Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-20-20-01-kuponu-ucretsiz-almak-icin-yapilmasi-gerekenler--146258156

linkler guncelmi bilmyrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu sitelerden aldığımız hesaplardan alışveriş yaparken hesabın iptal olmaması için neler yapmamız, nelere dikkat etmemiz gerekir ? aliexpresten bloklanma durumu olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe3297 -- 10 Aralık 2020; 1:35:46 >
  • hocam cok tesekkurler bilgi icin lakin burdan nasil alısveris yapiliyor önce üye olmakmi gerekiyor. satın aldıkdan sonra indirim kuponun oldugu hesap ve mail adı nereye geliyor onu nasil al?abiliyoruz acaba ??
  • efe3297 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam alacağınız kullanıcılar şartları hepsini yazıyor
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    Üye olmaya gerek yok hocam bir mail adresi yazarsanız oraya yolluyorlar veya ekrandan kopyalayabilirsiniz
  • yunus_4848 kullanıcısına yanıt
    odemeyi dolar isaretliyorum. debit kart ile odemeye calisdigimda hep ruble cikiyor neden acaba? halbuki hep dolari seciyorum
    Bende o şekilde yapıyorum rub çıkıyor bende rub olarak ödedim banka bunu sorun yapmıyor hocam sanal kart üzerinden ödeme yapmakta fayda var
  • yunus_4848 kullanıcısına yanıt
    peki hocam tesekkurler bilgiler icin.
    Rica ederim hocam
    Rica ederim hocam ,Ilk başlarda sipariş verirken aynı kartı farklı zamanlarda kullandım sorun yaşamadım daha sonra birkackere arka arkaya siparis verdiğimde iptal edildi . Fakat iptal edilen hesaplara farklı vpn ile girip farklı kişiye ait kart ile sipariş verdiğimde yine onayladı. Bu işin püf noktası bir-çok sipariş verecek iseniz farklı vpn ve başka kişiye ait bir kart ailenizden birine de ait olabilir büyük ihtimalle ödeme kısmından alıyorlar ismi ve o kişi bu kupondan daha önce kullanmışsa iptal ediyorlar ayni kartla yine kuponsuz alışveriş yapmaya devam edebiliyorsunuz , yaklaşık 30 siparişi başarı ile gerçekleştirdim. Başka soruları olan arkadaşları cevaplarım.
  • Hocam vpn kullanmanıza gerek yok. Telefonunuzun mobil internetini bilgisayarınıza paylaşın gizli sekmeden girin sorunsuz olacaktır. Telefonunuzun mobil internetini her kapatıp açtığınızda sıfır bir ip atıyor size dolayısıyla tanıyamıyor aliexpress. Modemden yapmak istetseniz illa modemi kapatıp açtığınızda da aynı şekilde olur.
    Bir de birden fazla kez sipariş verecekseniz üst üste adresi yazarken biraz farklı yazmaya çalışın. Yine ad soyadı da biraz değiştirebilirseniz iyi olur.

Ama gizli sekmeden girmek ve farklı ip ile girmek öncelikli olarak en önemli olanlar. Bir de her seferinde farklı kart kullanın.
  • Bugün Rus sitesinden hesap aldım. İlk defa aldım. 20/20 kupon 399 ruble idi. 45 lira tuttu. Direkt hesap ve şifreyi verdi.

• Bilgilendirme için teşekkür ederim, 25 dolarlık sipariş verecektim bu konuyu görmem çok güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aflamania -- 11 Aralık 2020; 1:30:6 >
  • Bu kuponlar için alt limit varmıdır?

• arkadaşlar nerden alındıgını bulamadım, yardımcı olup benim için alabilecek arkadaş varsa, ona para gönderebilirim.
  • Bitti arkadaşlar stok öyle yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: play3r

arkadaşlar nerden alındıgını bulamadım, yardımcı olup benim için alabilecek arkadaş varsa, ona para gönderebilirim.
    geldiği zaman ben sana haber ederim beraber alırız
  • Sagolasin, dostum.
  • Arkadaşlar webmoney, qiwi wallet ya da yandex money bunlardan türkiyede kullanabildiğimiz var mı şu an?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.