Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (891. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de durum aynı. Bir sıkıntı var galiba.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hala hareketlilik yok hocam. İlk defa böyle bir sorun yaşıyorum .

Başakşehir PİM'e gitsem kargoları'da vermeyecek daha gümrüğe bile sevk edilmedi. Yada kargolar gümrükten geçiyor ama PTT'nin sisteminde bir sorun olduğu için sisteme girilemiyor. PTT'yi arayacağım bakalım ne diyecekler.
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    ptt ile görüşecek arkadaşlar bizi de bilgilendirirse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

26 veya 27 temmuz gibi verdiğim takipsiz kargolu siparişin sonu yp ile biten takip numarasına sonu tr ile biten numara eklenmişti, bugün bakınca böyle birşey gördüm, kabul edildi derken edi received mi oluyor yoksa 1 haftada türkiye e mi geldi bu kargo, isim adres bilgisi vs de girilmiş garip bir şekilde, şaşırdım meraktan soruyorum bu ne demek acaba.

valla helal olsun ben bu kadr hızlı kargo hayatımda görmedim. bugüne kadar tonla şey aldım en hızlısı 2 haftada geldiydi takipli kargolarla. Bu takipsiz kargo nası böyle geldi cidden aklım almıyor.

• ayyildiz1907 kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı 30 da sevk edildi hala guncelleme yk

• Benim de durum aynı. Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayyildiz1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam aradım ama 25 dakikadır birisine bağlamadı :( (Tekrar deniyeceğim) PTT sağolsun 25 dakika Mozarttan- Türk Marşını açtı. Tekrardan ezberledim. 😅

• bjkahmet kullanıcısına yanıt
    bazen cainao gümrüğe sevk edilince bu açıklamayı veriyor. önemli olan sonraki güncellemedir. takipte kalın kargonuzu endişe etmeyin
  • 2 kargomdan birisi gümrüğü çok şükür geçti. Darısı bekleyenlere.

• Iyi gunler herkese, 20 mayista verdiğim sipariş singapur post la sonunda geldi. Istanbul gümrükten cok hızlı geçti ve 15 tl vergi geldi ancak 2 haftadır Bodrum dağıtım merkezinde bekletiliyor, hergun gumrukculer gelip görecek diyorlar. Gümrük vergilendirmesi yapılmış paketin bir daha gümrükten geçmesi saçma değil mi acaba, orada söyledim ama sistem değişti diyorlar.

• Letonya mağdurları burada mı

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Vallahi benim iki tane kargom var. ikisi de varış ülkesine ulaştı diyor ama bir haftadır haber yok.

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Benim 2 ay oldu Letonya da neredeyse590 günlük sürece 14 gün kaldı nasıl letonyaymış

• Izotto I kullanıcısına yanıt
    gümrük ücreti çıktı ise kontrol edilmiştir. ilk defa bu şekilde bir şey duyuyorum. sistem değişti diyorsa illa ki yayınlanırdı...
  • Izotto I kullanıcısına yanıt
    yok öyle birşey..dağıtıma çıkaracak eleman yoktur..üflüyorlar kafalarına göre..vergilendirmesi yapıldı ise tekrar kontrole girmez..halt etmiş bunu size söyleyen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Letonya mağdurları burada mı
    Burda burda 2 aydır sabit bekliyoruz

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

29 Mayıs'ta verdiğim siparişin son durumu. Bugün baya hareketlilik olmuş yakında elime geçer gibi. Vergiden de tırsıyordum biraz çok şükür kötü bi sürpriz çıkmadı.
  • PTT İşyerinde Bekliyor ne demek? Bugün dağıtıma çıkacak diye bekliyordum. Dağıtıma çıktı yazısı olmadan böyle güncellemişler. Gidip almam mı gerekiyor?
  • Arkadaşlar kargom geldi. Ptt de dağıtıma çıkmayı bekliyor. Ben dağıtıma çıkmadan gidip alabiliyor muyum ? Çünkü dağıtıma çıktığında evde olmayacağım muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Benim de durum aynı.
    bende de durum bu hocam kargo gümrükte yatıyor sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A157177B3 -- 7 Ağustos 2020; 13:22:21 >
  • 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.