Şimdi Ara

Allods'un P2P Server'ı Açıldı.(Rehber içerir.) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
7.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BousterHawk

quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

f2p sunucu için o kadar p2w diyorlarki gördüğüm en pahalı oyun herhalde.P2p sunucuya adam gelsinde akalım.

Aynen birader f2p çok pahalı yani 200-300le is bitse verirsin koymaz zevkini alır satarsın adam diyor araba parası ha bide şu var steama gelen sunucu p2p mi f2p yoksa ikisi mi ikisi gelirse p2p tutarmi o var yani eğer p2p sunucusu tutarsa bu oyunun emin ol birader her map dolu olurda 1 levelden itibaren kalabalık takılırsan çok daha fazla oyuncu gelir

iki serverda gelicek oyunda suan gordugun ne varsa o birde anlamadigim nokta su f2p p2w diyorsun araba parasi basan var vs vs. Sen kendini neden o adamla bir tutuyorsunki o adam kralliga oynar kimse sana git 13 tas bas demiyor ayrica bu bir rol yapma oyunu suan oyunda 10 tas gorsen oha dememen lazim adam en az 3 4 senedir oynuyor aylik 50 lira yatirmis olsa 4 senede 2400 tl yapiyor. Onun haricinde sen hangi f2p oyunlari oynadinda 200 300 e is bitsin diyorsun onlarada ornek verecek olursak silkroad vardi 2009 yilinda 90 cap varken is bitse dedigin 300 tl sadece karakterin level atlama kismina gidiyordu premium pet falan filan neverwinter var suan ayni sekilde sadece bir ejder irki olmak 100 tl civari oda steamde kendi sitesinde daha pahali allods digerlerine gore biraz daha cebe bakiyor tamam ama buda playerlarin hirsi yuzunden oyundaki bir arkadastan duydugumu soyliyim Canabis diye birisi var imparatorlukta bir gece cunda kesildigi icin arabasini satmis suan taslari 13 kendim gordum

Oyunu betasından beri oynuyrum ve 2400 tl yeterli bir rakam değil. O rakamlarla bir yerlere gelmek için ya bütün gün işsiz gibi oyun olmanız lazım yada çok şanslı olacaksınız bir mahfazada 5 tane epik binek- tomar vs düşecek onları kara borsa yapıp paranın dibine vuracaksınız.

Serverlar birleştiğinden beri 2400 tl de artık bir hiç olmaya başladı. Son olarak 13 taşı olan malesef allods'da krallığa oyanayıp sizede kenarda köşede bir eğlence kısmı bırakmıyor bildiğiniz ortalığı kasıp kavuruyor. Adam sizi targetlamasa bile yandan seken zehirlerle petin dönmesiyle vs. öldüğünüz oluyor o derece para verene ayrıcalık tanıyan bir oyun ben bir tank 2 şifacıyla 24 kişiye kafa tutanları gördüm bu oyunda, son sözüm Allods p2p den başka seçenek altında oynanamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AntHC

quote:

Orijinalden alıntı: BousterHawk

quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

f2p sunucu için o kadar p2w diyorlarki gördüğüm en pahalı oyun herhalde.P2p sunucuya adam gelsinde akalım.

Aynen birader f2p çok pahalı yani 200-300le is bitse verirsin koymaz zevkini alır satarsın adam diyor araba parası ha bide şu var steama gelen sunucu p2p mi f2p yoksa ikisi mi ikisi gelirse p2p tutarmi o var yani eğer p2p sunucusu tutarsa bu oyunun emin ol birader her map dolu olurda 1 levelden itibaren kalabalık takılırsan çok daha fazla oyuncu gelir

