Şimdi Ara

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
4.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Alınık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı forumlar diliyorum..

Son zamanlarda bende oluşan bi merak doğrultusunda buraya ilan açmaya karar verdim..
    Eski masa üstü kurmalı saatler arıyorum.. Evinde barkında köşeye atılmış vaziyette duran saatlerinize talibim :)
    Eskiden kastım bundan 30-40 yıl kadar öncesinde babalarımızın..vs kullandıkları saatler..
    Benim amacım daha doğrusu merakım şu; Bu tür objeleri tertemiz edip eksiğini gediğini yaptırıp gün yüzüne çıkartmak bana huzur veriyor..
    Aşağıda koyduğum fotoğraflardan da anlayacaksınızdır zaten..
    Köstekli Saatler , Masaüstü Kurmalı Saatler , Çakmaklar, Koleksiyon Ürünleri, Farklı Objeler...vs, Belki sizlerin tabiri caizse köşeye attıklarınız... Aklınıza Ne geliyorsa :)

Arkadaslar bu ara da eski tarz camlara sardim. Dedigim gibi satmak isteyen hayrina vermek isteyenlere acigim :) (Bunlarında fotolarını aşağıda koydum.) Birde bunlarin koyu yesilleri filan vardi eski hatirlarsiniz.. Almak isterim...

Vereceğiniz fiyatlar konusunda az çok piyasa hakkında bilgim var. Verebileceğiniz saatlerin fotolarını, çalışıp çalışmadığı bilgisini ve istediğiniz fiyatı ;
    Mail : i.ertankaplan@hotmail.com
    WhatsApp : 0532 484 5241
    numarama yollarsanız çok memnun olurum.

Not: Ayrıca farklı objelerinizde olabilir.. Amacım kesinlikle ve kesinlikle ticaretini yapmak uygun fiyatlı alıp fahiş fiyatlara satmak değildir ! Kişiliğimi karakterimi az çok referanslarım belirtmiştir yorumlarından.

Bahsettiğim Masaüstü Saatlerimden Bazıları (Şuan 27 Adettir) :

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

Arkadaşlar Bahse konu Temizleyip eksiğini gediğini tamamlayıp gün yüzüne çıkardığım objelerden bir örnek olarak ;

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !  Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

Cam Objelerimden Bir Kaçı ;

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

Bu da Evdeki nacizane sevdiğim gün yüzüne çıkardığım objelerim ;

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sCandaL3.8 -- 25 Mart 2015; 12:45:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• çok güzel bir hobi.

bozuk bir saati onarmak , ne mutlu ediyordur sizi anlayabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

çok güzel bir hobi.

bozuk bir saati onarmak , ne mutlu ediyordur sizi anlayabiliyorum

Kesinlikle öyle abicim.. Çok masraflı fakat bi o kadar dediğiniz gibi zevkli bi hobi :))

Tşk Ederim ilginize

• Merhaba. İlanınızı geçtiğimiz günlerde gördükten sonra benimde ilgimi çekmeye başladı.. İlgilenebiliyorsunuz, ne mutlu size. Merak edip bulunduğum ildeki bit pazarına gittim, bulduğum çalışır vaziyetteki kurmalı masa üstü saate 80 TL, sizinki gibi eski gaz yağıyla çalışan denizci fenerine 150 TL dedi adam ve arkama bakmadan kaçtım.. Ama yine sizin için yolum düştükçe uğrarım bit pazarına. Belki benimde tekrar hayata döndürebileceğim birşeyler çıkar karşıma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

Merhaba. İlanınızı geçtiğimiz günlerde gördükten sonra benimde ilgimi çekmeye başladı.. İlgilenebiliyorsunuz, ne mutlu size. Merak edip bulunduğum ildeki bit pazarına gittim, bulduğum çalışır vaziyetteki kurmalı masa üstü saate 80 TL, sizinki gibi eski gaz yağıyla çalışan denizci fenerine 150 TL dedi adam ve arkama bakmadan kaçtım.. Ama yine sizin için yolum düştükçe uğrarım bit pazarına. Belki benimde tekrar hayata döndürebileceğim birşeyler çıkar karşıma..

Allah Herkese Önce Sağlık Versin Kardeşim.
    Birşeylerle hobi baabında vakit geçirmek gerçekten insanı dinlendiriyor.

Sakın o kadar paralar vermeyin. Sahibinden de...vs bu tarz siteler de bi çok saatler var. Atıyorum fotolarda Kahverengi kutulu bi saat var aynısı bi sitede var. 59 TL yazmış adam. Ben o saati bit pazarından 5 tl gibi komik bi rakama aldım. 7 tl ye de cam taktım. İçini açıp tertemiz ettikten sonra yağlayıp kapatıyorum.
    Ve bu saat Alman ve seyahat tipi saat. Çok paralar bayılmaya gerek yok.

Denk geldikçe alıyorum, İstediğim fiyata vermeyen adamın da elinde kalıyor da kalıyor :))
    Genelde bu kurmalılardan Çin ve Rus olanlara çok takılmamak lazım. İçinin Dişlilerinin geneli plastik aksam oluyor. Alman olanlarında içinde bir tek plastik dişli bulamazsınız.

