Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
234
Favori
1.239.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • excalibursamsun55 E kullanıcısına yanıt
    iki kargomda aynı şekilde sizde durum nasıl hocam. 4 gündür bu problemi yaşıyorum bende
  • tufless kullanıcısına yanıt
    Hocam durum hala aynı gözüküyor değişiklik yok. Pttnin sitesinden baktığımda herhangi bir sonuç bulunamadı yazıyor gene ve ukimlede görüştüm sisteme yansıyan bir şey yok bekleyin dedi. Farklı tracking sitelerinden baktığımda önceden singapur postun hareketleride gözüküyordu artık o da gözükmüyor. 4px express diye bir firmanın hareketleri gözüküyor. Ama 735. Sayfada karmelon adlı arkadaşın pttden singapurdan gelen kargosu sisteme yansımış. Bekliyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BogazınYargıcı

Dün geldi gümrükten çıktı Ankara’ya gelmiş :)
    Valla iyi gelmiş ürünler en azından :)

Benim 6 Nisan'daki siparişim şu şekilde bekliyoruz :)
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

8 Nisan'da da Banggood'tan da projeksiyon cihazı aldım, o zaten unutturacak kendini herhalde :)

• ameyt88 kullanıcısına yanıt
    Evet bu yanwen çok hızlı 2 kargom da yanwendi ikisi de erkenden geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Projeksiyon banggood tan daha uyguna diye aldım, bilseydim Ali den alırdın inubda yanwen ile gelsin diye. Gerçi benim yanwen de henüz gelmedi, bakalım bekliyorum :)

hakkımızda hayırlısı artık neredeyse bir 20 gün bekledik daha da beklicez gibi duruyor. standart süreyi beklemeden dispute açamıyoruz galiba iade almak için
  • tufless kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hocam bekleyip göreceğiz

• MalamadreX kullanıcısına yanıt
    Yanwen economic air mail mi? Ondan Chinapost air e devretmiş olabilir

• Yanwen special line . Nedenini bilmiyorum bulmaya çalışıyorum 😂

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

iş ilginçleşiyor... İlk kez ileri tarihli bir bilgi girildi. 23/04/2020 - 00:01:00 tarihinde Gonderi yurtdisina sevk edildi yazıyor.
  • Hocam senin kargo senden daha çok ülkeye giriş yapmak istiyor :) eline ulaşınca 1 gün balkonda beklet ne olur ne olmaz :)

• Gördüğüm kadarı ile gelenler hep başka kargo servsileri ile. Aliexpress Standart Shipping (tracking var) ile gönderilip , gelen var mı?
    21 gündür zaten honkong singapur honkong gezip duruyor... Hayırlısı artık. Ama ileri tarihli olması ilgincime gitti.
  • Arkadaşlar 25 gündür paket çinde geziyor sanırım resimlere bir bakar mısınız.ptt den görünüyor ama paket ne nerde anlayamadım sinir bozucu..
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• hocam yanwen kargolar geliyor önceki sayfalardaki mesajlara bakarsan orda gözüküyor. bizimkiler daha pttnin sistemine yansımadı. senin kargon gelir merak etme :)
  • arkadaşlar merhaba 05.04.2020 tarihinden beridir hand over to airline olan kargom için UKİM i aradım PTT sisteminde de görülmediğini ve yurda henüz giriş yapmadığını söyledi yetkili arkadaş, şu anda hava kargoların çok yavaş ve ağır çalıştığını ve sistemde görülmeyen ürünlerin ülkeye henüz giriş yapmamış olabileceğini de bildirdi, dolayısıyla aliexpress standart shipping ile hand over to airline olarak bekleyen kargolar henüz sevk edilmemiş olabilir, benim RB937973018SG takipli kargom da singapore post-4px ile gelmesi gerekiyor ancak anladığım kadarıyla singapore post operasyonu covid-19 nedeniyle çok yavaş ve ağır, dolayısıyla beklemekten başka bir çare kalmıyor, tavsiyeleriniz olursa dinlemek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O_srp

arkadaşlar merhaba 05.04.2020 tarihinden beridir hand over to airline olan kargom için UKİM i aradım PTT sisteminde de görülmediğini ve yurda henüz giriş yapmadığını söyledi yetkili arkadaş, şu anda hava kargoların çok yavaş ve ağır çalıştığını ve sistemde görülmeyen ürünlerin ülkeye henüz giriş yapmamış olabileceğini de bildirdi, dolayısıyla aliexpress standart shipping ile hand over to airline olarak bekleyen kargolar henüz sevk edilmemiş olabilir, benim RB937973018SG takipli kargom da singapore post-4px ile gelmesi gerekiyor ancak anladığım kadarıyla singapore post operasyonu covid-19 nedeniyle çok yavaş ve ağır, dolayısıyla beklemekten başka bir çare kalmıyor, tavsiyeleriniz olursa dinlemek isteriz.
    Takipteyim gelişme olursa haber vereceğim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

Valla iyi gelmiş ürünler en azından :)

Benim 6 Nisan'daki siparişim şu şekilde bekliyoruz :)

8 Nisan'da da Banggood'tan da projeksiyon cihazı aldım, o zaten unutturacak kendini herhalde :)

Alıntıları Göster
    4 Nisan'daki Aliexpress siparişim 17Track'te hala şöyle görünse de;
    ptt takipten sorguladığımda şu şekilde gözükmeye başladı vergisi vs hesaplanmış;

6 Nisan tarihli Banggood siparişimde 1 satırlık bir ilerleme olmuş; (ALLJOY ile gönderilmişti bu)
    acaba bunu daha detaylı görebileceğim bir site yok mudur?

• ameyt88 kullanıcısına yanıt
    track24.ru
    global.cainiao.com
    parcelapp.com bide bu siteleri dene hocam.

• 4 Nisan tarihli Aliexpress (Yanwen) bu sabah geldi.
  • 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.