Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satıcıyla iletişime geç ismi yanlış yazdım dede haberi olsun %90 türkiyede ptt den geri doncek teslim etmeleri imkansız gibi brişey ad a ev yazdıysan...bırak bir harf soluk çıksa bile teslim etmiyorlarda sıkılar bayağa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

satıcıyla iletişime geç ismi yanlış yazdım dede haberi olsun %90 türkiyede ptt den geri doncek teslim etmeleri imkansız gibi brişey ad a ev yazdıysan...bırak bir harf soluk çıksa bile teslim etmiyorlarda sıkılar bayağa..

Mesaj attım hocam kargo benden çıktı diyor
    Yeni ürün yolla desem kabul etmez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 4 Nisan 2018; 0:46:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiyeye gircek geri doncek çine takip edicen başka çaren yok geri dosduğunde dispute açıp paranı geri alcan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

türkiyeye gircek geri doncek çine takip edicen başka çaren yok geri dosduğunde dispute açıp paranı geri alcan....

Dispute ekranı kargo geri dönüncemi açılıcak ne zaman yapmam lazım

• bazı durumlarda süre bitmini beklemen bile gerekebilir sistem dolmadan izin vermiyor açmaya ....ama denersin donduğunde..
  • daha once bircok siparisimde baslik olarak "ev" yaziyordu ve sorunsuz teslim aldim. takipli kargolarda evde olmadigim zamanlarda postaci arayip teyit edip apartmana birakiyordu. umarim siz de sorun yasamazsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Aliexpress Ana Konu •

Urun bana gelmedi ama böyle gözüküyor ne yapmalıyım

ankara ev yazdığın yere isim yazıldığını yeni öğrendim :) ben onlarca siparişimde oraya adresin son aşamasını yazıyordum.Özellikle ayakta uyuyan ptt amelelerinin adresi kolay bulması için ev değil iş adresini yazarım.Ankara ev yazdığın yere de misal ; xx otomotiv , xx cafe tarzı adresler yazardım ve kargolarımın çoğu geldi bir kısmı yolda :D paketin kaybolma konusuna gelirsek , takipsiz kargolar adı üstünde takip edilmediği için ptt malları çoğu zaman size teslim etmez depoda bir köşeye atarlar.bizdeki ptt tek hücrelisine benim kargoları getirmek için zahmet etmemesini ve sadece bir telefonla bildirmesini tembihledim.şimdilik bu şekil geçinip gidiyoruz.paketin hala sana ulaşmadıysa bence ptt deposunda yada paket pic edildi.umarım paketin sana ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: mabdussamed

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Aliexpress Ana Konu •

Urun bana gelmedi ama böyle gözüküyor ne yapmalıyım

ankara ev yazdığın yere isim yazıldığını yeni öğrendim :) ben onlarca siparişimde oraya adresin son aşamasını yazıyordum.Özellikle ayakta uyuyan ptt amelelerinin adresi kolay bulması için ev değil iş adresini yazarım.Ankara ev yazdığın yere de misal ; xx otomotiv , xx cafe tarzı adresler yazardım ve kargolarımın çoğu geldi bir kısmı yolda :D paketin kaybolma konusuna gelirsek , takipsiz kargolar adı üstünde takip edilmediği için ptt malları çoğu zaman size teslim etmez depoda bir köşeye atarlar.bizdeki ptt tek hücrelisine benim kargoları getirmek için zahmet etmemesini ve sadece bir telefonla bildirmesini tembihledim.şimdilik bu şekil geçinip gidiyoruz.paketin hala sana ulaşmadıysa bence ptt deposunda yada paket pic edildi.umarım paketin sana ulaşır

Yeni sipariş verdim üstat. 1 hafta oldu

• Yahu şu takipsiz kargoları ulaşmayanlar,boşa uğraşıyosunuz memurla vs,gidin posta kutusu kiralayın,kafanız rahat etsin, öyle ahım şahım pahalı bir hizmet değil ki.. Yani 1-2 dolarlık takipsiz ürününüz gelmedi diye ortalığı karıştırmak yerine etkili çözümleri kullanın artık..Avrupada da böyledir bu durum çoğunluk posta kutularını kullanır halk..tebligatlar dışında zor görürsünüz kapıda postacıyı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün tavsiye konusu değil, kargo sorunları konusu olmuş burası

• Verdiğniz kod Singapur Postasına aitmiş. Sitelerinden bakıp bilgi vereyim dedim ama 90 saniye sürebilir demesine rağmen 10 dakika oldu hala bu kodu ait bilgi denetimi yapıp duruyor ekran.

