Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (909. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diğer ürünümde gelmedi. Üst üste aynı sorunlarla karşılaşıyoruz.Bu tür olaylar yaşayanlar varsa fikir verirse çok sevinirim.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynrd0019 -- 26 Ağustos 2020; 16:32:24 >
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Sonuç ortada Letonya halen beklemedeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lynrd0019 L kullanıcısına yanıt
    ptt sadece bucada sorunlu değil

ptt sürekli sistem ve konum değiştiriyor , yani bulundukları binadan taşınıyor falan filan neyse bunu bahane ederek araç yok diyorlar ve ağır eşyaları genelde getirmiyorlar eğer kurye yaya ise. eğer eşya hafif ufak tefek birşey ise sıkıntı olmuyor ama söylediğiniz sorun sadece buca için geçerli değil ptt son yıllarda artan nüfus ve online alışverişlerden sonra çok afallamaya başladı . neyse siz gidin paketinizi şubeden alın eğer çok uzak değilseniz
    yapacak başka birşey yok ne yazıkki .
  • umutunl777 kullanıcısına yanıt
    henüz türkiyeye gelmemiş olması gayet normal . birde türkiyeye geldikten sonra beklemesi var
    bak bizim iki tane paket biri 18 de diğeri 19 da gümrüğe gitti güya , hala gelişme yok!!! beklemekten başka çare yok'!'!!!!
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    18 ve 19 olmak üzere iki gönderi gümrükte ( send item customs ) olarak kaldı kımıldamıyor gıcık oldum . normalde bu şekilde olmuyordu . bekliyoruz bakalım
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    0212 567 65 65

• enesemin10 E kullanıcısına yanıt
    Benim de 5 ağustosta kargoya verilen, kodu benzer bir kargom var.

Son güncelleme şu şekilde,

19 Aug 2020
    22:05
    Send item abroad (EDI-received)

Temmuz 6 da kargolanan ürünüm de var, 28 temmuzda Send item abroad (EDI-received) güncellemesi aldı 17 ağustosda gümrüğe girdi hala ses yok.

17 Aug 2020
    08:51
    Sent item to import customs
    Turkey

anladığım kadarıyla bu tip koda sahip kargolar Send item abroad (EDI-received) güncellemesi aldıktan 19-20 gün sonra ancak gümrüğe gitiyor.

gümrükte ne kadar bekleyecek göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Benimkide aynı durumda 17 sinden beri gümrüğe sevk edildi yazsısında kaldı.
    Yukardaki mesajımdaki arkadaşa da yazdım RB....SG kodlu krgoların bize ulaşması sanırım 2 ayı geçecek gibi görünüyor.

gümrük numaarası vermiş arkadaşlar arayıp bir sormak iyi olabilir

0212 567 65 65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlink -- 26 Ağustos 2020; 0:18:40 >
  • musicalite kullanıcısına yanıt
    Gelen paket akıllı saatti çok büyük değildi.Ne diyelim bunlara söyleyecek söz yok umarım artık yeni bir seçenek olur kargo konusunda.
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Benimki de lv ile bitiyor. 2 ay oldu hala ulaşmadı. Aliexpresste order completed yazıyor.

• dlink D kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki adresime sevk edildi sanırım 2 güne teslim alırım. Darısı sizlerin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 26 Ağustos 2020; 7:42:0 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, benim ürün akıllı saat, o sebeple gümrükten çıkmadı sanırım. sizin ürün neydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlink -- 26 Ağustos 2020; 7:55:58 >
  • dlink D kullanıcısına yanıt
    Benimki kasa fanı 12 adet.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutunl777

0212 567 65 65
    MT'nin söylediğine göre yoğunluk var ve şu an ayın 16sından önceki gönderilerin işlemleri sürüyor. 1 hafta daha beklersiniz muhtemelen dedi (17si gümrüğe giren gönderim için)
    Hocam benim takipsiz kargom da 5 Ağustos'ta PTT, last mile gözüküyor. O zaman hala gümrükte olma ihtimali vardır dimi? Umudu kesme diyin de moralim düzelsin biraz :)
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ümidi kestim anlaşmazlık açtım satışı ek süre istedi 8 gün kaldı onada 90 günü geçti zaten

• lynrd0019 L kullanıcısına yanıt
    eğer evin uzak değilse git al derim, ama gitmeden bir ara. şimdi sen gidersin eve gelirler falan
    Valla iki gün önce gümrüğe girip iki günde çıkan kargolar da oluyor. Ne hikmetse 16’sından öncekiler için uğraşılıyormuş. Anlamak zor. Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musicalite kullanıcısına yanıt
    Şükür gidip aldım tesadüf eseri yetiştim son 2 aldığım üründe paket üzerinde ad soyad yazmamışlar ptt bu yüzden sorumluluk almamak için hemen geri gönderiyor. Bu tür olay yaşayan varsa satıcıya söylesin ad soyad yazmasını pakete. Zeblaze neo 3 saat almıştım 162 tl ye aldım vergiside çok uygun çıktı almayı düşünenler alabilir işlev olarak biraz kötü açıkçası ama ben görüntüsü için almıştım görüntüsü gayet güzel.Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Merhaba 10 gündür aynı normal mi m Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.