iki serverda gelicek oyunda suan gordugun ne varsa o birde anlamadigim nokta su f2p p2w diyorsun araba parasi basan var vs vs. Sen kendini neden o adamla bir tutuyorsunki o adam kralliga oynar kimse sana git 13 tas bas demiyor ayrica bu bir rol yapma oyunu suan oyunda 10 tas gorsen oha dememen lazim adam en az 3 4 senedir oynuyor aylik 50 lira yatirmis olsa 4 senede 2400 tl yapiyor. Onun haricinde sen hangi f2p oyunlari oynadinda 200 300 e is bitsin diyorsun onlarada ornek verecek olursak silkroad vardi 2009 yilinda 90 cap varken is bitse dedigin 300 tl sadece karakterin level atlama kismina gidiyordu premium pet falan filan neverwinter var suan ayni sekilde sadece bir ejder irki olmak 100 tl civari oda steamde kendi sitesinde daha pahali allods digerlerine gore biraz daha cebe bakiyor tamam ama buda playerlarin hirsi yuzunden oyundaki bir arkadastan duydugumu soyliyim Canabis diye birisi var imparatorlukta bir gece cunda kesildigi icin arabasini satmis suan taslari 13 kendim gordum

Oyunu betasından beri oynuyrum ve 2400 tl yeterli bir rakam değil. O rakamlarla bir yerlere gelmek için ya bütün gün işsiz gibi oyun olmanız lazım yada çok şanslı olacaksınız bir mahfazada 5 tane epik binek- tomar vs düşecek onları kara borsa yapıp paranın dibine vuracaksınız.

Serverlar birleştiğinden beri 2400 tl de artık bir hiç olmaya başladı. Son olarak 13 taşı olan malesef allods'da krallığa oyanayıp sizede kenarda köşede bir eğlence kısmı bırakmıyor bildiğiniz ortalığı kasıp kavuruyor. Adam sizi targetlamasa bile yandan seken zehirlerle petin dönmesiyle vs. öldüğünüz oluyor o derece para verene ayrıcalık tanıyan bir oyun ben bir tank 2 şifacıyla 24 kişiye kafa tutanları gördüm bu oyunda, son sözüm Allods p2p den başka seçenek altında oynanamaz.

Katılıyorum dostum oyun güzel p2p server güzel oyuncu olsa ben sıfırdan kasmaya razıyım daha 15-20 level bir sürü karakter var klass denemek için ama sıfırdan acıp oynuyacağım oakdar söylüyorum oyuncu sayısı artsın :D wow gibi ortam olamazda ona yaklaşır biraz oyuncu gelirse :D

• para ön planda olmasa güzel oyun aslında :D
  • Greenlight a gelmesi Steam'e ekleneceği anlamına gelmiyor. Greenlight dan olumlu puan alıp Steam'e gelecek diye haber yapılıp 5-6 aydır gelmeyen bir çok oyun var ki geleceğini sanmıyorum herkes gelmemesi için oy ve yorum atmış alta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Greenlight a gelmesi Steam'e ekleneceği anlamına gelmiyor. Greenlight dan olumlu puan alıp Steam'e gelecek diye haber yapılıp 5-6 aydır gelmeyen bir çok oyun var ki geleceğini sanmıyorum herkes gelmemesi için oy ve yorum atmış alta.

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile 100 lira civari bayildigim oyunu biraktik zevk alıyorduk yine ama yani bu is sadece taş la bitmiyor o kadar cok sey var ki para isteyen mahvaza cikti şimdi adam in teki 500 tane acmis ben oturdugumuz evi satsam belki anca onlarin seviyesine yetisirim yol yakinken döndük para vermeye raziydim oyun cok iyi çünkü ama degil araba ev parasi lazim parali serverda cok boş malesef allods bitti bizim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

An itibari ile 100 lira civari bayildigim oyunu biraktik zevk alıyorduk yine ama yani bu is sadece taş la bitmiyor o kadar cok sey var ki para isteyen mahvaza cikti şimdi adam in teki 500 tane acmis ben oturdugumuz evi satsam belki anca onlarin seviyesine yetisirim yol yakinken döndük para vermeye raziydim oyun cok iyi çünkü ama degil araba ev parasi lazim parali serverda cok boş malesef allods bitti bizim icin

Uyarmıştım hocam.
  • Steam'e gelirse en çok oynana 100 oyuna girerse oyuncu çeker steamde f2p oyun araştıranlar görür indirir yine oyuncu çeker steam'e gelmemesini isteyenler oyunu beğenmeyenler herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntHC

quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

An itibari ile 100 lira civari bayildigim oyunu biraktik zevk alıyorduk yine ama yani bu is sadece taş la bitmiyor o kadar cok sey var ki para isteyen mahvaza cikti şimdi adam in teki 500 tane acmis ben oturdugumuz evi satsam belki anca onlarin seviyesine yetisirim yol yakinken döndük para vermeye raziydim oyun cok iyi çünkü ama degil araba ev parasi lazim parali serverda cok boş malesef allods bitti bizim icin

Uyarmıştım hocam.

