Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Orijinalden alıntı: aya giden uzayli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Alamazsınız. O jetonla degistirilen kuponlar 2 dolarlik, birlestirilemiyor.

hocam 100 jeton 12 dolarlık kupon veriyor oni alamaz miyim. Yani 12 dolar düşmez mi?

Hocam o 12 dolarlık kupon 6 tane 2$ Şeklinde . Ve hepsini birden tek üründe kullanamazsın . Eğer aynı anda çok ürün almayacaksanız tekli olanlardan alın . Çünkü kuponlar süreli oluyor .

hocam şu en alttaki kupondan bahsediyorum. 4 parca eşya alacağım 40 dolar falan tutuyor.

Tecrübeli arkadaşalr yardımcı olursa sevinirim. 100 jetona 12 dolarlık kupon alsam her alışverişte tutar fark etmeksizin kullanabilir miyim? lütfen cevap verin ona göre bekleyeceğim veya sipariş vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    O kuponlar rastgele mağazalardan indirim kuponu veriyor, en azından ben deneme yaptığımda öyle kupon vermişti. Hiçbir koşulda o kuponları almamanı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam 100 jeton 12 dolarlık kupon veriyor oni alamaz miyim. Yani 12 dolar düşmez mi?

Hocam o 12 dolarlık kupon 6 tane 2$ Şeklinde . Ve hepsini birden tek üründe kullanamazsın . Eğer aynı anda çok ürün almayacaksanız tekli olanlardan alın . Çünkü kuponlar süreli oluyor .

hocam şu en alttaki kupondan bahsediyorum. 4 parca eşya alacağım 40 dolar falan tutuyor.

Tecrübeli arkadaşalr yardımcı olursa sevinirim. 100 jetona 12 dolarlık kupon alsam her alışverişte tutar fark etmeksizin kullanabilir miyim? lütfen cevap verin ona göre bekleyeceğim veya sipariş vereceğim

Daha birkaç mesaj yukarıda arkadaş sana kullanamazsın demiş ısrarla sormuşsun ısrarla ve sabırla neden kullanamayacağını anlatmış.

Ama yine soruyorsun !!!

Kullanırsın hocam, sana defalarca kez kullanamazsın diyenlere bakma, jetonlarını kıskanıyor onlar, 7000 küsür jetonum var biraz daha biriktirip aliexpresten 1000 dolarlık hisse satın alıp ortak olacağım aliexpresse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redbaron_1234

Kullanırsın hocam, sana defalarca kez kullanamazsın diyenlere bakma, jetonlarını kıskanıyor onlar, 7000 küsür jetonum var biraz daha biriktirip aliexpresten 1000 dolarlık hisse satın alıp ortak olacağım aliexpresse

hocam gerçekten tam olarak anlayamadigim için tekrar sordum. rastgele bir mağazadan 12 dolarlık kupon mu veriyor yani 100 jeton biriktirip o 12 dolarlık kupona bassam. eğer öyleyse benim için bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

O kuponlar rastgele mağazalardan indirim kuponu veriyor, en azından ben deneme yaptığımda öyle kupon vermişti. Hiçbir koşulda o kuponları almamanı tavsiye ederim.

jetonlari ne için kullanayim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Daha birkaç mesaj yukarıda arkadaş sana kullanamazsın demiş ısrarla sormuşsun ısrarla ve sabırla neden kullanamayacağını anlatmış.

Ama yine soruyorsun !!!

tam olarak anlayamadigim için tekrar sordum. biraz kalın kafaliyimdir da

Jetonla kupon takas edilen mağazaları gezip ihtiyaç duyduğun bir şey görürsen orada kullanabilirsin. Jetonlar belli bir süre sonra fazla gelmeye başlarsa ağaç sularsın, kart çevirmece oynarsın. Jetonun pek bir albenisi yok diyemem çünkü çok fazla kupon takas ettim şimdiye kadar ama sanırsam çoğu kişi uğraşmıyor jeton işiyle.

• Akıllı saat almak istiyorum uygun fiyatlı öneriniz nedir?

Anladım, o zaman samimiyetinize inanarak cevap vereyim, bahsi geçen kuponlar bazı mağazalarda belirli bir alışveriş limiti üzerinde geçerli, mesela mağazaya girdiğimizde kupon kısmında turuncu ve kırmızı kuponlar oluyor, turuncu kuponları mağaza hediye ediyor, oraya tıklayarak alıyorsunuz direk, kırmızı kuponlar ise işte bu coinlerle alınan kuponlar, mağaza izin verirse atıyorum 35 dolara 4 dolar indirim veya 15/2 şeklinde kullanabilirsiniz.

Sizin düşündüğünüz gibi direk 12 dolar net indirim diye bir şey yok yani.

