Şimdi Ara

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
1
Favori
122.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

Keyi kabul etmedi ve yukarda bu yazdı.
    You're already registered to the Closed Beta Test

Ben eu versiyonu için denemişim. Şimdi her şey tamam oyun da ortalama 200le iniyor. Peki neden us versiyonunu oynuyoruz bunun?

Yoksa bunu sadece ben mi yapıyorum?
  • her karakteri deniyorum ama kendime göre bi class bulamadım
  • ben oyunu indiremiyom sitesinde yok nerden indirebilirim birde sikiller hakında bilgi lazım parayla mı alınıyor yoksa otomatik mi açılıyor

http://en.allods.gpotato.eu/Download/Client.aspx
  • Orc scoutla başladım, haydi hayırlısı.
  • @iskender000
    Sanirim eu ile usayi karistirmisin: eu icin suan herhangi bir tarih yok, usa da oynamak istiyorsan burdan indirebilirsin yanliz indirme sürecinde hemen key bulmani öneririm
  • arkadaşlar ben şifremi yazdım sitede keyide yazdım sonra girdim bana kabul edildi iyi eğlenceler yazdı bende kapattım suan oyunu indiriom oyunu indirdikten sonra gpatoto hesabımı yazıp oyunamı gircem ama registere gelince keyimi yazıyom kabul etmio olmusmudur ama ilk yaptıgımda kabul edildi
  • OB olsun deniyeceğim oyun ilgimi çekti.
  • Arkadaslar Herkes Empire Olsn beraber oynayabilelim ilk basta league acmstm hosuma gitmedi sildim smdi Empire Orc paladin gibi bisi kasıorm :P Nick SargeTR
  • arkadaşlar benm mmositeden aldıgım key usa amı yoksa eu mu cunku eu sitesinde kabul etmiyo dierinde kabul ediyo siz eu mu usa mısınız valla ben bişi anlamadım anlayan varsa lutfen msnemi eklesin crazy_employer@hotmail.com
  • thirteen harici diğer sitelerin hepsi us versiyon için beta key dağıtıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostdoq

arkadaşlar benm mmositeden aldıgım key usa amı yoksa eu mu cunku eu sitesinde kabul etmiyo dierinde kabul ediyo siz eu mu usa mısınız valla ben bişi anlamadım anlayan varsa lutfen msnemi eklesin crazy_employer@hotmail.com

Şu anda zaten eu keyi dağıtılmıyor herhangi bir mmositesinde bildiğim kadarıyla.
  • fazla keyi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

fazla keyi olan var mı?

mmosite de hala 134tane key var.
  • arkadaşlar ben şimdi oyunu indiriyorum ama kayıt oldummu bilmiorum ben şöyle yaptım ilk önce keyimi aldım sonra gpatoto ya kayıt oldum
    reedem keye tıkladım keyi yazdım kabul oldu sonra orayı kapattım sign upa tıkladım benden ıd mi ve şifremi istedi yazdım kabul etti cangratulations yazdım şimdi ne zaman siteye girip sgin upa tıklasam cangratulations yazıyo ve altında teşekkür ler fln ama mail flnde gelmedi olmuşmudur :D
  • quote:

fazla keyi olan var mı?

Yazmak yerine daha dün gece Furkan arkadaşımıza verilen linklere girmeyi denesen?
  • quote:

arkadaşlar ben şimdi oyunu indiriyorum ama kayıt oldummu bilmiorum ben şöyle yaptım ilk önce keyimi aldım sonra gpatoto ya kayıt oldum
    reedem keye tıkladım keyi yazdım kabul oldu sonra orayı kapattım sign upa tıkladım benden ıd mi ve şifremi istedi yazdım kabul etti cangratulations yazdım şimdi ne zaman siteye girip sgin upa tıklasam cangratulations yazıyo ve altında teşekkür ler fln ama mail flnde gelmedi olmuşmudur :D

Olmuştur.
  • believ hangi link kardeş o kadar baktım foruma kör diyebilirsin bir daha verirsen sevinirim :D
  • ben şifremin olup olmadğını anlamak için illaki oyunu indirip denememmi lazım
  • quote:

believ hangi link kardeş o kadar baktım foruma kör diyebilirsin bir daha verirsen sevinirim :D

sanırım 20 mesaj yukarda, bana yazılan bir link.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

fazla keyi olan var mı?

Yazmak yerine daha dün gece Furkan arkadaşımıza verilen linklere girmeyi denesen?

Görmeyenler için bir daha paylaşayım ozmn veren arkadaşa teşekkürler..

http://www.onrpg.com/MMO/event/Allods-Closed-Beta-Key-Give-Away

Edit : Bitmiş

neyse sağlık olsun obt ye geçince bakarız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 11 Kasım 2009; 19:34:05 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.