Şimdi Ara

Alkolden Ehliyeti Kaptıranlar Bilgi Paylaşım Konusu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
18
Favori
337.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, benimde ehliyetim 25.08.2019 tarihinde 1.24 promil ile 6 ay alındı. Aralık 2019 da mahkemeye çıktım ve ilk defa bir suça karışmamdan dolayı 3 ay ceza verildi 15 gün indirim yapılarak 2 ay 15 gün ceza onandı ve ceza 5 sene ertelendi (5 sene içerinde bir suça karışıldığında dava tekrar görülüp ceza kesinleşecek) siz siz olun alkollü araba kullanmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cacarer C kullanıcısına yanıt
    10 gün oluyor dostum
  • Arkadaşlar 8 şubat cumartesi günü cezam bitiyor, o gün araç kullanabilir miyim, ertesi gün mü kullanabilirim yoksa pazartesi ehliyeti fiziken almayı beklemeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Compacted Soil -- 4 Şubat 2020; 20:40:29 >
  • iyi akşamlar arkadaşlar südge eğitimine giden var mı eğitim nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat1414 -- 4 Şubat 2020; 23:7:22 >
  • Compacted Soil kullanıcısına yanıt
    6 ay alındıysa kullana bilirsin

• Arkadaşlar Merhaba, ehliyetim 25.08.2019 tarihinde 6 ay alınmıştı, bitiş tarihi e devlette 25.02.2020 yazıyor, trafik şube müdürlüğüne 25.02.2020 tarihinde gittiğimde ehliyetimi geri alabilir miyim yoksa 26 sında mı gitmem gerekli. İşlerim hep araçla olduğundan 1 gün bile beklemek istemiyorum artık

• Arkadaşlar merhaba; ehliyetini alkolden kaptıranlar olarak Twitter da gündem oluşturmak ve ehliyetaffı istemek aracıyla toplu şekilde hareket etmek için whatsapp grubu kurduk. katılmak isteyen arkadaşlar Twitter dan oguz7725 kullanıcı adıyla iletişime geçebilir.

• Gezgin2019 G kullanıcısına yanıt
    Eğer trafik ceza borcun yoksa 25 inde ehliyetin sistemde otomatik olarak var görünür, fiziki olarak ehliyetin yanında olmasa bile rahat rahat araç kullanabilirsin.

• Serhat1414 S kullanıcısına yanıt
    Bende yazılcam 1 seneden az kaldı almama da daha başlamadım

• Kaya29 K kullanıcısına yanıt
    Kaya 29 biran evel yazıl sıra hemen gelmiyor ocakta kayıt yaptırdım nisan 15 de eğitime başlıycam şafak karanlık 1 buçuk sene var😊

Teşekkür ederim. Bu arada hiç borcum yok. Ehliyetimi almaya giderken yanımda borç yoktur vs götürmeme gerek var mı yoksa sistemden otomatik borcum olup olmadığına bakılıp borcum yoksa ehliyetim veriliyor mu?

Merhabalar, İstanbul’da ikamet ediyorum ve 2011 yılında 2 sene kaptırdığım ehliyetimi almak için ehliyet alma zamanıma 3 ay kala südge ye yazılmak için İstanbul Çağaloğlu’ndaki yerine başvuruda bulunmuştum ve bana çok yoğunluk olduğundan 6 ay sonrasına eğitim günü vermişlerdi, bende başka hangi şehire yazılabilirim diye baktım ve Denizli’de boşluk olmasından dolayı Denizli’ye yazıldım. İstanbul’da yer kalmadığından denizlideki eğitime 5 kişi daha İstanbul’dan gelmişti bu arada. Eğitim her cuma günü sabah 9 da idi. Faydalı bir eğitim ve kolaydı. Eğitimde özellikle kişinin davranışlarına, eğitim saatlerine uyumuna ve alkol durumuna bakılıyor. Eğitim süresince kesinlikle alkol almayın çünkü eğitimin sürdüğü 4 hafta içerisindeki 1 cuma alkolle kontrol yapılıyor. Sınavda çok kolay zaten anlatılanlar soruluyor ama önemli olan eğitmenlerin davranışlarınıza verdiği nottur. Bu sebepten kayıt için geç kalmayın derim sonra yer bulamayabilir birde eğitim için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim gezgin2019 bende boluda oturuyorum ankarada alacam eğitimi bizim burda ekim ayına kadar dolu dediler ve kayıt almıyorlar bende biran evel aradan çıksın diye ankarada yaptırdım kayıtımı belgeyi alana kadar kaç kere gidip gelmem gerekiyor bilginiz var mı

Ben ilk 6 ay kaptırdığımda vergi dairesinden almıştım borcu yoktur kağıdı trafik şube istemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat1414 -- 5 Şubat 2020; 21:46:29 >
    Geçmiş olsun ne zaman kaptırmıştın

Bizim eğitim her hafta cuma günüydü 4 hafta sürdü, son hafta cuma günü eğitimden sonra sınav yaptılar, geçmiş olsun inşallah bir an önce biter bu kabus

inşallah ilk zamanlar çok kötü oluyor sağlık olsun

Benim 4 ay oldu kaptıralı şafak çok malesef çocukluk arkadaşımın düğününde 0.51 promille verdim ehliyeti içip direksiyona geçmemeye gayret ediyordum düğün konvoyunu durdurmazlar dedim polis direk düğün konvoyunu durdurdu

Yani diyorsunuz ki 2 sene ehliyeti kaptıranlar cezasının 1 senesini doldurdugunda eğitim için hemen sıra alsın yoksa gününüz dolsa bile eğitim için sıra beklediğinizden ehliyetinizi zamnında alamassınız . ? Doğru anlamışım değil mi ? hoş daha nurtopu gibi 23 ayı var benim ama olsun :)
  • dragonball D kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın reyiz adam mı öldürdün 23 ay :)) bu arada ehliyeti kaptıranlar olarak whatsapp grubu kurduk arkadaşlar katılmak isteyenler Twitter’dan oguz7725 e ulaşsın. Twitter’dan gündem yaratıyoruz #ehliyetaffı tagı altında..

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.