Yanwey uyumlu kod dur sizin kod diye düşünmüştüm ama değilmiş. Yok pencere hala aynı maalesef şuan size yardımcı olamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Nisan 2018; 13:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Yahu şu takipsiz kargoları ulaşmayanlar,boşa uğraşıyosunuz memurla vs,gidin posta kutusu kiralayın,kafanız rahat etsin, öyle ahım şahım pahalı bir hizmet değil ki.. Yani 1-2 dolarlık takipsiz ürününüz gelmedi diye ortalığı karıştırmak yerine etkili çözümleri kullanın artık..Avrupada da böyledir bu durum çoğunluk posta kutularını kullanır halk..tebligatlar dışında zor görürsünüz kapıda postacıyı..

200 dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Yahu şu takipsiz kargoları ulaşmayanlar,boşa uğraşıyosunuz memurla vs,gidin posta kutusu kiralayın,kafanız rahat etsin, öyle ahım şahım pahalı bir hizmet değil ki.. Yani 1-2 dolarlık takipsiz ürününüz gelmedi diye ortalığı karıştırmak yerine etkili çözümleri kullanın artık..Avrupada da böyledir bu durum çoğunluk posta kutularını kullanır halk..tebligatlar dışında zor görürsünüz kapıda postacıyı..

200 dolar

Ney 200 dolar posta kutu kiralama mı?

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın kargosu sanırım 200 dolar ve takipli kargo onu demek istiyor. Sizin son yazınız onun son yazısından sonrasına denk gelmiş ve o sebeple sizin o mesajınızı ona yazdığınızı sanmış olsa gerek.
  • Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim ürünü aldım, dün ulaştı. Dün bir sorun yoktu ödemeye de onay verdim, bugün adaptörü prize taktım ses geldi ve adaptör bozuldu ışığı da yanmıyor. Ne yapayım dispute mu açayım adamlara mesaj mı atayım?
    https://tr.aliexpress.com/item/C-ekli-Siyah-Mavi-LED-D-nya-Haritas-Dekor-Ev-Y-zer-Elektronik-Manyetik-Levitasyonunun-K/32842932437.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.wS8jkL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 4 Nisan 2018; 16:7:13 >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    İyide ben zaten mesajımda takipsiz kargolar için yapmışım önerimi,buna rağmen okuyup alıntıladıysa beni bilemem

• Arkadaşlar bana güvenilir bir satıcıdan İphone 6 için ultra ince 0,3 en fazla 0,5 mm bir kılıf önerebilir misiniz iyisinden ? Spigen kılıf tarzında.Tam koruma beklemiyorum zaten çok çok az yere düşürürüm.

Buldum .Shenzen Dayup diye bir mağazadan alacağım.Şimdi sanal kart ile alayım diyorum da kur farkları amazon gibi etki ediyor mu ? En az kurdan etkilenmek için nelere dikkat etmeli ?

Enpara var ama sanalkart yok.Cepteteb sanal kart oluşturabilirim "banka kartı oluyorsa eğer" YK sanal kart var ama kur farkı daha fazla olacaksa kalsın.

Bir de kargo seçenekleri olarak 2 tane farklı gösteriyor.Hangisi daha iyi ?

Aliexpress Ana Konu •

Alacaklarım bunlar. Bedava kargo seçeneklerinden 2 farklı seçenek görünüyor.Hangisi daha tavsiye olunur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Nisan 2018; 18:34:46 >

• Puro için bütan gazlı jet çakmak tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? Özellikle Zippo'nun jet çakmağını arıyorum şu ürün gibi;

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 4 Nisan 2018; 19:22:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Siz siteden gerekli ayarı sanırım yapmamışsınız. Gerekli ayarı yaparsanız bu resim koyduğunuz ekranda dolar fiyatının altında Yakşalık şu kadar TL dir diye yazar. Yani ödeyeceğiniz fiyatı görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Siz siteden gerekli ayarı sanırım yapmamışsınız. Gerekli ayarı yaparsanız bu resim koyduğunuz ekranda dolar fiyatının altında Yakşalık şu kadar TL dir diye yazar. Yani ödeyeceğiniz fiyatı görürsünüz.

Yok yapmadım.Gerek duymadım.Zaten o yüzden sordum Amazonda kur çevirici ekranın açık bırakırda siparişi verirsek fiyat kur artıyor diye hatırlıyorum.Bu yüzden hiç işlem yapmadan direk ekledim.Gerek yok zaten çeviriye ne ödeneceği belli ,bankaların kuru önemli.
  • 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.