Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sattackus Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
42.516
Cevap
1.504
Favori
2.881.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, sim girişli - akıllı tel bağlantısı olmadan telefon görüşmesi yapılabilen akıllı saat önerebilir misiniz? 30 dolar civarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 6 Kasım 2018; 20:23:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Sepete ekleyince jeton vermiyor yav bende 2 gündür. Sizde de öyle mi?
    evet hocam uygulamadan jeton bende de gelmiyor,ancak browserdan yapınca jeton geliyor.
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Bugün verdi bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

evet hocam uygulamadan jeton bende de gelmiyor,ancak browserdan yapınca jeton geliyor.

Alıntıları Göster
    Browserdan deneyince verdi aynen, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sukru975 S kullanıcısına yanıt
    Payment (Ödemeler) kısmından Tango Card olanı mı seçiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41861B983

Bu mesaj silindi.
    Geçmez. Yasaklı ürün.

Ufak kartuşlarda paket üzerine oyuncak yazdırarak geçirenler olmuştur ama bu zor.

• 35-5
    kazanmayanlara tavsiyem mutlaka gamelandaki kupon yağmurunu oynayın gıcıklığınamı ne ana ekrandaki hali kat kat daha zor ve çok hızlı akıyor..
    kırmızı kutulara yoğunlaşçaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Kasım 2018; 14:3:21 >
  • Kupon yağmurunda kazandığım zaman sistem meşgul tekrar deneyiniz diyor. Çoğu kez böyle oldu bunun çözümü yok mudur ?

• Lagari Hasan Çelebi kullanıcısına yanıt
    olsa herkesde olurdu appı sil bir yeniden yükle...düzelmiyorsa güncel bir yazılımı başka cepte dene...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Hocam saatleri tekrar yazabilirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    08-14-20-02
  • 0,01 dolara satılan ürünlerden alabilir miyiz acaba? Püf noktası ya da extra yapılması gereken bir şey var mı? Çok umudum yok ama yine de denemek istiyorum:))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

pr order yapılanlarda kupon ön sipariş vermeden önce kullanılabiliyor .aliexppress te yazıyor.

Alıntıları Göster
    Pre-order üründe ilk resimdeki gibi kupon kısmı var ama tıkladığımda ikinci resimdeki gibi kuponlar çıkıyor. Halbuki 3. resimdeki kupondan bahsediyorum ben. Siz o kupon (35\5 olan kupon) pre-order için şimdiden kulanılabilir demişsiniz ama olmuyor maalesef ya da ben bir yolunu bulamadım :) Bana sanki pre-order da ön ödemeyi yapıyorsunuz kalanı ancak 10-12 Kasım arasında kupon ile yapabiliyorsunuz, o da kalan kısma göre indirimi uyguluyormuş gibi geldi. Bilen ya da alışverişi başaran arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

• Sethlans kullanıcısına yanıt
    pre order bitince kullanımlı olcak zaten ona gore ayarlamış çakallar...saatleri ortada..geri kalanıda pay e düştüğü içinde orda kuponun geçerli olma olasılığı çok düşük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Kasım 2018; 16:23:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

08-14-20-02
    teşekkür ederim,gerilerde kalmasın diye alıntılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sethlans kullanıcısına yanıt
    35/5 kazanmadım bilmiyorum ama verdikleri çoğu kuponun aktif olduğu tarihler 10-12 Kasım arası. O sebeple kullanamıyor olabilirsiniz. Kuponlarım sayfasından 35/5 kuponun altını kontrol edin tarihler yazıyor.

• kargo ücreti konusu cok saçma.

neden yaptılar bunu anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 7 Kasım 2018; 16:34:58 >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Evet benim de dikkatimi çekti. Şimdiye kadar hiç görmediğim oranda kargolu ürün var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bi yerde okumuştum türkiyeye gelen kargolarda gelmedi denilip para iadesi isteme oranından ötürü yapılmış bişey olabilir.
  • 0.1 dolara ürün almakta şoyle çok sosyal olucaksınız yada üni lise öğrecisi filan bir paylaşma kotası var insanlarla paylaşçaksınız, paylaştığınız insanlarda onu tıklıycak size destek olucak kısaca ölme eşeğim ölme bende çoğu 30+ yaş paylaşsam bu manyak neyapıyor derler kısaca fazla genç işi, çevresi geniş olan deneyebilir...
    bluedio v5 millet kaptı...0.01 dolara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Kasım 2018; 18:39:56 >
  • 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.