Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

alınık olympus c-725 ve ust modeller ..

2
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> alınık olympus c-725 ve ust modeller ..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Aralık 2004

Durum
    Forumda değil

olympus c-770 kullanıyorum aslında .. cok da memnunum . c-725 ve ustu modellerden ikinci el bulabilirsem ailem için alacagım .. bu hafta yanlarından ayrılıyorum , onları eski bas cek model analog model fotograf makineleriyle baş başa bırakmak istemiyorum ..

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

30 Mayıs 2004

Durum
    Forumda değil

Bende bir C750 var. 256 mb olympus xD kart, ve orjinal olympus WCON-07 geniş açı objektif ve lens adaptörü ile birlikte satıyorum. Hepsine birden bir teklifte bulunursan değerlendirebilirim. Ama komik bir fiyat teklif etme. Hepsi tertemiz. Lens zaten çok yeni, adam gibi kullanmadım bile. Fotoğraf makinesi de sorunsuz, lensinde çizik veya bi hasar yok. Tek sıkıntısı biraz rengi attı ve ufak tefek çizikleri var metal gövdesinde. Ama çok iyi bakarım elektronik eşyalarıma.

Eğer bunları satabilirsem Canon S2 IS alıcam amerikadan. Satamazsam da bu makine bozulana veya çalınana kadar kullanmaya devam edicem. Gerçekten çok başarılı bir alet. C750 zaten döneminin en iyi makinesiydi.

Cevap bekliyorum...

Dr.BARKIN ELDEM

not:Bu arada ben PCWorld dergisi dijital video ve fotoğraf köşesinin de yazarıydım bi dönem ve aslen tıp doktoruyum.
    |
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Haziran 2003

Durum
    Forumda değil

merhabalar bende bir adet c-5000 var. elindeki lens adaptörü CLA-6 mı? eğer CLA 6 varsa WCON-07 CLA 6'ya uyuyor. geniş açı ve adaptörü bana kaça bırakırsın

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.BARKIN

Bende bir C750 var. 256 mb olympus xD kart, ve orjinal olympus WCON-07 geniş açı objektif ve lens adaptörü ile birlikte satıyorum. Hepsine birden bir teklifte bulunursan değerlendirebilirim. Ama komik bir fiyat teklif etme. Hepsi tertemiz. Lens zaten çok yeni, adam gibi kullanmadım bile. Fotoğraf makinesi de sorunsuz, lensinde çizik veya bi hasar yok. Tek sıkıntısı biraz rengi attı ve ufak tefek çizikleri var metal gövdesinde. Ama çok iyi bakarım elektronik eşyalarıma.

Eğer bunları satabilirsem Canon S2 IS alıcam amerikadan. Satamazsam da bu makine bozulana veya çalınana kadar kullanmaya devam edicem. Gerçekten çok başarılı bir alet. C750 zaten döneminin en iyi makinesiydi.

Cevap bekliyorum...

Dr.BARKIN ELDEM

not:Bu arada ben PCWorld dergisi dijital video ve fotoğraf köşesinin de yazarıydım bi dönem ve aslen tıp doktoruyum.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Lastik Fiyatları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.