Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (777. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.700
Cevap
233
Favori
1.241.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 marttan beri bekliyorum. Dispute da açamıyorum. Son durum bu şekilde. Ya sabır
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar vergi odediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Sonu YP olan takipli yanwenler bir RH...TR şeklinde Türkiye postasına dönerse evet hızlılar ama epacket vs dönerse ne yazık ki uzun sürüyor.
    Hocam türkiyeye gelmeden bu şekilde dönüyor mu ?
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

16 nisandan beri haber alamadığım kargo için dispute açtım bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar merhaba. sing post kargom uzun zamandır ((Information Received – Item En Route to Postal Facility)) yazıyor. Bu ne demek tam olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yokediciosman Y kullanıcısına yanıt
    Satıcıdan koruma süresini uzatmasını isteyin. Sonra da tartışma açın. Aynı durumu ben de yaşıyorum. Satıcı süreyi uzattı. 30 Mayıs’ta 2 aylık süre dolduğundan sıkıntı yaşmadan tartışma açacağım.

• ~760. sayfayı açarak okumaya başla. Aramıza hoş geldin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirKoryo -- 29 Mayıs 2020; 18:11:19 >
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    Evet 17 trackten sorguladığınızda veyahttps://track.yw56.com.cn/en-US sorguladığınızda ptt den takip edebileceğiniz koda çevrilir. En hızlısı RH..TR şeklinde olanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyinmedicine

ne kadar vergi odediniz
    toplamda 100 lira falan

• Aliexpress üzerinden kulaklık aldım kargo için aliexpress standard shipping diyordu kargo takibine baktığım da singapurepost oldu bu normal mi? Çok anlamıyorjm aliexpressten çok siparişte vermiyorum bilen biri açıklayabilir mi?

• Chrisco C kullanıcısına yanıt
    singapur post nisan ayından beri çok yavaş. En az 2 ay gözden çıkarın
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    13 gündür havayoluna teslim bildiriminde bekliyoru bakalım bundan önce verdiğim sipeişlee 12-15 gün aralığında geliyordu

• AirKoryo kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 9 nisan tarihinde siparişi vermiştim 9 haziranda da 60 günlük süre doluyor ama sistem 10 gün içinde ürünü teslim aldığınızı onaylayın diyor şimdi ben bu durumda ne yapmalıyım?

• Selamlar, gönderimi track 24 üzerinden kontrol ettim neden Letonya'ya gitmiş gözüküyor aliexpress ve cainiao üzerinden ülkeye ulaştı diyor track24 riga'ya gitti diyor neden olabilir?https://track24.net/?code=UB058925821LV
  • yokediciosman Y kullanıcısına yanıt
    Satici koruma suresini uzatsin .Uzatmazsa dispute açin

• mertygghv M kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığınız bu uygulama nedir?

• Arkadaşlar benim de 5 mayısta vermiş olduğum bir sipariş var 13 mayısta kargolandı ve 23 mayısta çinden çıktığı gözüküyor. Bu bilgileri sadece aliexpres üzerinden alabiliyorum. Satıcının vermiş olduğu takip numarasını bütün takip sitelerinde denedim fakat bulunamadı diyor. Satıcıyla konuştum kargomu takip edemediğimi söyledim o da şu an transit aşamasında yakında gelecek sabret falan yazmış. Ancak hiçbir sitede gözükmüyor taşıyıcı aliexpres standart shipping. Takip numarası bu PR087884948YP . Ulaşabilen varsa çok memnun olurum

• CriminaI kullanıcısına yanıt
    17track.com kargon istanbulda

• CriminaI kullanıcısına yanıt
    Dostum ürünün gelmiş İstanbul'da

• Yanwen baya hızlı gönderim sağlıyor. Benim şuan ki kargom da Yanwen daha önce 14 günde teslim almıştım 3 günde Çin den gelip 10 gün başakşehir de beklemişti 1 günde de bana gelmişti.

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.