Şimdi Ara

Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
4.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Alınık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

100+ senelik resim cerçevesi var, bi kutu dolusu bozuk para var ilgini ceker mi?

İllaki :) Bozuk para değil ama çerçeveye bi bakabilirim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: sCandaL3.8

quote:

Orijinalden alıntı: sFenX_06

Çok güzel bir hobi. seni tebrik ediyorum ilgilenip özen gösteriyorsun. Nedendir bilinmez özellikle böyle saat, lüks lamba vs şeyleri görünce köyüm aklıma geliyor gözlerim doluyor

Aslında sizin gibi Ankara'da olsam oooo neler yaparım neler..
    Ayın İlk Pazarı Ayrancı'da antika pazarı kurulur.
    Ayın 3.Pazarı Çayyolu'nda Kurulur.
    Her Pazar GÜnü de Cebeci Antilka Pazarı Kurulur.. Samanpazarı, İtfaiye derken Ankara bu işte tam yeri.. Ha benimki dediğim gibi ticareti değil zaten, Ama bu pazarlarda gezmek inanın huzur veriyor dinlendiriyor insanı..
    Ben 28 Yaşındayım böyle şeylere acayip meraklıyım.. Yani eskilerde babalarımızın dedelerimizin kullandığı malzemeler(o yokluk zamanlarında) bunları biriktirmek arızalarını onarmak,hayata döndürmek onur veriyor bana.
    Benim şuanda herşeyim var.. Arabam,evim,işim, son teknoloji telefonum,pc...vs ne bileyim, bunları da gördük yokluğu da... O yuzdendir sanıyorum merakımız ve bu tarz şeylere karşı duygulanmamız...

Hocam Ankara'da ki pazarlar tamamen insafsız esnaf dolu. Artık internet sayesinde herkes her şeyi biliyor, fiyatını internette ki satışlardan bile daha pahalı söylüyor. Ayın ilk pazar günü giderim Ayrancıya ama inan çok uçuk kaçık rakamlardan bahsediyorlar.
    Bir adet katana sormuştum adam bana 12 bin TL dedi. O kadar abartmışlar ki anlatmaya bile değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sFenX_06

Çok güzel bir hobi. seni tebrik ediyorum ilgilenip özen gösteriyorsun. Nedendir bilinmez özellikle böyle saat, lüks lamba vs şeyleri görünce köyüm aklıma geliyor gözlerim doluyor

Aslında sizin gibi Ankara'da olsam oooo neler yaparım neler..
    Ayın İlk Pazarı Ayrancı'da antika pazarı kurulur.
    Ayın 3.Pazarı Çayyolu'nda Kurulur.
    Her Pazar GÜnü de Cebeci Antilka Pazarı Kurulur.. Samanpazarı, İtfaiye derken Ankara bu işte tam yeri.. Ha benimki dediğim gibi ticareti değil zaten, Ama bu pazarlarda gezmek inanın huzur veriyor dinlendiriyor insanı..
    Ben 28 Yaşındayım böyle şeylere acayip meraklıyım.. Yani eskilerde babalarımızın dedelerimizin kullandığı malzemeler(o yokluk zamanlarında) bunları biriktirmek arızalarını onarmak,hayata döndürmek onur veriyor bana.
    Benim şuanda herşeyim var.. Arabam,evim,işim, son teknoloji telefonum,pc...vs ne bileyim, bunları da gördük yokluğu da... O yuzdendir sanıyorum merakımız ve bu tarz şeylere karşı duygulanmamız...

Hocam Ankara'da ki pazarlar tamamen insafsız esnaf dolu. Artık internet sayesinde herkes her şeyi biliyor, fiyatını internette ki satışlardan bile daha pahalı söylüyor. Ayın ilk pazar günü giderim Ayrancıya ama inan çok uçuk kaçık rakamlardan bahsediyorlar.
    Bir adet katana sormuştum adam bana 12 bin TL dedi. O kadar abartmışlar ki anlatmaya bile değmez.

Aynen öyle dediğiniz gibi... Ayrancı zengin mühitlere yakın olmasından kaynaklı fiyatlar abartılı dediğiniz gibi.. ama Cebeci de uygun gibi (Ayrancıya nazaran tabi)
    Geçen gün beni tanıyan bi antikacı var.. Adamın birisi otoparkta arabasını açmış içinden sergiliyor filan.. Bu antikacı beni de orada gördü.. Bende şu ne kadar bu ne kadar filan diye soruyorum.. O beni tanıyan diyo ki bu senden almaz bu internetçi diyo...
    Çok özür dilerim yıllarca bu tarz şeylerle 1 liralık malı 5 liraya kakalamışlar insanlara.. yani benden için diyo ki bu piyasayı bilir kandıramazsın !!!

• Köstekli Saat var. Dedemiz vermişti Allah Rahmet Eylesin. Yıl olarak nedir bilemem ancak manevi degeri çok fazla fakat cocuklarımdan ötürü bozulma sansı var devamlı ellerine alıyorlar. Kondisyonu sıfır gibi. arızası vs yok pilli ise pili bitmiş olabilir yani zaman dilimi hareket etmemekte.. kısa zamanda fotograf atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenKulUzer

Köstekli Saat var. Dedemiz vermişti Allah Rahmet Eylesin. Yıl olarak nedir bilemem ancak manevi degeri çok fazla fakat cocuklarımdan ötürü bozulma sansı var devamlı ellerine alıyorlar. Kondisyonu sıfır gibi. arızası vs yok pilli ise pili bitmiş olabilir yani zaman dilimi hareket etmemekte.. kısa zamanda fotograf atarım.

