Şimdi Ara

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
1
Favori
122.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 90 dakikaya girmis bulunuyoruz, evet arkadas kim hangi tarafta olmak istiyor: bunu soruyorum cünkü hemen organize olalim istiyorum :) tabi ben solo takilirim diyorsaniz yapabilecek birsey yok , bunun disinda 1 phase( ilk bölüm) olarak max lvl 10 kadar diye bir yazi okumustum bu ne kadar dogru bilmiyorum. Her neyse konuyu dagitmadan Birliktemiyiz degilmiyiz :) bu arada ben Zem-Büyücü olmayi düsnüyorum (zem su misir vari yari undead izlenimi veren arkadaslar oluyor)
  • Vallahi kafama ne eserse onu yapacağım.
  • arkadaşlar ya ben bu oyuna kayıt olmadım zamanımda beta key istiyo cok oynamak istiyorum ama bir yolu varmı oynamanın :s eğer bilen varsa lütfen msn adresimi ekleyip söylesin ve bu gariban mmorpgçuyu sevindirsin :D crazy_employer@hotmail.com
  • ben bi kaç sınıf denerim herhalde bulana kadar ama favorim assasin,scout,rogue sınıfıdır
  • Eğer Gpotato sözünde duran bir firmaysa oyun 15 dk sonra açılıcak :D
  • Off 315 MB lik bi patch var 20 kbs ile çekiyor.
  • Evet CB açıldı hayırlı olsn :D Suada Char Açıorm League Açıorm Herkes Oyuna Hadi :D
  • Downloader harici indirebileceğim link bilen varmı?
  • BelieveMe Ne yazıkki tek indirme yolu downloader :( Bu arada oyun çok zevkli böyle bir oyun nasıl f2p olur aklım almıyo aynı zamanda çok mutluyum f2p olduu için :D suanda oyundayım beraber oynamak isteyenler icin nickim SargeTR
  • aynen sana katılıorum Sociopath bu arada bnde league warrior actım nick : NemesiS grupca takılırız
  • Biraz ss atabilirmisiniz?
  • 5-10 Dk içinde ben de giricem inşallah.

Uzun zamandır oynadığım ilk mmo olacak bu, inşallah uzun bir süre idare eder.
  • ''Connecting failed: Cannot establish a connection''

hatası nedir?? giremiyorum bu yüzden...
  • oyuna girdim hata verip kapandı. şimdi girmiyor ama oyun harika bu arada nickim AraneL shamanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kherehabath -- 10 Kasım 2009; 21:56:50 >
  • Arkadaslar girebillirsem bende league de char açmayı düşünüyorum CardinaL olucak ismin iletişime geçelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

''Connecting failed: Cannot establish a connection''

hatası nedir?? giremiyorum bu yüzden...

Full olduğu için olabilir. Server is Full diyor çünkü üstüne gelince.
  • oyun gercekten cok yogun servera res attılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkaan -- 10 Kasım 2009; 22:06:03 >
  • şimdi server bile gözükmüyor populasyon low'ken serverları full gösteriyordu ilginç deil mi bu??
  • Suanda serverlara res geldi bi kac dakika icinde acılıcak dndi bekliors :D
  • server gitti bu arada kaçar lvllersiniz ben 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kherehabath -- 10 Kasım 2009; 22:07:52 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.