Şimdi Ara

Allah'ını seven üzerime MMORPG atsın !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazı geçirebileceğim bir oyun arayışı içerisindeyim. En son Revelation Online oynadım, hoşuma gitmeyen bir kaç sebepten bıraktım. Bu yeni çıkan Dark and Light hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-023BD6D30 -- 26 Temmuz 2017; 13:32:44 >

• dark and light mmorpg değil survival crafting oyun, wow, eso, eos, bns, tera oyna
  • Elder Scrolls Online
    World of Warcraft
    Final Fantasy 14
    Guild Wars 2
    Black Desert Online
    Blade and Soul

bunlar disinda duzgun oyun yok.
  • PVE için final fintasy xiv tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

dark and light mmorpg değil survival crafting oyun, wow, eso, eos, bns, tera oyna

Survival RPG olarak geçiyor. Eso'yu oynamadım ama diğerlerini oynadım. Teşekkür ederim önerilerin için. Eso'nun oyuncu durumu nedir ? Parasını hakediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

Elder Scrolls Online
    World of Warcraft
    Final Fantasy 14
    Guild Wars 2
    Black Desert Online
    Blade and Soul

Eso veya FF 14 almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz ?
  • ESO ya başlayalı yaklaşık 1 hafta oldu ve sonuna kadar parasını hak ediyor. Gerek crafting ve gerekse pve öğeleri güzel eğlenceli. Ve her yerde insanlar var online player kısmı baya fazla çünkü EU ve NA olarak ayrılıyor serverlar ve mega server olayından dolayı baya kalabalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aogirikenji

quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

Elder Scrolls Online
    World of Warcraft
    Final Fantasy 14
    Guild Wars 2
    Black Desert Online
    Blade and Soul

Eso veya FF 14 almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz ?

Wow tarzi bir oyun ariyorsaniz ffxiv daha uygun ve pve icerigi surekli guncel. Esonun da ffxiv kadar olmasa da pve icerigi iyi durumda. Pvp icinse tercihiniz eso olmali.
  • esoyu ben 30 lirayamı ne almıştım ama dlc siz tamriel edition idi sanırım. Sende bu fiyata bulursan dlc siz olanı almanı öneririm. Atmosferi beni içine çekemedi o yüzden 7 level falanım daha da girmedim. Wow daha güzel geliyor bana gerek görsellik gerek atmosfer olarak. Oyuncu olarak en yüksek oyuncuya sahip mmorpglerden biri eso.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 28 Temmuz 2017; 16:54:40 >
  • Uzun yıllar sonra bir arkadaşın tavsiyesi üzerine SWTOR'u yeniden indirdim ama optimizasyon hala kötü, bakalım bir süre oynamaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazar Eyle -- 6 Ağustos 2017; 23:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazar Eyle kullanıcısına yanıt
    SWTOR'un optimizasyonu hiç düzelmediki, motoru çok eski.
    Agent olarak oynayın, en sağlam hikaye ondadır.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler.
  • yıllardır dofus oynuyorum

tavsiye ederim

• YOK MU YENİ ÇIKACAK MMO BIKTIM KARDEŞİM AYNI OYUNLAR MMO SEKTÖRÜ NEDEN ÖLDÜ AAAAAAAAAAAAAAAA BLESS ONLİNE VARDI ONA NOLDU BIKTIMMMMMMMMMMMMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Admiralkheir

YOK MU YENİ ÇIKACAK MMO BIKTIM KARDEŞİM AYNI OYUNLAR MMO SEKTÖRÜ NEDEN ÖLDÜ AAAAAAAAAAAAAAAA BLESS ONLİNE VARDI ONA NOLDU BIKTIMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bende takipteydim, Bless Online iptal edilmiş sebebini bilmiyorum. ESO aldım onu oynuyorum tertemiz kafam rahat
  • black desert türkiye sunucusu açılcakmış
  • Kaynak ver kaynakkk

• Bildiğim kadarı ile Avrupa'da Aeria Games dağıtımını yapmayacak olay bu, adamlar belki başka bir yayımcı ile anlaşırlar.
  • sisteminiz iyiyse tera oynayın mis gibi oyun :D ama sistem kötüyse dungeonlar öyle bir kasıyor ki öf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 3 Eylül 2017; 16:58:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Kaynak ver kaynakkk
    http://tr.lmgtfy.com/?q=Pearl+Abyss+T%C3%BCrkiye

Google açıp araştırmak hiç aklına gelmedi sanırım. Du sana yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 21 Eylül 2017; 17:10:42 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.