Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce ekran görüntüsü gönderdiğim satıcı iade olmuş isterseniz tekrar göndereyim veya para iadesi yapayım dedi. Aliexpress dispute yi transfer de gözüktüğü için kabuk etmedi. Şimdi satıcıya tekrar sordum. Kargo firması ile görüştük, iade değil 2 hafta daha bekleyin yazmış. Biz tr gümrüğünden korkarken çin gümrüğü daha rezil çıktı. Bu kadar ürünü iade etmek kendi ayaklarına sıkmak demek, aliexpress de buna müdahale etmiyor mu , bu nereye kadar böyle devam edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singapur post 23 nisandan beridir Maşallah dünya turu yaptırdı ürünüme sağolsun neyse ki 9 haziranda son teslimat tarihi ürüm gelmezse parayı alıcam mecbur ya ama gelirse de satıcıyla iletişime geçip bir yolla hallederiz sanırım ...

• Hocam bu ne demek biri yardımcı olabilir mi?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Murattimeister kullanıcısına yanıt
    Bugün yarın istanbula gelir demek.ama gümrükte bekler..yoğun maalesef

• Arkadaşlar ülkeye gireli 1 ayı geçti hareket yık UY125705131AZ bu kargonun gelme ihtimali varmı

• saitates kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim ptt çalışanı bile yardımcı olmadı sorduğumda forumda 🙏

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Aliexpress Standart Shipping. 5 gundur bu sekilde. Yukarida transit yaziyor ama asagida "Order information received by carrier" yazdigi icin saticinin takip kodu rezerve edip henuz yollamadigini dusunmuyor da degilim. Tam olarak ne anlama geldigini bilen birisi var mi arkadaslar?
  • Twenty.One.Pilots kullanıcısına yanıt
    Kargo tarafindan alınmamiş olmasi muhtemel.Kargo devraldiğinda pick up olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Murattimeister

Hocam bu ne demek biri yardımcı olabilir mi?

Aynı şekilde benim de kargom var. Burada yazan PTT işyerine girdi ibaresi gönderilen ülkeye ait olmalı çünkü ben sipariş verdikten 2 gün sonra bu yazı çıkmıştı. 2 günde de ürünün bu şartlarda Türkiye'ye gelmesine imkan yok. Zaten sağ tarafta ''ürün gönderime hazır'' ibaresi mevcut. Alttakinde ise ürünün gönderilen ülkeden ayrıldığını belirtiyor.

• Y.M.İ Y kullanıcısına yanıt
    https://packageradar.com/courier/latvijas-pasts/tracking/UB060539985LV Kargonuz Türkiye'ye doğru yola çıkmış gözüküyor.
  • saitates kullanıcısına yanıt
    hocam ptt çalışmıyor bu süreçte sanırım kargom posta teslim bordrosunda 23ünden beri

• sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    Sizinde gümrükteydi en son ,ne zaman geçti?

• 3 tane vardı bir tanesi 21inde gecti digerleri accepted kaldı

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Ben de oyle dusunuyorum, daha once de China Post ile benzer bir durum yasamistim. Siparisi ayin 14'unde verdim, 6 gunluk surecin son saatlerinde girdi kargo numarasini zaten. Yarin da bi gelisme olmazsa dispute acarim kendisi dusunsun.
    Dispute açmalık durum yok hocam.Kargo kodlari otomatik atanıyor zaten saticiya mesaj atın kargolamadiysa kargolasin.Dispute ile en iyi ihtimal iptal ederler o da işinize yaramaz

• Benim ems de bekledigim gibi bir guzel iade oldu gelmeden

Banggood'da 19'unda stoga girecek urunu 5 gun beklememek icin Aliexpress'ten siparis vermistim. Bir de ozellikle sordum urun elinde var mi diye. Yapilan zaman hirsizligi, baska bi sey degil. Iptal olursa BG'den siparis gecerim en azindan vergi muhabbetiyle ugrasmam.
    Hocam haklisiniz size lafim yok tabi ama olabilecek sonuçlari söyledim.Turkiyede olsa ara konuş bir şekilde durumu halledersiniz ama bunlarla iletişim kurmak bile zor.Mesela bizim siparisler 3 hafta oldu daha çinden cikamadi ve iade oldu gözuküyor biz ne yapalim :)

Hocam sizin siparisiniz neydi de iade oldu ki?
  • 9 Martta aldığım ürün hala gelmedi.
    Para iadesi istedim. 15 gün kadar önce. "10 gün bekleyin" diye yanıt geldi. 10 gün bekledim. Tekrar mesaj attım. "10 daha bekleyin.koruma süreniz uzatıldı" gibisinden bir mesaj geld. Artık daha fazla beklemek istemiyorum. Fazla da kızmıyorum. Sonuçta ellerinde olmayan, beklenmedik bir durum var.

Kredi kartının olduğu bankayı arayıp , iptal mi ettirmek lazım alışverişi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 26 Mayıs 2020; 6:16:40 >
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.