Şimdi Ara

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.099
Cevap
1
Favori
122.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CBT ya seçilen warmı ya merak ediyorum oyunu? ve OB tarihi,çıkış tarihini bilen warmı?
  • Henüz seçilen yok sanırım, bende merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk_Magician

quote:

Orijinalden alıntı: dogukann2345

Nasıl oyunu oynamadan,sitesinde bir rehber bile olmadan WoW!a benzettiniz anlamadım her elf,undead tipi ırklar olan oyunlara WoW çakması diyecekseniz yandık

Aslına bakarsan Rus sitesinde yeteri kadar ayrıntılı bilgi mevcut (Videolar, Resimler, Rehberler, Ve Forumlar)

Tamam o zaman wowa benzetenler hangi özelliklerini benzetti(şimdi kalkıpta grafikler falan demeyinde )

• Ya WoW çakması diyenler biraz araştırsın oyunun nerdeyse 10 yıllık bi geçmişi war(mmorpg olarak diil).Dört gözle bekliyorum...Bu çıkana kadar runes of magic e dvm
  • suan bende key var ama genede ne bir download linki yada bir haber var :( bekliyorum
    ayriyetten eklemem gereken bir nokta var oynun yapimi icin toplam 12 milyon dolarin üzerinde bir harcama söz konusu, ek olarak rusyada yilin mmorpg secilmis(tabi rusyadan banane diyen olabilir) suan icin oyun icin bulunan tüm bilgiler allods.ru üzerinedir (ki oyunu denemek isteyene öneririm biraz google translate yardim alarak rahatlikla bir account olusturabilirsiniz ve yaklasik 2.2gb olan olan client i indirebilirsiniz)
    kisisel görüsüm bu oyun gercekten de f2p ve p2p arasinda savas baslatcak kadar potansiyele sahip özellikler oyundaki doku ve akiskanlik cok hosuma gitti) ve son olarak eger wow-fanboy olsaniz bile oyunu denemeden bence herhangi bir ön yargiya varmayin. bu arada rus versiyonunu denemek isteyen olursa elimden geldigince yardimci olamya calisrim(oyunda degil cünkü bende anlamiyorum ruscadan kastetigim sey su: download link kayit sayfasi falan filan)
    yukardaki olayada acik getireyim: eger bir klan 24 veya daha fazla üyesi olur ve klan lideri 21 lvl üstünde olursa cb ve ob dede devam edebilecegi yaziyor(suan icin cb karakterlerinin silincegi ama ob icin kesin birsey olmadigi yönünde spekilasyonlar var). yanliz aklinza hemen ne varki bunda diye gelebilir söyle acikliyim bunuda oyunda en son lvl ulasmanin 500 oyun saati aldigi(evet dogru okudunuz besyüz) den yola ciakrak 20 lvl bir karakterin min. 200 saatte varilacagindan yola cikarak bunun biraz fantazi oldugu gercegi insanin suratina tokat gibi vuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigmare -- 26 Ekim 2009; 23:23:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nigmare

suan bende key var ama genede ne bir download linki yada bir haber var :( bekliyorum
    ayriyetten eklemem gereken bir nokta var oynun yapimi icin toplam 12 milyon dolarin üzerinde bir harcama söz konusu, ek olarak rusyada yilin mmorpg secilmis(tabi rusyadan banane diyen olabilir) suan icin oyun icin bulunan tüm bilgiler allods.ru üzerinedir (ki oyunu denemek isteyene öneririm biraz google translate yardim alarak rahatlikla bir account olusturabilirsiniz ve yaklasik 2.2gb olan olan client i indirebilirsiniz)
    kisisel görüsüm bu oyun gercekten de f2p ve p2p arasinda savas baslatcak kadar potansiyele sahip özellikler oyundaki doku ve akiskanlik cok hosuma gitti) ve son olarak eger wow-fanboy olsaniz bile oyunu denemeden bence herhangi bir ön yargiya varmayin. bu arada rus versiyonunu denemek isteyen olursa elimden geldigince yardimci olamya calisrim(oyunda degil cünkü bende anlamiyorum ruscadan kastetigim sey su: download link kayit sayfasi falan filan)

Arkadasım bn rus serverına uye oldm ama download linki bulamadm burdan download linkini verirsen cok gusel olr :( Bu oyunu gercekten cok oynamak istiyorum

