Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.517
Cevap
1.504
Favori
2.881.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brk_41

Arkadaşlar Kocaelinde dağlara yakın oturuyorum,geçen günlerdeki yoğun şimşekli yağmurlu havalarda 2300 tl.lik smart dahili uydu alıcı tv.me uydu anteninden yüksek akım girdi, televizyonun besleme kartını ve çift çıkışlı lnb yi bozdu.Besleme kartı ikinci el olarak işçilik olarak ta toplamda 500 tl.masraf oldu.İkinci el bulamasaydik 1000 tl.leri bulabilirdiki haliyle buda büyük külfet.

Elektrik dalgalanmalarına karşı (Tv. Ups harici güç kaynağına bağlı çalışıyordu bu gibi durumlara önlem olarak)

Sonuç olarak bu üzücü durumla bir daha karşılaşmamak için önlem olarak harici uydu alıcılı android tv box almayı düşüyorum ki yine uydudan yıldırım veya şimşek çakmalarında yüksek akım televizyona geçene kadar ilk bu cihaza vursun ki masraf ve moral bozukluğu az olsun,hem bu cihaz bir nevi sigorta görevi yapmış olacak.Yine böyle afet gibi durumlarda bozulsada uydu cihazı bozulsun.Daha pahalı olan Televizyon değil.:((

Bana Aliexpress veya Gearbestten orta halli iş görecek Uydulu Android Tv Box önerisi sunarsanız çok memnun olacağım,şimdiden teşekkürler.
    birkaç gün önce değil mi hocam, bayındırlıktayım bende mahvolduk çatur çutur buraya düştü şimşekler

• Araç içi Bluetooth alıcı aygıtını inceledim. İyi seyirler.

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık ancak arkadaki penguen yerine ürünler net olsaydı keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet benim tv ve lnb üst katta bulaşık makinası, bir diğer katta uydu alıcısı,yan komşunun kombisi.bir diğer komsunun uydu santrali. Ben Kullar tarafındayım.

• Kupon, indirim, fırsatlar ve daha fazlası için takip edin

https://t.me/aliexptr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jejep -- 9 Haziran 2018; 21:35:27 >
  • sadun89 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef son 2 incelemede böyle bir sorun olmuş kameradan kaynaklanan haklısınız ama içindeki bilgiler ve tecrübeler daha önemli olduğunu düşündüm o nedenle ekledim. Yorum için teşekkürler

• Üst limit ne kadar şuan?
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşler genelde T4S ve T5 kimse beğenmedi. T2S veya H+ genelde beğeniyorlar
  • konu başındaki linkler çalışmıyor. metal kolye dükkanı linki mevcut olan paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi smart home ürünlerinden almak istiyorum fakat satan bir çok satıcı var. Hangisinden alacağıma karar veremedim. Bildiğiniz Xiaomi nin orjinal mağazası var mı Aliexpress te?

• arkadaşlar stm32f407 mikroişlemci almak istiyorum ,daha önce alan var mı ,tavsiye ettiğiniz satıcı var mı ,çünkü çok fazla satıcı ve fiyat farkı var
  • merhaba arkadaşlar son 3 aydır hiç bir siparişim gelmiyor hepsinin ücret iadesini aldım ama şuanda 2 aydır beklediğim 3 adet ürnüm var onlarda gelmedi ücretli kargoları seçiyorum yine gelmiyor problem nedir acaba böyle sorun yaşayan varmı aranızda satıcı yoladım diyor ama hiç bir takip bilgisi yok
  • Air mouse tavsiyesi var mı

Bazıları Vestel,Regal TV lerde kullanamıyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

merhaba arkadaşlar son 3 aydır hiç bir siparişim gelmiyor hepsinin ücret iadesini aldım ama şuanda 2 aydır beklediğim 3 adet ürnüm var onlarda gelmedi ücretli kargoları seçiyorum yine gelmiyor problem nedir acaba böyle sorun yaşayan varmı aranızda satıcı yoladım diyor ama hiç bir takip bilgisi yok
    Benim de 5 paketim var ancak hala gelmedi. 3 ay oldu ortalıkta yok. 10 dolar üstü bir paketim vardı. O sipariş verdiğim tarihten 15 gün sonra elime ulaştı. Ancak diğer ufak tefek şeylerin hiçbiri gelmedi. Hepsi için mecbur refund isteyeceğim. Aliexpress bu işe ne diyecek bilemiyorum.
  • Aliexpresste bir ürünü satın alan kullanıcılara ürün hakkında soru sorabilmek için hangi yöntemi izliyorduk.

Mesela

DVB-T2 DVB S2 GTC Reseptör Uydu Dekoder USB WIFI HD 1080 p BISSkey Powervu 4 K Uydu Alıcısı TV kutu

http://s.aliexpress.com/qeiqayQv?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 11 Haziran 2018; 15:39:51 >

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Gelen Kupon kac dolar alt limitli acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    PTT ve calışanlar maalesef. Aynı durumdayım. Takipsiz gelenleri işten gormüyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba 27 dolar ürün alma sınırımız olduğu için parça parça sipariş vermek zorundayım galiba.
    5-6 parça sipariş kendi adıma gelince gümrükte sorun yaşar mıyım ?
    veya bu işin başka çözüm yolunu bilen var mıdır.
    bir de alibaba'dan alışveriş nasıl yapılıyor bilgilendirecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Gelen Kupon kac dolar alt limitli acaba
    4/5 di sanırım
  • Günaydın arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum AliExpress den bir ürün aldım android box ilk geldiğinde çalıştı birgün bende dedim sağlam alışveriş onayı verdim 15 gün sonra tekrar denedim cihaz hiç çalışmıyor mesaj attım mağaza ya ki ben bu magazadan on tane ürün almıştım daha önce dedim 15 gün oldu dispute açamıyorum bana yardımcı olur musun istersen video atayım sonra mesajima karşılık geldi 15 dolar iade edeyim kabul ettim şimdi süreç nasıl işleyecek son mesaj attı bana şu şekilde bundan sonra ne yapmalıyım

ok, Since you cannot open dispute now,we can authorize aliexpress to refund the amount of this order from our aliexpress account,please contact Aliexpress customer service

https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm

• 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.