• fredoo43 F kullanıcısına yanıt
    Ben adıma olan 5 farklı karttan da sorunsuz alışveriş yaptım ve de aynı adrese geçtim kargoları. Kuponları aldığım telefonlar farklıydı ama siparişleri de hep Chrome gizli sekmede verdim(genelde arkadaşların telefonuna yükledim sonrasında rahatça ne alıp almayacağını bakardım. Tabi bu yöntemi bulana kadar da 2, 3 hesap banlandı ama olsun tecrübe ileriye dönük kazanımdır. Şu an da kart sıkıntısı çekince sanal kart oluşturuyorum. Bir de hesapları açtıktan en az 5 gün sonra siparişi veriyorum yani hemen atlamıyorum kupona. Hesap az biraz demleniyor:))

• Arkadaşlar bu dispute zamanı 1 aymıdır , 2 aymı ?.. 1 ay önce sipariş verdiğim kargom hala malezyada gözüküyor , dispute zamanı geçmeden açmayı düşünüyorum... çindeki bayramdan önce sipariş verdim , bayrama takılmadı hatta kargoyada erken verilmişti ama geçen ayın 26sından beri malezya aktarmada bir hareketlilik yok. Yani 23 gündür aynı noktada.

18 ocakta sipariş vermiştim tam 1 ay oldu , dispute açmalımıyım sizce ?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 18 Şubat 2018; 10:1:6 >

• Redbaron_1234 R kullanıcısına yanıt
    tmm hocam çok teşekkür ederim. zaten benim.boyle bir şey düşünmem.hataydi. yoksa herkes jeton biriktirir bedavaya alır her istedigini :):)

• Aliexpressten bir ürün alıcaktım. Karşıma fiş tip seçimi çıktı. Eu fiş - Bize fiş - Uk fiş - Au fiş bu dörtlüden hangisini seçmem gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Aliexpressten bir ürün alıcaktım. Karşıma fiş tip seçimi çıktı. Eu fiş - Bize fiş - Uk fiş - Au fiş bu dörtlüden hangisini seçmem gerek.

EU fiş sececeksiniz.
  • Arkadaşlar bir mağazadan jetonlarla kupon alacağım. Ama o bölümde yüzlerce mağaza var.Jetonlarla kupon alarak alisveris yapacağım mağazayı bulmanın kısa bir yolu var mı acaba?

Bu bölüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Arkadaşlar bir mağazadan jetonlarla kupon alacağım. Ama o bölümde yüzlerce mağaza var.Jetonlarla kupon alarak alisveris yapacağım mağazayı bulmanın kısa bir yolu var mı acaba?

Bu bölüm.

Örnekte gösterdiğin cafele official store mağazasında 1$ 50 kupon takas yaparak sadece kendi mağazasında 3$ lık bir ürün aldığında otomatik olarak 1$ düşer.sadece kendi mağazasında.Diğer mağazalarda alacağın ürünlerde geçerli değil.Burada fotoğrafta resim olarak koyduğun sitede.

• fredoo43 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Benim anlatmak istediğim örneğin Sannce adlı mağazadan alışveriş yapacağım. Ama o mağaza bu kategoriler içinde var mı? O mağazayı bu kategoriler içinde bulmanın kolay bir yolu var mı?Çünkü yüzlerce mağaza var.

• Onu bilemem.Sannce mağazası ne satıyor elektronik ürünmü.Her mağazanın kendi satış adı altında indirim uygulaması var,belli bir limit halinde satışa göre.Mesela 100$ alışverişe yüzde 10 kadar indirim uygulayabiliyor.Ben geçen hafta baseus'un kendi official store mağazasında bir kulaklık baktım.Baseus B15 modeli Ürünün fiyatı 15.99$.1$ 50 kupon karşılığında takasla bize 14.99 a geliyor.Başka mağazadan aynı ürünü 11.50$ a aldım.şubat9 unda sipariş geçtim.12 sinde kargo. dünde teslim aldım.şaşırdım yani 8 günde nasıl bu kadar hızlı kargo gelmesi oldu diye.Hep araştırcan bir tane mağaza yok.yüzlerce var aynı ürünü satan.şu ana kadar 50 ürün aldım hiç sıkıntı olmadı hepsi geldi.sadece ali exprees değil.gearbest'ten de alıyorum.Hangisi uygun fiyat verirse uzun uzun araştırıyorum.Bu ayın 6 sında verdiğim siparişlerin 3 üde geldi.yarın onlarıda alacam.Tr yeye girişi yapılmış.banggood diye sitede var ama araştırdığım kadarı ile fiyatları yüksek.ilk üyelikte yüzde 10 indirim veriyor,ne alırsan al.Miktarı önemli değil.gearbest'tede bazı fiyatlar uygun oda ilk üyelikte 2 dolar veriyor,indirim olarak.Dediğim gibi takip edin bu siteleri 3 üde güvenilir siteler.Aliexpreeste ucuz aldığın bir ürün'ün takibi yok.Ama gearbestten 1 kuruşlukta alsan takip işareti koyarsan herhangi exstra ücret yok.takipli olarak geliyor.Ürün gelene kadar kontrol ediyorsun.

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.