Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (778. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.700
Cevap
233
Favori
1.241.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok teşekkür ederim valla ben umudu kestiydim iyice. Yalnız takip kodu düne kadar bu sitede de gözükmüyordu şimdi tekrar baktım sizin attığınız gibi istanbulda gözüküyor hayret. Neyse bi 10 gün sonra da bulunduğum ile gelir diye düşünüyorum. Beklemeye devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • singapur baksın da örnek alsın..yanwen gönderisi 10 günde geldi..şu an istanbulda görünüyor. son siparişim önce gelecek..
  • Ems ile gönderilmişti bugün gümrüğe girmiş sanırım

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns41 -- 30 Mayıs 2020; 12:17:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Benim ik sipariş SGydi hala beklemede. Diğer 4 sipariş mayıs 9-10 tarihli hepsini teslim aldım.:)) singapuru unutum artık. Gelmezse gelmesin..burada yorumları okuyup Sg yi görünce aynı ürünü başka satıcından da aldım oda geldi iyiki öyle yapmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 30 Mayıs 2020; 12:21:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Sonuncu kargom ikinci defa return oldu. Sizde durum ne? Satıcıya ne zaman dönüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kaç gün önce aldığım 400tl lik ürün galiba singapur post ile gelecek. satıcıya turkey post ile göndermesini söylemiştim ancak singapur ile göndermiş galiba. çin ems bitti şimdi singapur ile uğraşcaz hey allahım ya. Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • saitates kullanıcısına yanıt
    ben de ikinci defa farklı satıcıdan aldım, o da singapur ile gönderince dedim şansını zorlama fazla :) bi 23 nisan bi 14 mayıs 2 tane gönderim var. ikisi de olduğu yerde duruyor, hangisi önce gelecek bakalım.
    Bende de aynı ibare var ya , aynı satıcıdan 30 mayıs'ta verdiğim siparişte Item pending ... yazıyor. Ve kargo kodu RB ile başlıyor.

Aynı satıcıdan 8 Mayıs'da verdiğim sipariş bana ualaştı ve onun kargosu PR ile başlıyor.

Valla niye farklı farklı gönderir anlamadım, sizce gelir mi bu RB ile başlayan?
  • mithatcann kullanıcısına yanıt
    illa ki gelir ama ne zaman ben de bilmiyorum, kargoların büyüklüğüne göre veriyorlar sanırım. Küçük paketler daha çok yanwen ile daha büyükçene olanlar singapura mı veriliyor nedir. Aliexpress standart shipping tam kumar aslında. parantez içinde hangi kargo olduğu yazsa daha belirgin olur bizler için :)

yanwen'in gözünü seveyim 10 günde getirdi.
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Yanwen azer post 1 ayda geldi. 1 Dolar yazdırmıştım bilginize
  • Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    SG VEYA TR yi gönderici seçebiliyor mu ? benim yanven ile gönderildi ama SG olma ihtimali var galiba
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    Alıcı koruması bittiği için sipariş tamamlandı olarak gözüküyor para iadesi nasıl alırım

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Evet RExxxxxxxxxCN kodlu kargom bugün İstanbul'da görünüyor.

RVxxxxxxxxxCN olan hala "Send item abroad (EDI-received)"
  • 10 nisan singapur post gönderisinden haber yok 2 ay oldu.
    Yanwen aşırı hızlı bir şekilde toplamda 8 günde türkiyeye ürün ulaştırdı çok şaşkınım :)
    Girdiği anda gümrükten geçti.
    Merak edenler için 140 gr ürün için 15.57 tl vergi çıktı

• yanwen akıyor bildiğiniz.. bana da 15.55 tl vergi geldi. aynı memur göz kararı yazdı herhalde :)
    Sanırım aynı :) Tuhaf bir mutluluk sarıyor insanın içini beklemekten helak olduk diye herhalde:))

• darcrow_tu kullanıcısına yanıt
    aynen öyle,bir de singapurlar ulaşsa artık da oh desek..
  • arkadaşlar merhaba
    aliexpress'ten 13 mayıs 2020'de aldığım 35 dolarlık ürünün takip kodu bu verildi: PR085605402YP
    bu paketin son durumu hakkında yardımcı olabilecek arkadaş var mı? ürün satıcıya geri mi gitmiş? dispute mi açmalıyım?
    yardımcı olun lütfen..
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Singapur Posta 23 Nisan gönderisini araştırmaları için mail atmıştım. Türkiye’ye sorduk cevap vermediler diye cevap atmışlar. Bence bunlar geldi bir yerde bekliyor ama nerde :)
  • ersinbasar E kullanıcısına yanıt
    Gönderinizin son durumu ve yeni takip numarası bu sanırım emsye devredilmiş

• 
Sayfa: önceki 776777778779780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.