Şimdi Ara

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
7.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir bana nasip olmadı mehmet abi senden kasa almak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: thack_can

bir bana nasip olmadı mehmet abi senden kasa almak...

Selam Can kardeş.

Doğru valla, forumda bir sana satamadık.

Seninle de bir alışverişimiz olur inşallah.

• kardeşim xbox 360 geldi çok iyi ürün süper bir satıcısın herkese tavsiye ederim şaşmayın hakiki satıcı bu arkadaş güvenle alabilirsinizi çok saol mehmet
  • quote:

Orjinalden alıntı: fisherzalim

kardeşim xbox 360 geldi çok iyi ürün süper bir satıcısın herkese tavsiye ederim şaşmayın hakiki satıcı bu arkadaş güvenle alabilirsinizi çok saol mehmet

Forumdaki ilk alışverişi benimle yapmana da ayrıca sevindim. Aynı zamanda bir dostlukta kazanmış oldum.

Güle güle kullan Furkan kardeşim.
  • Merhaba,
    Ben de Mehmet arkadaşımdan Logitech Z-5450 hoparlör seti aldım. İnanın dükkandan sıfır alsam bu kadar güzel paketlenirdi, her bir parça öyle itinayla sarılmış ki..! Hiçbir parçada tek bir çizik vs yoktu, dedim ya SIFIR gibi ... Lafı uzatmak istemiyorum kısaca; Mehmet arkadaşımdan alışveriş yaparken gözü kapalı girebilirsiniz olaya
    Sağolasın dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BAZIL

Merhaba,
    Ben de Mehmet arkadaşımdan Logitech Z-5450 hoparlör seti aldım. İnanın dükkandan sıfır alsam bu kadar güzel paketlenirdi, her bir parça öyle itinayla sarılmış ki..! Hiçbir parçada tek bir çizik vs yoktu, dedim ya SIFIR gibi ... Lafı uzatmak istemiyorum kısaca; Mehmet arkadaşımdan alışveriş yaparken gözü kapalı girebilirsiniz olaya
    Sağolasın dostum

Öncelikle memnun olduğunuza çok sevindim. Güveniniz için teşekkür ederim. Hakan arkadaşımla alışveriş yapmak gerçekten bir zevkti. Sağolun...

• Uygun fiyatları ve arkadaşça yaklaşımı nedeniyle Mehmet beye kendi adıma teşekkür ederim.Psu elime ulaşmadı ama gelince çalışmasa bile hakkım helal olsun.Gerçekten prensipleri olan ve parayı 10. plana atan birisi.Kendisine 30km yol kattetirdiğim için tekrardan kusura bakma diyorum.Düşünmeden alış veriş yapabilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gOkO

Uygun fiyatları ve arkadaşça yaklaşımı nedeniyle Mehmet beye kendi adıma teşekkür ederim.Psu elime ulaşmadı ama gelince çalışmasa bile hakkım helal olsun.Gerçekten prensipleri olan ve parayı 10. plana atan birisi.Kendisine 30km yol kattetirdiğim için tekrardan kusura bakma diyorum.Düşünmeden alış veriş yapabilirsiniz...

Estafurllah Gökhan bey, mahçup ediyorsunuz beni. Sizin gibi beyefendi, dört dörtlük birisiyle tanışmak ve alışveriş yapmak benim için en büyük mutluluktur. Güveniniz için çok teşekkür ederim. İmzanızda da belirttiğiniz gibi, gerçekten referansa ihtiyacı olmayan, forumdaki ender kişilerdensiniz.

Dostluğumuz, arkadaşlığımız burada da son bulmasın. Her zaman için gerek msn den gerek telefondan iletişimde kalalım. Yardımcı olabileceğim hemen her konuda size yardım etmek isterim.

Saygılar, sevgiler...

• Mehmet beyden Xbox Halo konsol aldım. Dediği gibi çıktı.
    Kendisine ve ortağına teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jakalon

Mehmet beyden Xbox Halo konsol aldım. Dediği gibi çıktı.
    Kendisine ve ortağına teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz...

Teşekkür benden. Hayılı olsun, güzel günlerde kullanın inşallah.

• PSU elime ulaşalı baya oldu.Oldukça kaliteli bir ürün gerçekten çok temiz.Mehmet beyden düşünmeden alış-veriş yapabilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gOkO

PSU elime ulaşalı baya oldu.Oldukça kaliteli bir ürün gerçekten çok temiz.Mehmet beyden düşünmeden alış-veriş yapabilirsiniz...

Teşekkür ederim Gökhan bey. Sizinle alışveriş yapmak büyük zevkti benim için.
  • ben 8 adet kartuş aldım aynen ilandaki gibi orjinal vede açılmamış kutudadır. iyi alış verişdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: TLGKOC

ben 8 adet kartuş aldım aynen ilandaki gibi orjinal vede açılmamış kutudadır. iyi alış verişdi

Hızlı bir alışveriş oldu. Tolga beyle tanışmaktan da çok memnun oldum. Hayırlı kazançlar dilerim.
  • Orgeneral_ arkadaşımdan bir adet XBOX 360 Premium aldım. Şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ilerde tekrar alışverişimiz olur inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forumaaa

Orgeneral_ arkadaşımdan bir adet XBOX 360 Premium aldım. Şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ilerde tekrar alışverişimiz olur inşallah.

Çok keyifli bir alışveriş oldu, sizi tanımak da bir okadar güzeldi. İyi günlerde kullanırsınız inşallah. Teşekkür ederim.

• mehmet kardeşim 10 numarasın monitörüme baktıkça seni hatırlıyorum arkadaşım daha nice alış verişlere diliyorum seninle gözüm kapalı yaparım alışverişim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BUCALI

mehmet kardeşim 10 numarasın monitörüme baktıkça seni hatırlıyorum arkadaşım daha nice alış verişlere diliyorum seninle gözüm kapalı yaparım alışverişim :D

Teşekkür ederim Tolga kardeşim. Biliyorsun ilk Lcd monitörü sana sattım. Hiç unutmadığım bir alışveriş oldu, halen an be an aklımda. Yerin ayrı benim için.

• Güzel Sohbetinden, dürüstlüğünden ve titizliğinden ötürü çok teşekkürederim Mehmet...

Bir sonraki alışverişte görüşmek üzere...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alitopal

Güzel Sohbetinden, dürüstlüğünden ve titizliğinden ötürü çok teşekkürederim Mehmet...

Bir sonraki alışverişte görüşmek üzere...

Aynı şekilde son derece güvenilir ve hoş sohbet biri. Bir anda insanın kanı kaynıyor.

Ben teşekkür ederim, Ali kardeşimle alışveriş yapmak büyük zevk.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.