Şimdi Ara

ALINIK Z68 veya Z77 Chipset anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ALINIK Z68 veya Z77 Chipset anakart
    Merhabalar

Severek kullandığım sistemimin anakartını bugün bozdum

Neyse

Z68 veya Z77 chipset anakart arıyorum.

İlk önceliğim Ucuz olması

2. önceliğim Overclock yapabilir, çarpan kilidini rahat değiştirebilir, ekstra voltaj verebilen bir model olmasıdır.

Msi z68-g43 sanırım ekstra voltaj veremeyen modeldendi, ondan istemiyorum

Eski bir anakart, çok fazla para istemeyiniz, geçen sene ASUS Z77 A' yı 220 liradan almışım
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çorum,Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Aynen hocam kesinlikle malını bulunmaz hint kumaşı sananlara para kaptırmayın. Şahsen Aralık ayında forumdan z68 lerin krallarından biri olan gigabyte z68 ud7 modelini 300 liraya aldım. Z77 maximus serisi olsa ederi max 350-375 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Z170 Pro Gaming 469 lira (Sıfır)

İşlemcileri pahalı geliyor bana, i5 2500k' şu aralar 300 lira ediyor, i5 6xxx veya i5 7xxx ise 700+ lira.

Para harcamak istemiyorum yoksa platform değiştiririm.

(DDR3 leri, sattığım fiyatın az fazlasına 2. el DDR4 alınıyor sanırım, onu dert etmedim)
  • Millet çıldırmış olmalı bende arıyorum asus z77 a buldum bitane 400 lira fiyat çekiyolar
  • arkadşlar banada lazım bir adet z77 anakart :)

z68 de uyar

istanbuldayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camouflage-dm -- 17 Temmuz 2019; 16:8:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.