Pm'le Cevaplandı..

• Sevgili sCandaL3.8 ;

Öncelikle hobiniz takdire şayan.Dediğiniz gibi kafa dinlendirmek için birebir.

Yenisi gelince eskiye rağbet kalmadığı için boşa çıkan Antika BSR MCDonald 260AX marka pikap ve kolonlar[Orjinal Kolon değildir ama ahşap pikap kolonudur] mevcut.
    Siz yada ilgilenen başka bir pikap hastasına uygun fiyatla vermek isterim.
    Pikapın bakıma ihtiyacı mevcuttur.[Arka kapağı yoktur,iğnesi yoktur.]
     Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbowdivx

Sevgili sCandaL3.8 ;

Öncelikle hobiniz takdire şayan.Dediğiniz gibi kafa dinlendirmek için birebir.

Yenisi gelince eskiye rağbet kalmadığı için boşa çıkan Antika BSR MCDonald 260AX marka pikap ve kolonlar[Orjinal Kolon değildir ama ahşap pikap kolonudur] mevcut.
    Siz yada ilgilenen başka bir pikap hastasına uygun fiyatla vermek isterim.
    Pikapın bakıma ihtiyacı mevcuttur.[Arka kapağı yoktur,iğnesi yoktur.]
     Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! ! Alınık Antikalarınız , Eskileriniz ! !

Merhabalar.. İlginiz ve takdiriniz için teşekkür ederim sağolun..

Pikap'ın markası çok bilindik bi marka olmadığından dolayı iğnesi...vs çok zor ihtimal..
    Ama dediğiniz gibi ilgilenecek birisini bulabilirsem sizleri haberdar etmek isterim kesinlikle..
    Fiyat konusunda ne kadar düşünüyorsunuz acaba ?

• Birader ayrancı pazarında tezgah açıyor. İlgilenirsen facebook profilini göndereyim. Belki takaslaşırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

Birader ayrancı pazarında tezgah açıyor. İlgilenirsen facebook profilini göndereyim. Belki takaslaşırsınız

Facebook Kullanmıyorum Hocam. Ama Fotolarını atabilirsiniz bana...

• Benim bile yapasım geldi hocam gerçekten güzel bir hobi, hatta yarın bir bit pazarına gidip birşeyler bakayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Benim bile yapasım geldi hocam gerçekten güzel bir hobi, hatta yarın bir bit pazarına gidip birşeyler bakayım :)

Gerçekten hoş bi merak..tabi kimileri için çer-çöp ama benim için öyle değil en azından :)
    Kesinlikle gezmelisiniz.. Çok değerli şeyleri çok çok uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz

• hocam merhaba bende de hoover marka 1967 model süpürge var hala çalışır durumda temiz cihaz ilgilenirseniz konusalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

hocam merhaba bende de hoover marka 1967 model süpürge var hala çalışır durumda temiz cihaz ilgilenirseniz konusalım

Çok Teşekkür Ederim Hocam sağoluuunnn :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

hocam merhaba bende de hoover marka 1967 model süpürge var hala çalışır durumda temiz cihaz ilgilenirseniz konusalım

Çok Teşekkür Ederim Hocam sağoluuunnn :D

önemli değil hocam maksat ihtiyacı olan birine vermek

• sCandaL3.8 kullanıcısına yanıt
    Benim eskiler yeterince ilgini çekmedi sanırım :/

açılmamış orjinal gazoz var ya daha ne olsun abi :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Benim eskiler yeterince ilgini çekmedi sanırım :/

açılmamış orjinal gazoz var ya daha ne olsun abi :P

Kardeşim aslında senin TV gazozlar..vs çok güzel ama inan yerim olmadığından.. O tür şeylere çok yaklaşamıyorum.. Birde bu ara Köstekli saatlere sardım 11 tane köstekli saatim oldu.. Senin köyde yaşlılardan koparabilirsen ayar veririz

1-2 kişide gördüm abi oda eski dğeildi çok pilli olanlardandı yani...ama yinede aklımda olsun ölen falan olursa sorarım çocuklarına :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

1-2 kişide gördüm abi oda eski dğeildi çok pilli olanlardandı yani...ama yinede aklımda olsun ölen falan olursa sorarım çocuklarına :D

Tamam kardeşim işin rast gelsin :D:D Ölmeselerde senin kahvede sorabilirsin yaşlılara :))

abi konunu daha fazla dağıtmıyım son mesajım bu

bizim bu kocamanlar ölmeden günahını vermez kimseye o yüzden öldüklerinde alırım çocuklarındad dedim :D

hayırlı alışverişler abi ;)
  • Eski fotograf makineleri ilginizi çekiyorsa bir zamanlar alıp da şuanda kıyıda köşede bekleyen bir kaç makinem var

http://i.hizliresim.com/3Pqqyj.jpg
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.