Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: drcar , SORGUMEMURU Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.521
Cevap
1.504
Favori
2.881.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melodramm

Gümrük vergisi dahil mağazalara bakınız.
    Tr de 1500 tl ye kadar vergi çıkabiliyor

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim aliexpresste bununla ilgili nasıl bir ibare yer alıyor göremedim de. Ücretsiz sevkiyata göre filtreleme yapıyorum ama vergi ile ilgili bir ibare göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Nextool almak istiyorum, güvenilir-orijinal olan bir satıcı biliyor musunuz? Gümrük vergisi ne kadar çıkar acaba?

https://tr.aliexpress.com/item/1005001678308362.html?channel=twinner

https://tr.aliexpress.com/item/1005001624984868.html?channel=twinner

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Conqueror

Teşekkür ederim aliexpresste bununla ilgili nasıl bir ibare yer alıyor göremedim de. Ücretsiz sevkiyata göre filtreleme yapıyorum ama vergi ile ilgili bir ibare göremedim.

Alıntıları Göster
    Şu anda yeni yeni devreye giren bir uygulama.
    Satıcıya sorun yada hemen al seçeneği sekmesine basınca kargo ucreti altinda vergi satırı olan ilanları tercih ediniz.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Conqueror

Arkadaşlar merhaba aliexpressten Arabam için Android Double Teyp getirtmek istiyorum. Ürünün değeri yaklaşık 1200 TL civarında. Gümrüğe felan takılır mı ekstra vergi çıkar mı bunlar olmaması için sipariş verirken nelere dikkat etmem lazım.

Merhaba

Ben geçen yıl almıştım 85 lira vergi ödedim,şuan nedir bilmiyorum ama dikkat etmeniz gereken kesinlikle özel kargolar tercih etmeyin DHL,UPS gibi yoksa 700 800 liralık vergi rahatlıkla çıkar,Standart Aliexpress Shiping'i kullanın

satıcıya mutlaka üzerine daha düşük gösterecek şekilde ibare yazmasını söyleyin ama gidipde 20 30 dolar yazdırmayın memurlar anlıyorlar çünkü,artık eskisi gibi değil faturasına kadar istiyor emin olamadığı durumlarda hatta kendisi girip bakıyor aliexpresse bu yüzden çok düşük yazdırmayın.

Şansınıza kalmış umarım sorunsuz alırsınız düşük bir vergi ödemesiyle kurtarırsınız.

• Aliexpress Ana Konu •

Arkadaşlar üstteki fotoda satış fiyati 51 dolar yaziyor ama odeme kisminda 67 dolar cikiyor. Neden olabilir

• Aliexpress Ana Konu •

Birde fotodaki indirim. Saat geri sayimi Bitine kadar mi? Yoksa geri sayim Bitince mi devreye girecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Merhaba

Ben geçen yıl almıştım 85 lira vergi ödedim,şuan nedir bilmiyorum ama dikkat etmeniz gereken kesinlikle özel kargolar tercih etmeyin DHL,UPS gibi yoksa 700 800 liralık vergi rahatlıkla çıkar,Standart Aliexpress Shiping'i kullanın

satıcıya mutlaka üzerine daha düşük gösterecek şekilde ibare yazmasını söyleyin ama gidipde 20 30 dolar yazdırmayın memurlar anlıyorlar çünkü,artık eskisi gibi değil faturasına kadar istiyor emin olamadığı durumlarda hatta kendisi girip bakıyor aliexpresse bu yüzden çok düşük yazdırmayın.

Şansınıza kalmış umarım sorunsuz alırsınız düşük bir vergi ödemesiyle kurtarırsınız.

Alıntıları Göster

anladım hocam teşekkür ederim. Fiyatın %70'ine kadar vergi çıkabiliyormuş bu yüzden biraz gözüm korktu

• Ka Aliexpress Ana Konu • Kargolarda ciddi gecikmeler olabilir
  • Bu takipsiz kargonun kalkması çok kötü oldu ya. 10 tllik kılıf 30 tl kargo var vergiyi söylemiyorum zaten de bu kargo aşırı can sıkıyor ya. Kupon falan da etki etmiyor. 3 eşyana kılıf almaya kalksan 100e yakın sadece kargo parası. Takipsiz kargo iyiydi aslında.
  • yakın zamanda akıllım saat alan var mı? ne kadar vergi çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

yakın zamanda akıllım saat alan var mı? ne kadar vergi çıkıyor.

Sipariş aşamasına gelince gösteriyor zaten kasım ayından beri. Benim üstteki mesaja bak.

• barsoy kullanıcısına yanıt

Henüz bütün satıcılarda yok ama. benim aldığım satıcı da yoktu mesela. vergisiz aldım. ptt ile gelecek. ne çıkarsa bahtıma gerçi artık. vergili olan satıcılar da var saatlerde. onlarda normal olarak %20 hesaplıyor. ötv yok saatte. sadece gümrük. merak ettim sadece yakın zaman alan varsa, ptt ile ne kadar çıktı aşağı yukarı diye.

• Benim de bugün alışverişinde anında vergi aldilar.ancak adreste merkez yerine ilçe seçmişim ne olacak şimdi?

• Aliexpress Ana Konu •

Kargo günlerdir bu şekilde bekliyor. Benimle aynı durumda olan başka arkadaş var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Birseyadam

Kargo günlerdir bu şekilde bekliyor. Benimle aynı durumda olan başka arkadaş var mı
    30 gune kadar bekleyebilir.
    Gemiye yüklenmiş çünkü

Iyi forumlar...

• melodramm kullanıcısına yanıt

Hocam 30 gün demişsin ama 40 gün oluyor. Bir sorun olduğunu düşünüyordum. İnşallah gelir bir sıkıntı olmadan

• Aliexpress 20 dolar tanımlı hesap bulunmaktadır. İhtiyacı olan ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birseyadam

Hocam 30 gün demişsin ama 40 gün oluyor. Bir sorun olduğunu düşünüyordum. İnşallah gelir bir sıkıntı olmadan

Sıkıntı olmaz
    Gelmese bile ürün bedeli oqde edillir.
    Sadece zaman kaybı olur.

Iyi forumlar...
  • bu ürün 2 günde istanbula gelmiş 40 gündür yok, ne gemisi? Ya kayboldu ya da gümrükte iç ettiler

• 
Sayfa: önceki 18561857185818591860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.