Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcıya lojistik şirketi ürünü geri iade etmiş onlarda bana üzgünüz paranızı geri iade yapabiliriz paypal numara istedi bu durum da dispute acmalimiyim yoksa satıcıya IBAN göndersem direk yatırır mu
  • samsaa01 S kullanıcısına yanıt

İadeyi kesinlikle Aliexpress üzerinden alın. Gerekirse dispute açarsınız. Zaten ibana da yollamazlar. Özellikle Paypal ile yollayalım diyorlar çünkü mal almış gibi size parayı yolluyorlar, sonra Paypal'a malı almadım deyip parayı geri çekiyorlar. Dolandırıcı Çinliler Paypal ile iade yapalım diyor genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargolarda da aynı durumlar oldu. 1 haftaya yakın bekledikten sonra diğer birimlere geçiş yaptı.

• GalPal kullanıcısına yanıt
    Ozaman dispute açayım ben en mantıklısı bu
  • viperc V kullanıcısına yanıt

Bugün gümrüğe giriş-çıkış yaptı PTT'den gelecek olan ürün, vergilendirmeyi de normal yapmışlar.50 dolarlık ürüne 95 tl vergi

İnşallah aras kargodaki sorun da çözülür, kavuşuruz LP kodlu kargolara

• quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

yaklasık 1 aydır bende bekliyorum su numaraya bakma sansınız varmı acaba saygılar

LP00423688905286

@integral sabiti

Alıntıları Göster

benimde aynı. o tarihlerde gelen cogu kargo kayıp..

LP00424100549958

• sevgili müşteri:

Çin yeni yılı yaklaştıkça, COVID-19 virüsü aynı anda kontrol edilecektir.

Gümrük limanı yarı kapalı bir duruma girdi.

Lojistik şirketi lojistik ulaşım kanallarının geçici askıya bildirdi.

Restorasyon tarihinin 28 şubat olması gerekiyor.

Ürün satın almanız gereken müşteriler, çinli olmayan nakliye yerlerinden satın almak için elimizden geleni yapmalıdırlar.

Çin'in nakliye yerinden siparişler süreyi uzatacaktır.

Rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Umarım 2021 yılında birlikte ilerleyebiliriz.

arkadaşlar bir ürün sipariş verdim satıcı ürünü kargoya verdikten sonra bunu yazmış ne demek istediğini anlayamadım 28 şubata kadar kargolar sıkıntılımı demiş nedir bu? RB ile başlayıp TW ile biten bir kargoyla göndermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlanta34

benimde aynı. o tarihlerde gelen cogu kargo kayıp..

LP00424100549958

Alıntıları Göster

hocam bu lp kodlar TR gelince 10 gün içinde gelmez ise unutun gelmiyor , mesela benim 2 ürün LP kodludu 22/26 ocakta geldiler teslim aldım aras kargo trakya bölgesine teslim ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

hocam bu lp kodlar TR gelince 10 gün içinde gelmez ise unutun gelmiyor , mesela benim 2 ürün LP kodludu 22/26 ocakta geldiler teslim aldım aras kargo trakya bölgesine teslim ediliyor

Alıntıları Göster

biliyorum. bende aynı satıcıdan 5-6 ürün aldım sadece 1 i gelmedi. :)

• Lp lerin saçmalıgını ne yapıcagız birsürü bekleyen var
  • Yanwen takipli kargom İstanbula vardı ve RH...TR kodunu aldı.Daha düne kadar takip edebiliyordum şimdi barkod hatalı diyor.Var mı daha önce bu durumu yaşayan?

• Gogou kullanıcısına yanıt

ptt sitesindeya sorun oluyor yada bakım vs, ptt uygulamasını indirip oradan deneyin , ptt sitesi süreki veriyor o hatayı

• 1 haftadır takip kodu hiç izlenemedi satıcıyla gorustuktan sonra bugün takip kodu yenilenmiş ama ilk defa AQ İLE başlayan takip kodu gördüm normal mi
  • martingayx kullanıcısına yanıt

ben de takipteyim hocam

• Lpli kargom ülkeye gireli 11 gün oldu. Arası arıyorum kodu satıcıdan alacaksınız diyor. Satıcı cevap vermiyor. AliExpress müşteri temsilcilerini araya sokmak istiyorum. Maille veya canlı destekle nasıö iletişim kurabilirim?

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

arkadaşlar siparişte ilk defa "Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to TR/IST)" ifadesini görüyorum. durum nedir?

• zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt

Basit bi ingilizceyle Singapurdan türkiye- istanbula yola çıkmış hocam 😃

• Böyle mail geldiğinde ne yapıyoruz? Ptt şubesine mi gidiyoruz?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: omertimurtas

Böyle mail geldiğinde ne yapıyoruz? Ptt şubesine mi gidiyoruz?

banada bu şekilde mesaj geldi fakat kargo eve geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: fukachuu

Basit bi ingilizceyle Singapurdan türkiye- istanbula yola çıkmış hocam 😃

öyle hocam ama 5-6 siparişim oldu şimdiye kadar hepsi ortalama 3 gün içinde türkiye'ye ulaşıyorlardı. gümrükte 7-10 gün arası kalıp 3-4 gün içinde de ptt şehre getiriyordu. bu sefer kargo firması farklı denk geldi galiba. 7. gün olacak neredeyse türkiyeye giriş yapmadı hala. buradan sipariş verenlerin siparişleri türkiyeye kaç günde ulaşmış onu merak ettim aslında. soruyu biraz eksik sormuşum aslında. kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 4 Şubat 2021; 16:58:43 >
  • 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.