilir ticaretini yap trde çok kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Toffifee çok güzeldir.

Hepsiburada.com getirmiş valla çikolatayı.Sen söyleyince yine bakayım dedim.12 taksitle alır yeriz oh be.
  • almanyadan senede 5-6 defa çok yakın akrabalarımız geliyor türkiye ye.bi çikolata var ama fındığı bütün atmışlar içine zaten çikolatası harika böyle beyaz bi kutuda ortasında jelatın var içi gözüküyor filan muhteşem birşey her gelişinde 15 kutu ayırıyor bana bi tanede yuvarlak ufak bi çikolata var içinde fındık var en üstüde krema var googleden bakıcam.

ilk dediğim bu

Alman Çikolatası Sipariş (Gurbetçiler İçeri)

2.dediğim bu

bu ikisinin üzerine tanımam bide büyük boy nutella getirirse tam olur ancak yukardakileri kesin ve kesin olarak iste..

• Toffiee hayatımda yediğim en iyi çikolata idi taki şunu yiyene kadar.

Nestle After Eight Naneli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 22 Şubat 2012; 1:10:03 >
  • Toffie bayiliyorum buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Toffiee hayatımda yediğim en iyi çikolata idi taki şunu yiyene kadar.

+1905 harika bir çikolata
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_42

quote:

Almanyada 2 euro Hepsiburada 21tl. Tamam ülkemizde her şey pahalıda bu kadarda kazık olurmu hatta toplu alırsan paketi 1.7euro bile oluyor yurtdışında.Şunun kutusunu 10tlye satsalarda adam gibi yesek olmuyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

bu daha geçen hafta vardı, ağızda direk yutmayıp emince daha güzel oluyor tadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert_42

quote:

Almanyada 2 euro Hepsiburada 21tl. Tamam ülkemizde her şey pahalıda bu kadarda kazık olurmu hatta toplu alırsan paketi 1.7euro bile oluyor yurtdışında.Şunun kutusunu 10tlye satsalarda adam gibi yesek olmuyor sanki.

aynen öyle Türkiye de abartılı bir fiyatı var ben Kıbrıstan 42 lisini 12 tl ye alıyordum fakat Türkiye de dediğiniz gibi pahalı Türk kahvesiyle de ayrı bir güzel oluyor

• Milka
    Toffifee
    Lindt
    Nussknacker
    Rittersport

bunlar iyidir
  • raffaello
    Toffifee
    Nussknacker
    ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Toffifee çok güzeldir.

en sevdigimden ve

"raffaello" beyaz cikolata seviyorsan harika biraz pahali dierlerine gore ama deger... cikolata fiyatlari ve cesitleri(kalite orantili) marketine gore degisiyor fiyatlar 0,50€ dan basliyo gidiyo cesidine ve turune gore....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Çikolatadan anlamayanlar toplanmış. Almanyada yaşıyorum, tavsiye yapayım. (Helal olmayabilir, sonra bana sövmeyin. Ben yiyorum. )

Kuzey - Ren Vestfalya eyaletinde yaklaşık fiyatlar böyle, güneye giderse fiyatlar yükselir.

1) Trüffel aldır, şampanya, likör yada Viskili getirsin. Fiyat: 1,60€ (Tahmini fiyat, 125 Gram kutu)

2) Ritter Sport özel üretimler var şu anda. İlk bahar için (Fiyat yaklaşık 0.85 €)

3) Lindt çikolatalar alınabilir
    4) Reiswaffelln, kesinlikle mükemmel lezzet. Yaklaşık 1€ fiyatı. 250 Gram (Temsili resim)

5) Tüm milka çikolataları.

Reiswaffelln resimdekinden türkiyede varmı acaba ritter sport ta d.muz yağı varmıdır?

• bunların içinde domuz yagı katkıları ve alkol olmayan hangileri peki.. 2012 guncel liste lazım
  • merhaba arkadaslar caniniz almanyadan aliskin oldugumuz cikolatalar cekti ise bunlari almancikolatasi.com diye bir sayfa var oradan temin edebilirsiniz :)
  • TOFFIFEE
  • Reiswaffeln Tİp e en yakın çikolatamız hangisi; nestle crunch aldım, beş para etmez
  • Hort. toffife merci a101 de var vuhuuuuuu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • After eight getirirsen bi paket anlaşabiliriz ortak seninle
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.