Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ocak ayında en son EMS kargo ile bir ürün aldım. yurt dışına sevk edildikten 1 gün sonra istanbul'a girdi. ve toplamda sekizinci gün kapım çaldı Ankara'da. şuan normal olmayan birşey var. hiç mantıklı değil. kesin virüs olayına kargoları karantinada boş boş bekletiyorlar
  • pleasure1903 kullanıcısına yanıt
    Belki de normal uçaklar iLe gönderim yapıyorlardı, şimdi sadece kargo uçakları olduğundan olabilir. Mart 20 send İtem abroad çıkışlı ems kargom var, track17 de nisan 9 da uçağa teslim edildi notu düştü başka hareket yok , bekleyip göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D95346371 -- 15 Nisan 2020; 21:12:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargolarınız ne kadar hızlı geliyor öyle ? Şaşırmamak elde değil inanın. Bizlerde kıpırtı olur mu diye bekleyelim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bu arada senin ürünün gelme sebebi tayvandan geldiği için olabilir mi ?

çünkü ptt nin 02-04-2020 tarihinde yapmış olduğu duyuruda kabulü durdurulan ülkeler arasında tayvan yok.
  • excalibursamsun55 E kullanıcısına yanıt
    Taiwan (Province of China) (Yurt Disi) ...Ürün Çin in Hengshui Hebei eyaletinden geldi, Sf e parcel gönderim şekli. Kargolar geliyor, Getiren şirket ile alakalı ve pandemiyle alakalı gecikmeler normal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D95346371 -- 16 Nisan 2020; 2:39:25 >
  • http://parcelsapp.com/en/tracking/PR074568607YP

Kargonun durumu nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canisev kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D95346371 -- 17 Nisan 2020; 21:31:48 >
  • arkadaşlar ukim telefondan arıyorum ancak ulaşamıyorum, siz telefonla ulaşabiliyor musunuz. RB937973018SG takip kodlu sipaişim 05.04.2020 tarihinden beri hand over to airline olarak görünüyor.
  • O_srp O kullanıcısına yanıt
    hocam singapurpost bizde de aynı şekilde 20 gündür hand over to airline yazıyor ve pttnin sisteminden gözükmüyor. cimbomluyuz isimli arkadaş paylaşmış kendi gönderi hareketlerinin resmini ptt üzerinden, bizimkilerde gelecektir inşallah bekliyoruz. ukimlede konuştum kargo takip numaramı söyledim sisteme daha birşey yansımamış. gönderen firmadan ve malum durumdan dolayı diye beklemenizi tavsiye ediyorum dedi.
  • 3 kargom var 1 ayı geçti kıpırtı yok. Pek ümitli değilim ama nasip inşallah gelir. Beklemeye devam.
    Bu 3 üründen sonra aldığım 1 ürün 1 hafta içerisinde teslim edildi. İlginç şeyler oluyor ama naparsınız. Sabır dilemekten başka elden gelen birşey yok.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 16 Nisan 2020; 13:35:14 >
  • Benimde 35 gun oldu bekliyorum

• O_srp O kullanıcısına yanıt
    benim kargomda 1 nisandan beri aynı şekilde. PTT sistemindede birşey çıkmıyor.
  • China post 25-100 gün Singapur post 25-40 gün beklemeniz gerekir

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
    Böyle olan varmı hareket durumunda neden hala gelmedi 1 ayı geçti

• Hexadesimal1917 H kullanıcısına yanıt
    Daha yeni sevk yapılmış , baya beklersin

• Hocam önceden sevk edildi yazmıştı sonra güncellenerek bu hali aldı aslında sevk edildi tarihi farklı idi bencede çok bekliyecegim gibi

• Hexadesimal1917 H kullanıcısına yanıt
    Dostum maalesef benim bi gönderimde aynı şekilde
    Returned olmuş ve tekrar olacak kusur döngü gelmeyecek yani benim gönderimde 4 aydın sürekli bi hand over line olup bi kaç gün sonra Returned oluyor su dispute açtım aldım para mı

• Merhabalar çinden ilk defa sipariş verdim ve 40 günü geçti.Ne zaman gelir yada gelir mi şimdiden teşekkürler.Takip kodu UJ193890211CN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pleasure1903 kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut, edi received 2 nisan.
  • armax kullanıcısına yanıt
    Ben uzun yıllardır ems kargo ile ürün alıyorum en fazla 20 günde kapım çalıyor. En son ocak sonunda siparişim oldu ems kargo ile 8 günde geldi. Şuan malesef virüsten dolayı olsa gerek bizim ülkede işlem yapılmadan bekletiliyor. Ukim ile görüştüm sistemde Türkiye ye girdi ibaresi yok ama çalışan yetkili ürününüz Türkiye'de. İlerleyen günlerde gelir takip edin diyor. Can sıkıcı durum

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.