Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (770. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Yıllardır ürün almışımdır ama ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım arkadaşlar. Böyle bir şeye denk gelen oldu mu?

Aynı şey başıma geldi. Ürün satıcıya geri iade edildi. Seninkide iade dönüyor muhtemelen.

• Twenty.One.Pilots kullanıcısına yanıt
    Tartı ve demlik
    Siparişimle alakali degil.Ems china post ile göndrrilenler gelmeden iade oluyor.Kargoda sorun var.Bu arada hep onlarla gonderiyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLocke. -- 26 Mayıs 2020; 9:49:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrükte yine hareket yok:)) vay arkadaş yaa.. en gerekli ürün hala bekliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam
  • Bugun ptt calisiyormu

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Benim 2 paket daha “kabul edildi” oldu ama orada kalıyor. Gümrük kısmını geçemiyorlAr bir türlü

• saitates kullanıcısına yanıt
    Sizin turkiyeye gelen kargolarda china post ya da ems var miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Benim 2 paket daha “kabul edildi” oldu ama orada kalıyor. Gümrük kısmını geçemiyorlAr bir türlü
    Ptt dağıtım yapiyormu bugun

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Hayır hepsi yanwen. Çin’den buraya çok hızlı geldiler ama devamı yok:)

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Sanırım yapmaz..

• Beyler benim ürün 2 nisandan beri Hk havayolunda gözüküyor 2 aydır hareketlilik yok alıcı koruması 2 gün içinde bitiyor ve anlaşmazlık açtım satıcıya para iadesi için gelecek gibi durmuyor ürün satıcının bana dediği ne biliyo musunuz lütfen sabırla bekleyin 5 gün daha bekleyin covid 19 nedeniyle gecikme olabilir gelir ürününüz demiş alakası yok 2 aydır aynı yerde bekletiliyor kargo nereye gelcek anlamadım dalga geçer gibi anlaşmazlık sonucunu atıyorum yardımcı olun Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Storman58 S kullanıcısına yanıt
    2 gün içinde anlasmazlik sureniz dolacak.5 gun demeleri o yüzden olabilir.Tuzak kuruyorlar.Dispute kararina itiraz seçenegi olmasi lazim ona tıklayin.Yanlis bilmiyorsam dispute ilk acildiiginda satici kendisi karar veriyor ona da itiraz olursa aliexpress dahil oluyor

Hocam ben göremedim nerde biliyor musunuz Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Bende bir videoda görmüştüm bilemedim şimdi.Aliexpress chat falan vardir oraya bağlanip anlatin bence en azindan dispute suresini uzatsinlar madem 5 gun diyorlar

Aynen bende destek ekibine ulaşmaya çalışıyorum ama sürekli aynı şeyi söyleyip duruyor robot karşılık veriyor

hocam öneriyi düzenle diyin ve şu metni kopyala yapıştır yapın

''my package is on transport since 2 april. i'm sure it won't be delivered or may be lost in singapore or hong kong. and my protection time is ending. no need to wait 5 more days. please accept my refund request. thank you very much''

ürün 2 nisan'dan beri taşımada ve teslim edilmeyeceğinden eminim..belki de singapur veya hong kong'da kayboldu. koruma süresi de bitiyor. ekstra 5 gün daha beklemeye lüzum yok. lütfen para iadesi talebimi onaylayın, teşekkürler

gene satıcı kabul etmez ise aliexpress devreye girer ve büyük olasılıkla para iadesini onaylar. zaten koruma süresi de bitiyormuş söylediğinize göre. her türlü iade yapmak zorundalar
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkür ederim 😊

• 19 mayıs da bilgisayar için bir parça aldım bir de tv box aldım. bilgisayar parçası turkey post ile yola çıktı tam 7 günde başakşehire giriş yaptı ancak aldığım tv box hala çinde. en son paket gönderene iade edilecektir yazıyor. Yanwen ile çıktı sonra EMS ye döndü. Muhtemelen bu kargo satıcıya geri dönecek ne yapmam gerekiyor acaba.
  • Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    Hocam son 10 sayfadir ayni şeyi konuşuyoruz.Tr ye dönenler geliyor ems ye dönenler iade oluyor.Saticiya sordugumuzda iade olmadi global cianoia dan takip et deniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Hocam son 10 sayfadir ayni şeyi konuşuyoruz.Tr ye dönenler geliyor ems ye dönenler iade oluyor.Saticiya sordugumuzda iade olmadi global cianoia dan takip et deniyor
    hocam tüm takip sitelerinden bakıyorum birisi hedef ülkeye iletildi diyor öbürü satıcıya geri gönderildi diyor diğeri hala pekin işleme merkezinde diyor. benim kafam allak bullak oldu. TR kodlu kargom çok kısa süre içinde geldi ancak bu halen ne durumda olduğu belli değil.
  • 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.