Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dağıtıma çıkan yere geri gitmez yani ? Dağıtım merkezi başka bir ilçedeki merkez görünüyor cünkü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

Dağıtıma çıkan yere geri gitmez yani ? Dağıtım merkezi başka bir ilçedeki merkez görünüyor cünkü?

Yok evinizin bağlı olduğu PTT şubesine gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Son bulunan yer yine dağıtıma çıkan yer olarak görunuyor sistemde. Karşıyaka PDM yazıyor.

• quote:

Son bulunan yer yine dağıtıma çıkan yer olarak görunuyor sistemde. Karşıyaka PDM yazıyor.

O zaman arada bir PTT şubesi yok. Siz direk Karşıyaka pdm ye bağlısınız.

Benim daha önce evde kimse olmadığı için 2-3 ürünüm en yakın PTT şubesine gitti. Orda da 10 gün bekleme süresi var. O sürede alınmaz ise geri gönderiliyor. Telefon ile ararsanız 1-2 gün daha bekletebilirsiniz.

Aslında evime 1 dakika mesafede 3 adet ptt var.Ama oralara bıraksalar sistemde görünürdü dimi şube olarak ?

• quote:

Aslında evime 1 dakika mesafede 3 adet ptt var.Ama oralara bıraksalar sistemde görünürdü dimi şube olarak ?

Ptttakip sayfasının ss ini bir atar mısınız ? Yada takip kodunu ?

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! bu

• quote:

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! bu

Aynen ürün Karşıyaka pdm de bekleyecek. Oradan almanız gerekecek.

İsim soyisim yok, ama uygulamadan ödemeyi ve ürünü gösterirsem sorun çıkarmazlar heralde

• Ocakta verdiğim 1dolarlık birkaç sipariş oldu hala çinde görünüyor niye gelmedi daha

• Süreyi uzattırmayın Dispute açın Kanıt olarak sorgulama sayfasının fotosunu koyun

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    O verdiğiniz kod takipsiz olabilir hocam. 17track sitesinden baktınız mı hiç? Fakat takipsiz diye umutsuzluğa kapılmayın. Sabırlı olun. Zaten sistem dispute açmanız için size süre veriyor. O zaman zarfında gelmez ise dispute açıp iade alırsınız.

Ayıptır sorması, ahşap kaşıkları falan neden alıp riske giriyorsunuz? Tr de satılan ürünler sonuçta. 19 usd yazıyor. Ucuz da değil üstelik.

Bilmediğimiz bir özelliği varsa o ayrı tabi:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 ve 28 Şubat'ta verdiğim siparişler bu sabah elime ulaştı. Bu ne hız, şaşırdım vallahi:)

Üstelik evde yoktum. Postacı cepten aradı geldim yoktunuz diye. Hemen geliyorum dedim ve bekledi sağolsun.

İşini iyi yapan bir PTT görevlisine denk geldim gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

O verdiğiniz kod takipsiz olabilir hocam. 17track sitesinden baktınız mı hiç? Fakat takipsiz diye umutsuzluğa kapılmayın. Sabırlı olun. Zaten sistem dispute açmanız için size süre veriyor. O zaman zarfında gelmez ise dispute açıp iade alırsınız.

Ayıptır sorması, ahşap kaşıkları falan neden alıp riske giriyorsunuz? Tr de satılan ürünler sonuçta. 19 usd yazıyor. Ucuz da değil üstelik.

Bilmediğimiz bir özelliği varsa o ayrı tabi:)

baktım 17 tracktan hocam bazılarında cıkmıyor sadece umutuzluga kapıldıgım dhl ile gelecek olan o gelirmi acaba digerlir nl ile olandı onlar gelirmi

• inexo kullanıcısına yanıt
    Benimde 70 gundür gelmeyen ürünlerim var takipsizz birisi 1 ay olmuş tr ye giriş yapmış gözüküyor fakat gelmedi. Artık bu PTT dağıtıcıların takipsizleri getirmemesinden el koymaları dan biktim.
    Ana dağıtım Merkeze gittim takibiki orada da bulamadim. Bana keşke takipsiz almasaydin bir daha alma diyor. Benim dağıtıcı gelmediğini söylüyor ne kadar doğru. Ürün 1 dolar takipli kargosu 2-3 dolar bu şekilde kargoya ücret ödemek de saçma.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Ptt de bir tuhaflık başladı benim binaya fatura ekstre böyle posta vs artık getirmiyor 3aydır. şikayet gönderdim adres yazma gafletinde bulununca evi yanında biri ile basmış sormuş postacı. Yine gelmiyor postalar. Belki türkiyeye girdi çin postaları ama onda kaldı

• inexo kullanıcısına yanıt
    Bizim kuzen ptt de calisiyor. Takipsizler hic gelmiyor diye sordum. Güldü bizimkiler el koyuyor senin dağıtıcın alır başkası almaz demisti. Takipsiz almamaya çalış dedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 6 Mart 2018; 14:45:46 >
  • Satıcının kargoları takipli ya da takipsiz yollayacağını belirten bir açıklaması olmuyor ilanlarda. Aslında bunu açıklayan bir ibare olsa ona göre seçimimizi yapabiliriz.

Edit: Buldum. Gönderim metodu kısmında belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 6 Mart 2018; 15:23:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Takpsiz olan kargonun Türkiye'ye geldiğini nasıl öğrendiniz? Adı üzerinde takipsiz.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Her üründe takipli olup olmadığı belirlidir. Kargo seçeneklerinde "available" yazıyorsa takiplidir, "no available" yazıyorsa takipsizdir. Bir de 5$ altı takipli yazsa dahi takipsiz yollanır veya ek ücretle takipli alınabilir

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.