Yok zaten biliyodum hocam ilk bıraktığım zamanda para yüzünden bırakmıştım ama şimdi okuyup çalışıyoruz durumum o zamana göre daha iyi altından kalkarım diye düşündüm allods ve silkroaddan baska rpg bana hiçbi zaman haz vermedi gerçi çok rpg geçmişimde yok elbet amma velakin yok altından kalkılacak bi yeri yok 1 ay kadar oynadım eğlenmedim mi çok eğlendim hevesle oynadım her girişimde ama abi benim seviyemde oyuncu çok az zaten adamları gıdıklamaktan baska bi işe yaramıyosun bunda arkadaş grubun olacak astral yapacaksın ancak öyle 6 555 taş falan yaptık tamam iyi güzelde adam taşların hepsini 13 yapmış yani bi hesap yapmaya kalksan matematiğin yetmez tek 13 taş iki tane 12 taştan bi 12 taş 2 11 taştan diye gittiğimizde düşünün yani.Neyse uzatmanın anlamı yok pve için girip oynayacaklar oynasın çok çok sağlam bir oyun ama hayırlısı artık ben moba'lara devam.

• 7 bin oy ile Allods steame ekleniyor ilgilisine duyurulur.
  • Cok severek oynadim ama gel gorki para para hadi 200 300 yatir neyse derim ama 15 bin tl yatiran adam bile daha ezik hissediyor cünkü 20 bin yatiran bile vardi ve istemeye istemeye biraktim firma sirf para gelsin diyor konu efeck hersey 10 numara oyunda

• benim zamanımda 1 den 40 olana kadar aynı ameleliği yaptığın bir oyundu onu kes onu topla mantığı yani.. belki seven vardır saygı duyarım ancak artık bu oyunlar bence öldü. aylık 30 lira verilir mi derseniz ben vermem şahsen piyasada p2p wow wildstar ff14 gibi oyunlar varken bunu oynamak bana biraz saçma geliyor.
  • O kadar laf soyledik ettik ama bende nihayetinde p2p serverina gectim. Imparatorluk tarafindayim.nickname Benzin imp tarafinda baslamayi dusunenler olursa yardimci olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • artmışmı server en azından bi medium olmuşmu :D
  • player varsa bende baslarım p2p servera
  • Oyunu kendi forumundan takip ediyorum tekrardan geri donus var oyuna baslamak isteyen fakat oyuncusu sayisi az diye bekleyen cogu kisi oyunun steam e kabul edildigini duydugunda kesin olarak baslama karari aldi bende bu yuzden aldim sayilir buna ek olarak cargallas diye bir harita geldi oyuna onceden kanli vadi girmek icin atiyorum 12 tane imparatorluk tarafindan oyuncu olmasi gerekiyordu fakat cargallasta ittifak ve imparatorluk karisik olarak oyuna baglaniyor boylece sira bekleme derdi olmuyor buna ek olarak bu haritada item basmak icin gerekli olan amalgam cok seri bir sekilde elde ediliyor ve son gelen patchte artik sektor 1 de anahtar gitmiyor boylece gerisinde kaldiginiz oyunculara kolay bir sekilde yetisebiliyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim arkadaş alacak şimdi 3 aylık olanından hala geçerli mi 3 ay alana 3 ay bedava dalgası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Bizim arkadaş alacak şimdi 3 aylık olanından hala geçerli mi 3 ay alana 3 ay bedava dalgası ?

Benim haberim yok yakın zamanda alan birine sorarsanız bilgi alabilirsiniz.
  • Son durum?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.