Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

11.11'de satın alıp, sonrasında en erken ayın 15'inde işlem görüp ve sonrasında da ayın taaa 4'ünde uçağa binen ürünüm nihayet Balıkesir'in DTM'sine gelmiş. Darısı herkesin başına arkadaşlar:)

Gerçi son 1-2 tane daha kargom var ama onlar bunun kadar önemli değiller.

• PTT sitesinde bugün sorun var galiba. Bakayım dedim sistemde yaşanan bir sorun yüzünden ulaşılamıyor diye uyarı verdi.
  • sipariş tarihinden itibaren altı günde Çinden Türkiye'ye varan kargom 29undan beri ukimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Ptt den bak

Sipariş no: 86757013074953
    Takip no: LP00083177440837

Bunu ptt de nereye yazabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 9 Aralık 2017; 19:16:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ Bu sayfadan takip edebilirsiniz ama bugün hata verip duruyor.
  • Bunlar kafayı yemiş üç kuruşluk kabloyu gümrüğe sevk etmişler.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 9 Aralık 2017; 20:4:42 >
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Ülkeye giriş yapan her şey gümrükten geçer niye şaşırdınız ki?
    Bu takipsiz pttden cikmaz hiçbir turlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 9 Aralık 2017; 20:26:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    İcinde 3kurus kablo olduguna bakmak dogrulama icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 9 Aralık 2017; 20:27:32 >
  • Heralde bizim kargolarda da bu hafta içinde gelişmeler olur. 1 ay oldu sistemde tık yok. Hala yolda olması imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: Cango69

Bunlar kafayı yemiş üç kuruşluk kabloyu gümrüğe sevk etmişler.
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

UKİM le karıştırdınız sanırım. Yurtdışı postaları zaten PİM in elinden geçiyor

• İlk alışverişimi yaptım, benim kulaklıklara özel tek çift kadife pad aldım. China post seçecektim çünkü tecrübem var onlarla, ama seçemedim bir türlü sitenin radio button'ları durmadan AliExpress'i işaretliyor otomatik (ublock origin falan herşeyi kapattım yine aynı).

Neyse mecbur AliExpress shipping seçili verdim siparişi, birkaç haftadır aynı şeyi tekrarlıyor tracking, dedim kesin kayboldu gelemeyecek. Bugün güncelleme geldi tracking bilgilerine paketle ilgili sorun yokmuş.

edit: yalnız site tamamıyla kanser, log-in'i bile kötü.
    edit2: DH'den daha kanser değil ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 9 Aralık 2017; 20:11:10 >
  • quote:

Bu takipsiz pttden cikmaz hiçbir turlu

Gelmez mi diyorsun yani hocam? Nereye sorabilirim? Satıcı, dağıtım şirketinize sorun diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    uzun sure oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Ülkeye giriş yapan her şey gümrükten geçer niye şaşırdınız ki?

Daha önceki alışverişlerimde hep önce IST PIM'e girer yurtdışı geliş kaydı yapılırdı fiyatı yüksekse gümrüğe gönderilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 9 Aralık 2017; 23:17:50 >
  • quote:

uzun sure oldumu

hocam eylül sonunda sipariş vermiştim, satıcı biraz daha beklememi söyledi. son 7 gün kaldı alıcı koruması için
    İlcenıze bakan Psota Dağıtım Merkezine gidip takipsizlere bakmak istiyorum diyin verirler
  • Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! durum bu şekilde. Normal mi bu?
  • Takipli çin postalarım hala gelmedi.
    Bi sorun var büyük ihtimalle ablamı gaza getirip cüzdan aldırdım 25 e 5 kuponu kullanmak için ondada bi türlü gelmedi sinir oldum.
  • Frost05 kullanıcısına yanıt
    Yanwen ile mi geldi hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.