Şimdi Ara

Allah rızası için yardım. Lütfen :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 3 gündür foruma yastık döşek attım resmen ama bir sonuca varamadım. Bütçe 3000-4000 arası. Samsung 55MU7000>3329tl
    Phillips 55PUS6501>3509tl
    Sizce hangisini seçeyim. Ha bunları boşver bunu al tekliflerine de açığım allah rızası için yardım kafam patladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş inan bende aynı durumdayım bir sürü marka model özellik keşke alınacak en fazla 3 4 çeşit olsaydı da rahat rahat alsaydık resmen çile yaw

Samsung Philips ikiside iyidir Sony en iyileridir lg de Sony den sonra gelir görüşündeyim.

4000 TL bütçeye 55 inch 4k smart almanız en mantıklı seçenek olur ama lg de uj651 var lg yazılım konusunda Android tv lerden başarılı webos 3.5 işletim sistemi yağ gibi kayıyor

Babamlara Sony kdl 50w805c FHD 3D tv aldım Android senesi doldu tv harika ama Android tv ye hiç gitmemiş desem yeridir.

Sony 4k da üstün görüntü kalitesine sahip samsung da fena değil ama Sony deki RENK kalitesi ve renklerin orjinalliği hiç bi tv de yok arkadaş siyah performansı mükemmel ötesi

Ama 55 inch 4k smart Sony 5000 6000 TL arası çok para

Ben şu an lg bakıyorum samsung panel tarama hızı 50 hz çoğunda lg de 100 hz orjinal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.