Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (938. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sim kart takılan kol saati denemem oldu 1i geçti 1i geçmemişti. Geçmeyen için bir ücret ödememiştim 1 sene önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atahan2626

11.11 indiriminde aldığınız ve Singapore Post ile kargolanan ürünlerinizin durumu nedir arkadaşlar ?

21'inde gumruge girdi, sonra bir daha hareket yok 1 haftadir.

• Bu arada siparis sirasinda TCKN'yi yanlis/eksik girmemiz sorun olur mu?

• 11 11'de aldığım ürün anca giriş yaptı ülkeye(Singapur) bu da bir ilerleme sayılır. Rahatladım yemin ederim.

• Benim gibi ürünü 21 inden beri İstanbul’da bekleyen var mı?
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 77asdor77 7 kullanıcısına yanıt
    Ptt sitesinden baktinjz mi? Orada daha detaylı gosterecektir
  • Ordada aynı maalesef, çinden ışık hızında gelince sevinmiştim ama tabiki ptt hop kardeşim ne sevinmesi minimum 10 gün daha bekle bakayım kargonu dedi ;(

Aynı durumda bir pakedim var. 21'inde Arrived to Istanbul dedi kaldı. Aynı gün aynı dakika iki paket girdi. Biri geçti biri kaldı. Hala bekliyorum.

• GalPal kullanıcısına yanıt
    26'sı İstanbula geldi bugun güncellendi. Sizden gördüğüm bana gelmesi baya uzun sürecek belki virüs sebebi ile 14 gün paketleri bekletiyorlardır 😂 Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • Pek belli olmuyor. Diğer pakedim 3 günde çıktı. 21'inde giren de nihayet az önce adresime sevk edilmiş

Darısı başımıza inşallah 😊
    Darısı başımıza inşallah 😊
  • boşuna deneme , direk geldiği gibi iade ederler. posta kargo yolu ile telefon getirmek yasak .

• Merhabalar,

Kargoları virüs sebebiyle PTT kargoları 14 gün bekletiyor gibi haberler yalan aldırış etmeyin. Kargonuz zaten 26 Kasımda İstanbul'a kargonuzun gümrüğe sevk edilip gümrükten çıkması en az 1 hafta sürer. Bunun sebebi; Yurtdışından bir sürü kargo gelmesi sebebiyle PTT'nin kapasitesi yetmiyor aşırı yavaş çalışıyorlar buna covid-19'da eklenince daha berbat bir durum oluyor.

Merhabalar,

Yoğunluk sebebiyle ve PTT aşırı yavaş çalıştığı için kargonuz gümrüğe sevk edilmesi bekleniyor. Tahminim 30 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gümrükten çıkabilir.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için bekleyelim bakalım
  • RB030982355SG Kendimi mağdur ilan etmeme az kaldı, yahu bu kargo napıyor kaç gündür niye ulaşmadı ülkeye Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

Kaçırdığım bi yer mi var bakabilir misiniz siz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoureGodDamnRight -- 29 Kasım 2020; 11:1:43 >
  • YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kargonuz 20 Kasımda yurtdışına sevk edildi gözüküyor. Kargonuzun gelmemesinin bir kaç sebebi var 1. Yakın tarihte İstanbul'a uçuş bulunamaması. 2. Kargonuz uçağa yüklenmiştir geliyordur. Ama aktarmasız gelmiyordur belirli ülkeler transit ülke olarak geçer ve oraya iniş yapmış olabilir oradan İstanbul'a uçuş yapılır. Örnek olarak Singapur>Bişkek (Kırgızistan) Örnek olarak verdim ülke değişiklik gösterebilir>İstanbul. Daha detaylı bilgi almak isterseniz linkteki formu doldurmanızı tavsiye ederim.

https://www.singpost.com/contact-us/service-enquiry

Teşekkür ederim hocam ayrıntılı olarak açıklamışsınız sağolun. Bana da aktarmalı gibi geldi, başka arkadaşların 2 3 günde geldiğini görünce üzüldüm açıkçası Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

PR---22---YP NOLU kargo ptt takip no lu değil mi beyler. ptt de bir şey çıkmıyor. Türkiye giriş yapınca mı aktif oluyor.

• 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.