• torrentt yada
    bu 4 link kurlum icin yeterli
    ddl 4.1,
    ddl 4.2,
    ddl 4.3,
    ddl 4.4

ufak bir hatirlatma rus versiyonun da karakter adi icin yanlizca rus harf karakterlerini kabul ediyor. bunun icin cok kolay bir cözüm var google translate hernagi bir karakter adi girin ve onu ruscaya cevirin :D en azindan ben öyle yaptim

ve son bir sey daha burdan oyunun tanitimini mutlaka izleyin yaklasik 30 dakika süryor ama hemen hemen tüm irklari ve siniflari söyle bir gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigmare -- 27 Ekim 2009; 0:20:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nigmare

torrentt yada
    bu 4 link kurlum icin yeterli
    ddl 4.1,
    ddl 4.2,
    ddl 4.3,
    ddl 4.4

ufak bir hatirlatma rus versiyonun da karakter adi icin yanlizca rus harf karakterlerini kabul ediyor. bunun icin cok kolay bir cözüm var google translate hernagi bir karakter adi girin ve onu ruscaya cevirin :D en azindan ben öyle yaptim

ve son bir sey daha burdan oyunun tanitimini mutlaka izleyin yaklasik 30 dakika süryor ama hemen hemen tüm irklari ve siniflari söyle bir gösteriyor

Arkadasım cok saol oyunu indirdim oynuyorum oyun gercekten mükemmel kurgu olsun grafik olsun classlar fln olsun gerçekten mükemmel...Arkadaşım acaba rusçayı ingilizce yapma patch i gibi bişiy warmı? eğer öle bişey warsa supppper otesi olur :D

• Haydi Bismillahirrahmanirrahim inşallah seçilirim
  • @Sociopath
    ne yazikki suan icin herhangi bir patch yok zaten avrupa versiyonu yukarada belirtildigi gibi 2009 un son baharinda cikacagi duyruldu bu yüzden kimsenin bunun icin ugrascagini sanmiyorum :( ama genel olarak bilmek istedigin birsey varsa yabanci forumlardan icerigi türkceye cevirip yazmaya calisirim.(aslinda sirf oyunun oynana bilirligine bakmak icin hic üsenmeden indirmenizi tavsiye ederim)
    @xshaon
    bu arada beta icin twitter yada facebooktan keyleri takip etmenizi önererim, öteki türlü ob acilir acilmaz degilde ilerki zamanlara ertelemis olursunuz gibi geliyor.. (ob'de de key dagitilcakmis belirli zaman araliklarinda)
    twitter sayfasina ing. burdan almanca burdan ulasabilirsiniz. yanliz ufak bir sinavi gecmeniz lazim örnegin : "oye says: one more bonus! we're on a role today D54??E7?-5F21-4CE4-?63C-1B1?ED10?DE2 HINT: use just one of the hidden characters for each? yaziyor burda kural su keyi görür görmez herkesden anasayfada önce dogru olarak yazarsaniz size ait olur. cesitli ip uclari veriyorlar mesela burdaki key de ? isareti gelen yerlede ayni karakterler olacagini söylemis.(yada yaniliyor olabilir ing. pek iyi degil ben almanca olan sayfadan gördügüm bu sekildeydi.

• CB başladı sanırsam çünkü site açılmış ve mmosite de cb başladı haberini gördm ancak download da client linki yok ve ne yazıkki seçilmedim cb ye maile cb key gelmedi :(
  • Size tek bişey diyim, bu oyun çıktıktan sonra eğer sağlam çalışmaya dewam ederlerse kaliteli ve bugları hızlı giderip sağlam bi oyun ortamı sağlarlarsa sürekli geliştirirlerse p2p oyunların tahtı SALLANIR ! tek diceim bu size bu kadar sağlam bi oyun f2p olarak geliyosa bunun altında bi bok vardır bunuda unutmamak gerekir.
  • Closed Betaya seçilmişim. Mail geldi. Yarın sslerle burada olacağım. (bi aksilik çıkmazsa)
  • @BelieveMe CB basladimi?
  • http://www.mmosite.com/ key dağıtamaya başlamış 850 tane var acele edin ..
  • http://www.onrpg.com/MMO/event/Allods-Closed-Beta-Key-Give-Away

ONRPG de dağıtmaya başlamış 1000 adet...
  • Bu oyunu oynamalıyım Offf :D CB keylerinin dağıltıldıını okuduumda kalpten gidiodm süpper :D
  • maillerimi kontrol ediyordum bi baktım Allods dan mail gelmiş closed betaya hoşgeldiniz diye

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı!

clienti indiriyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kherehabath -- 6 Kasım 2009; 15:49:11 >
  • 6 kb la indiriyordu bende vazgeçtim. Aion'a devam.
  • 1 mbps internet var 100 & 132 kb arası çekiyor downloader.exe'sinden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.