Şimdi Ara

Allah rızası için bi bakin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım leon 2008 model. Sol taraftan cok değişik bir ses gelmeye başladı bunu videoya cektim bi bakar mısınız?

https://youtu.be/mUBO2RG9W9Q

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlayanlar yazar şimdi de bi motor kaputunuda açıp çekseydin oradan daha belli olur sanki

• Sanki vidalar yerine oturmamış gibi ses geliyor ama nereden geliyor çözemedim
  • Bize soracagınıza baktırsaydınız ya hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 11 Kasım 2016; 19:28:42 >
  • bozuk rulman sesi v kayısi yada triger seti baktirin eğer hakliysam buyuyebilir

• Kardesim duzcedeyim. Dogru duzgun anlayan usta yok. Yarin sakaryaya ve kocaeliye gecicem orada gostericem

• Volant diyenler de var. Nasil büyüyebilir acaba ? Ne gibi sıkıntılara yol açar ?

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ya bikac kere kauptu acip bakacaktim ama kaputu her açtığımda ilginç bir sekilde ses kesiliyordu. Bugun ses cok yukseldi ama kaputi acmak aklima gelmedi moral bozukluğundan :(

• Atesleme sisteminde sikinti olabilirmi.helikopter gibi calisiyor resmen.bujiler,bobinler,kablolar hepsini bir elden gecirin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: anka0658

Atesleme sisteminde sikinti olabilirmi.helikopter gibi calisiyor resmen.bujiler,bobinler,kablolar hepsini bir elden gecirin derim.

Kardesim zaten lpg yi oyle bir başlamışlar ki motorda hic boşluk yok, yani seytan diyor got söktür tekrar taktir ama bosuna masraf.. olasi çözümleri kafama yazdim yarin hepsini söylucem ustaya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.