Şimdi Ara

ALIEXPRESS JETON HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aliexpess in android uygulaması bende uzun zamandır yüklü ve fırsat buldukça JETONLAR kısmına giriş yapıp günlük jetonlarımı biriktiriyordum. Şuan 4650 adet jetonum olmuş yani ürüne göre değişmekle birlikte en az 300-400 TL lik jeton birikmiş anlamına geliyor. Bu jetonlarla 0.01$ ödeyerek ücretsiz alışverişte yapabiliyoruz. Buraya kadar herşey çok güzel ancak sorun şu ki ben aliexpress in saat sistemine göre saat 00:00 da bile ücretsiz ürün almaya çalıştığımda sınırlı kontenjan sebebi ile hemen 2-3 saniyede alınabilecek tüm ürünler bitmiş oluyor. 300-400 TL hiç az bi para değil kullanmak istiyorum bir türlü kullanamıyorum. Korkuyorum sıfırlanacak diye Fikri olan var mı? nasıl kullanabilirim ?

• 300-400 tl çok çok abartı bir rakam 1-2 usd'lik kuponlara göre hesaplanmaz bu jetonlar zaten bu 1-2 usd kuponları kullanayım derseniz mümkün değil harcayamazsınız okadar jetonu harcanamayan jetonunda değeri nasıl 300-400 tl olabilir,günlük denemeye gelecek olursak orada da aliexpress jeton hesabını ürünlerin brüt fiyatları üzerinden yapar ve sizin günlük denemeden ürün al a olasılığınız %1 bile değildir ancak çok hızlı ve şanslı olursanız ve de işi biliyorsanız birşeyler alabilirsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcanamayan diye bir durum yok hocam mesela şuan ekran alıntısında görmüş oldugun küpelere yüzüklere takılma bunlar her 24 saatte bir değişen ürünler ve bir sürü farklı ürün grubu orada yer alabiliyor, 300-400 tl lik bir karşılıgı var çünkü ben almasamda benden baskası eger o ürüne yetecek jetonu varsa ve benden önce tıklamışsa o ürünü ücretsiz almış oluyor. Bu jetonlarla ürün alan kişilerde var, sıkıntı şu ki bu kadar jeton karşılıgında alacagım ürünün kontenjanı 1-2 yi gecmiyor bu yuzdende bir türlü alım yapamıyorum benden önce başkası almış oluyor :D Bende zaten kullanan başka Türkler varsa bi yolu felan varmı diye sormak istiyorum :D

ALIEXPRESS JETON HAKKINDA ALIEXPRESS JETON HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BURGESS -- 12 Eylül 2017; 22:6:29 >

• Dediğim gibi fiyat mantığın hatalı o şekilde düşünmek doğru olmaz,bedava denemeler hergün tsı 10:00'da aktif oluyor gir dene bakalım aldıklarınıda buradan paylaşırsın.

• Sa yolunu buldunuz mu bende aynı durumu yaşıyorum

• direkt ürün değil de jeton karşılığı indirim yapan mağazalar var anca oralarda harcanabilir. Bir de bu kadar jetonu nasıl biriktirdiniz. Ben yeni fark ettim jeton sistemini ilk gün 1 jeton verdi ertesi gün gel 5 jeton vereyim diyor. Böyle böyle binlerce jeton toplanmaz :D .
  • roser137 R kullanıcısına yanıt
    12bin küsür jeton biriktirmiştim ve ne yazık ki yarısı sıfırlandı.Nasıl mı birikti oyunlardan
  • erhancho E kullanıcısına yanıt
    Hangi oyundan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Şanslı orman,Bubble Challenge,Çevir kazan ve bazen uygulama özel günlerde fazla jeton veriyor tabi oyun değil sadece yorum yapma paylaşım derken birikiyor.
  • erhancho E kullanıcısına yanıt
    Aliexpress uygulaması icinde mi bu oyunlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeton dediğiniz kupon mu? ben hesabımı kontrol ettim sıfır görünüyor. O kadar da alışveriş yapıyorum hiç yok. Bazı sitelerden tıklayıp alıyorsunuz ama mesela 50 dolarlık alışverişe 5 dolar indirim yapıyor şeklinde. Tamamen kuponlarla bir şey satanı görmedim.
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Tabii
  • Kredi kartınızı AliPay'e kaydederseniz TSİ 11:00'de jeton karşılığı $0.01 ürünlerden alırken daha hızlı hareket edebilirsiniz. Kredi kartı kaydedileceği için sanal kart oluşturup bu karta 1 TL gibi bir limit tanımladıktan sonra internet ve yurt dışı harcamalarına açmalı, akabinde AliPay'e kaydedilmelidir. Her gün, bir sonraki gün hangi ürünlerin dağıtılacağı belirtildiği için eğer yarın alacağınız ürünü bugünden belirlerseniz ertesi gün 11:00 olduğunda hızlıca hareket edebilirsiniz. Jeton sayınız bir hayli yüksek, yüksek jeton gereken ürünleri daha kolay elde edersiniz diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhancho

Şanslı orman,Bubble Challenge,Çevir kazan ve bazen uygulama özel günlerde fazla jeton veriyor tabi oyun değil sadece yorum yapma paylaşım derken birikiyor.
    Şahsi görüşüm, en fazla puanın Bubble Challenge'de olduğu yönünde.

Bilmeyenler için ufak bir hile, oyuna başlamak için 2 jeton harcıyorsunuz ve karşılığında 1-100 jeton ya da Aliexpress indirim kodlarından (hiç sevmiyorum; çünkü bu kodları bir türlü kullanamıyorum) elde edebiliyorsunuz. Diyelim ki yüksek miktarda jeton kazanmak istiyoruz ve yerde istediğimiz kadar jeton yok (80 jeton ya da 100 jeton), ok fırlatmadan uygulamadan çıkıp, son kullanılanlardan da oyunu kapatırsak bu oyuna yeniden girdiğimizde jeton harcamamış oluyoruz; yani, yerdeki ödüller sizi tatmin edecek seviyede değilse oyunu ve uygulamayı tamamen kapatın, tekrar giriş yaptığınızda 2 jetonun harcanmadığını göreceksiniz.

Bazen şöyle bir durum ortaya çıkıyor, yerde güzel ödüller var; ama ok ile vurmanız imkansız, dediğim yöntemle uygulamadan çıkıp oyuna tekrar girerek ödüller beklentimizi karşılayacak şekilde ise oku fırlatırız, en azından 2 jetonumuz boşa gitmemiş olur.

CM 03-04 oynayanlara bu hile belki tanıdık gelmiştir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: daddario_tel

Şahsi görüşüm, en fazla puanın Bubble Challenge'de olduğu yönünde.

Bilmeyenler için ufak bir hile, oyuna başlamak için 2 jeton harcıyorsunuz ve karşılığında 1-100 jeton ya da Aliexpress indirim kodlarından (hiç sevmiyorum; çünkü bu kodları bir türlü kullanamıyorum) elde edebiliyorsunuz. Diyelim ki yüksek miktarda jeton kazanmak istiyoruz ve yerde istediğimiz kadar jeton yok (80 jeton ya da 100 jeton), ok fırlatmadan uygulamadan çıkıp, son kullanılanlardan da oyunu kapatırsak bu oyuna yeniden girdiğimizde jeton harcamamış oluyoruz; yani, yerdeki ödüller sizi tatmin edecek seviyede değilse oyunu ve uygulamayı tamamen kapatın, tekrar giriş yaptığınızda 2 jetonun harcanmadığını göreceksiniz.

Bazen şöyle bir durum ortaya çıkıyor, yerde güzel ödüller var; ama ok ile vurmanız imkansız, dediğim yöntemle uygulamadan çıkıp oyuna tekrar girerek ödüller beklentimizi karşılayacak şekilde ise oku fırlatırız, en azından 2 jetonumuz boşa gitmemiş olur.

CM 03-04 oynayanlara bu hile belki tanıdık gelmiştir :)

Alıntıları Göster
    8028 coin var nasıl kupona dönüştürebilirim? Bana indirim sağlaması lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.