Aklıma gelenler (Tavsiyeler) şimdilik böyle. Danışıp sormak istedikleriniz olursa mutlaka yardımcı olurum. (Çekin Fotoğrafını atın bana Whatsapp'dan(0532 484 52 41), mailden Fiyat vereyim ona göre alın )

• Forumdan seko_88 nickli arkadaşımız sağolsun 1 adet saat yolluyor. Buradan da kendisine tşk etmek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sCandaL3.8

Forumdan seko_88 nickli arkadaşımız sağolsun 1 adet saat yolluyor. Buradan da kendisine tşk etmek istedim.

Rica ederim hocam. Sizin hurda durumda antikaları büyük bir çabayla dirilttiğinizi gördüm. Mesela yenilediğiniz lüküs lambasına camı nereden buldunuz kaç gün uğraştınız kimbilir. Biz de destek verelim sizin gibi antikaya değer veren, eski ürünleri yenileyen kalmadı, tüketim toplumuna dönüştük maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

quote:

Orijinalden alıntı: sCandaL3.8

Forumdan seko_88 nickli arkadaşımız sağolsun 1 adet saat yolluyor. Buradan da kendisine tşk etmek istedim.

Rica ederim hocam. Sizin hurda durumda antikaları büyük bir çabayla dirilttiğinizi gördüm. Mesela yenilediğiniz lüküs lambasına camı nereden buldunuz kaç gün uğraştınız kimbilir. Biz de destek verelim sizin gibi antikaya değer veren, eski ürünleri yenileyen kalmadı, tüketim toplumuna dönüştük maalesef

Evet bayağı bi uğraş veriyorum. Hem uğraş , hem para , hem de en önemlisi zaman harcıyorum.. Ama hiçbirisi de gözüm de olmuyor inanın.

Şuan da iş yerimde pc başındayım ve bi el radyom var 90lı yıllardan kalma Sony marka(Onu da internetten bulup aldım). Bana diyorlar ki hem bilgisayar başındasın hem radyodan yayın dinliyorsun. İnternetten açıp neden dinlemiyorsun ki falan gibi yorumlar var, Evde mp3 çalardan son model LG tv'mden veya 5+1 ses sistemimden müzik dinlemem.. Eski bi salon radyom var 1940-1950 senelerinden kalma içine FM kiti taktırdım ondan açıp dinliyorum..

İşte benim de en büyük zevkim bu

Yardımcı olan olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum...

• Süper bişey ya.Hani Abi yanına geleyim beraber yapalım,takılalım dememek için kendimi tutuyorum ki Kayseri'desiniz.

Tebrik ederim sizi yeminle süpersiniz.Çok aşırı hoş bi hobi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

Süper bişey ya.Hani Abi yanına geleyim beraber yapalım,takılalım dememek için kendimi tutuyorum ki Kayseri'desiniz.

Tebrik ederim sizi yeminle süpersiniz.Çok aşırı hoş bi hobi

Evet Kayseri'deyim.
    Abicim her zaman beklerim başımın üzerinde yeriniz var...
    Ama bunları ben evimde yapıyorum öyle bi dükkanım vs yok yani..
    Evet inanın o kadar rahatlatıyor ki adamı anlatamam..
    Onların temizliği süresince dünya ile bağlantısı kopuyor insanın :)

5-6 adet daha saatim oldu ilandan sonra.. İnşLL onlarında işlemleri bitince Fotolarını atacağım...

• Cisimleri hareket ettirebiliyor musunuz dokunmadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Cisimleri hareket ettirebiliyor musunuz dokunmadan?

İlk 6 ay anne sütünün ne kadar önemli oldugunu bir kez daha anlıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsusho -- 16 Temmuz 2014; 14:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsusho

quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Cisimleri hareket ettirebiliyor musunuz dokunmadan?

İlk 6 ay anne sütünün ne kadar önemli oldugunu bir kez daha anlıyorum...

Önemliyse niye içmedin diyecem ama o yaşta bilemezsin tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Lütfen Dışarda buluşup tartışır mısınız :)
    Sizden Rİcam Konu Kirlenmesin.
    Saygılarımla...

• sCandaL3.8 kullanıcısına yanıt
    Eski televizyonda alıyor musunuz ? Birtane olacaktı biryerlerde grundig marka siyah beyaz..Çalışıp çalışmadığını şuan bilemiyorum...ya 37 ekran ya 55 ikisinin arası birşey

Ek olarak açılmamış 2-3 adet değişik markalarda gazoz şişemde var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 25 Temmuz 2014; 0:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Eski televizyonda alıyor musunuz ? Birtane olacaktı biryerlerde grundig marka siyah beyaz..Çalışıp çalışmadığını şuan bilemiyorum...ya 37 ekran ya 55 ikisinin arası birşey

Ek olarak açılmamış 2-3 adet değişik markalarda gazoz şişemde var :D

Pm'le Cevaplandı :)

• gaz lambasının birebir aynısından vardı bende camı kırık avizeye çevirdim tavanda asılı duruyor güzel bir hobi kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvien

gaz lambasının birebir aynısından vardı bende camı kırık avizeye çevirdim tavanda asılı duruyor güzel bir hobi kolay gelsin.

Evet uğraş verdikçe güzel şeyler ortaya çıkabiliyor..
    Çok müthiş dinlendiriyor insanı güzel bi hobi dediğiniz gibi..
    Teşekkür ederim...
    Saygılar

• tebrikler.elinize salık!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: defi

tebrikler.elinize salık!!

Çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar Çok Sağolun :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.