Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.538
Cevap
1.506
Favori
2.882.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ugreen 10$ kod için sayaç göremiyorum sorun nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kardeşime referans olmuştum 6$ 5$ kuponu kullanamıyor bu promosyondan yararlanamıyorsunuz diyor bilgisi olan var mı ?
  • kuponları ben sorunsuz kullandım..23 dolarlık bir saat vardı..indirimde 11 dolara düşmüstü..5 dolarlık mağaza çeki+2 dolarlık aliexpress çeki ile sepette diğer ürünler ilebirlikte 15 dolarlık indirim yaptı..siparişi verdim ben..
  • yok başladı, aldım ürünü. 20 dolar indirimli fiyat
  • https://tr.aliexpress.com/item/2016-Hot-Seller-Fashion-Brand-LONGBO-Luxury-Quartz-Watches-Leather-Reloj-Masculino-Women-Wristwatches-Sports-Date/32803147822.html?spm=2114.13010208.99999999.264.XXFPHb

https://tr.aliexpress.com/item/LONGBO-Brand-Charm-Genuine-Leather-Wrist-With-Japan-Movement-And-Water-Proof-80061L/32661471917.html?spm=2114.13010208.99999999.272.XXFPHb

şu saatler aynı değilmi. birde kadın yazıyor ama erkek reyonunda gördüm ve beğendim uygunda gördüm. sizce nasıl birşey bu şimdi erkek mi kadın mı anlayamadım. 10 dolara 3 ücretsizi kullanmak için çok hoşuma gitti anlayamadım ama

• cihanda kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor o kod uğraşmayın.

• Xiaomi miband 2 17$ denk geliyor alinirmi arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chat kısmından gelen cevap şu şekilde:
    7. yıl indirimlerine tüm satıcılar katılmıyor.
    7. yıl indirimi 3 gün sürüyor.
    7. yıl indirimine katılan satıcılar 3 gün içinde istediği gün saat 10:00'da indirimi başlatabilir.
    Süre sayacı devam eden satıcılar limitli ürün satışı yapan satıcılar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso2272

link atarmısınız hocam
    hayırlı olsun

sanırım aldığım ürünün linkini soruyorsunuz hocam, buyurun

https://tr.aliexpress.com/item/Buedio-T4-Bluetooth-Headphone-and-noising-cancelling-wireless-Headset-with-built-in-micro/32795674376.html?spm=2114.13010608.0.0.8WSBOO

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

yok başladı, aldım ürünü. 20 dolar indirimli fiyat

garip.. bana izin vermiyor.
    You can start paying in: 5 hours 20 minutes yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Ödemeyi ne zaman yapıcam şimdi Site iyice sapıttı. Sayfasında da ön sipariş den kalkmış.

hocam aynısı bende de var..çözüm bulursanız banada haber verin lütfen..

• 2 dolarları nasıl kullanıcaz?

• Satıcı mesaj atti ne diyor sizce anlamadım ?

Dear friend,would you like to pay it when you are free?

so i can send you Tomorrow

• benim sepette idi ürün belki ondandır.
  • Toplam 40$ kupon kullandım.

• 2 dolarlık kuponlar herhangi bir indirim sağlamıyor neden acaba?

• telefon şarj aletleri ve aksesuarlarında hangilerinde güzel indirimler var arkadaşlar adetli alım yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

Kaptım T4 ü 30.20 dolardan, satıcı paket üzerine 20 dolar yazacak. 30.20 dolar sınırı geçmiyor ama işi garantiye almak lazım

T3 le ne gibi farkları var hocam ?

T4 daha yeni piyasaya girdiği için kullanıcı incelemeleri ve yorumları yok henüz maalesef. Benim gördüğüm en büyük fark Active noise cancelling özelliği. Açıkcası ben bu özellik için almadım. T3 bana kaba görünüyordu yanlardan çıkıntısı olmasından dolayı özellikle. Yorumlarda hep fazla ağır olduğundan da bahsediliyordu. T4 ün bu yönlerden avantajlı olduğunu düşünüyorum. Biraz da zevk meselesi tabi.

• merhaba ürünü ekledim ama üstte örneğin fiyat 20 usd ise altta 7. yıl logosu ile 17 yazıyor
    satın al dediğimde 20 usd'ye çıkıyor , 7. yıl indirimden nasıl yararlanıyoruz ?
    Ek olarak kupon konusunda biraz acemiyim ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.