Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg G4 telefonum için şarj aleti ve kablosu tavsiye eder misiniz? Acil almam gerekiyor da link atarsanız çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

Beyler ilk siparis veriyorum AliExpress den 4$ kod kullaninca siparis direk close duruma düşüyor. Bu kuponu kullanamicaksak niye tanımlıyor ki bunlar...

kesinlikle hocam katılıyorum. son zamanlarda bu durum çok olmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55musa16

Lg G4 telefonum için şarj aleti ve kablosu tavsiye eder misiniz? Acil almam gerekiyor da link atarsanız çok iyi olur.

hocam ugreen marka kablolar işinizi fazlasıyla görür.
  • Ne yapmak lazım ki acaba bu 4$lik kodu kullanmak için.

Fikri tavsiyesi olan var mıdır?

Bı sipariş verip tekrar mi denesem ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

Ne yapmak lazım ki acaba bu 4$lik kodu kullanmak için.

Fikri tavsiyesi olan var mıdır?

Bı sipariş verip tekrar mi denesem ki?

hocam dikkat edin hesabınız banlanabilir. sistem güvensiz işlem olarak algılayabiliyor bu durumu.
  • Yok çözdüm problemi de ;)

Az once kuponu iptal ettiler :))) daha 10gun vardı kullanım süresinin dolmasina.

Anladim ben bu adamlari...

• En iyi fiyat performans Bluetooth kulaklık tavsiyeniz nedir?

• şu yüzüğün siyahından aldım 13 günde geldi gayet şık bir yüzük eğer böyle aksesuar takmayı seven arkadaşlar varsa tavsiye ederim.

https://www.aliexpress.com/item/Beier-new-store-316L-Stainless-Steel-ring-top-quality-High-Polished-Signet-Solid-Biker-Ring-for/32623040403.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.0P0tAH

• Merhabalar aliexpresten sipariş verdim 12,02,18 tarihine farklı mağazalardan 3 adet kulaklık kılıfı 3 farklı marka toplam 5.62 dolar tuttu 4 dolar indirim kuponu veriyordu onu kullandım 1.62 dolar ödeme yaptım sonra ödeme başarılı mail geldi 24 saat içinde onaylancak dedi ancak başka mail bir şey gelmedi 14.02.18 oldu takip için baktığımda closed diyor order status sıkıntı mı var acaba ? 2 gün oldu onaylama yapılmadı para kartımdan çekilmiş yardımcı olur musunuz?
  • selam_bey kullanıcısına yanıt
    Fugitive35 F kullanıcısına yanıt
    Olayı nasıl çözdünüz bilmem ama başka bir hesabınız var ve daha önce alışveriş yaptığınız kartı kullanırsanız direk iptal olur.
    İsim farklı adres farklı kart farklı olması lazım, hatta aynı PC kullanırsanız bile anlaşılıyor diye hatırlıyorum.
  • ali expresten bebek arabası almayı dusunuyorum. sizce mantıklı mı ve sorunsuz nasıl halledebilirim.vergi ödüyceğimi biliyorum bilgisi olan herşeyi anlatabilir mi lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

En iyi fiyat performans Bluetooth kulaklık tavsiyeniz nedir?

eğer şu tarz bir şey arıyorsanız, bu ürünü öneririm:

https://tr.aliexpress.com/item/Sound-Intone-Picun-H6-In-Ear-Wireless-Bluetooth-V4-1-Earbuds-Runner-Sport-Earphones-with-Microphone/32770526059.html

geçenlerde bir arkadaşa aldık, çok başarılı. kulaküstü soruyorsanız da (yukarıdakinin performansını beğenince) bir arkadaşa da şu kulaküstü olanı aldık aynı satıcıdan, bugün yarın teslim edilecek:

https://tr.aliexpress.com/item/Sound-Intone-P6-Bluetooth-Wireless-Headphones-Foldable-Portable-Music-Bass-Headsets-with-Microphone-and-Volume-Control/32600933919.html

mağaza epey hızlı gönderiyor. galiba 1 dolar indirim kuponu da veriyor, sipariş esnasında kullandırıyor..

• aynen öyle oldu daha önce şifresini unuttuğum hesaptan yapmıştım yeni hesapla verdim para iadesi olcak diyo karta bakalım ne zaman yapcaklar isim farklı adres aynı kart farklı olsa ne olur alışveriş yapabilir miyim?
  • Daha önce bende senin gibi 4$ uyanıklığı yapayım derken,2 kere kaptırdım ayrı ayrı kartlara.Aliexprees bu konularda çok hassas ve güvenlikli.5 gün sonra param iade oldu her 2 ayrı karta.Arkadaşın dediği gibi kendi pc bile algılıyor.4$ indirim alabilmen için başka arkadaşının mobil uygulaması veya pc si onun kartı ve adresi olucak.O arkadaşında bu siteden daha önce alışveriş yapmamış olucak ancak arkadaşının vasıtasıyla 4$ kazanabilirsin.Yoksa 4$ otomatik olarak hesaba atıyor ve siparişi kapatıyor(closed).Sanırım konu anlaşıldı.
  • Bu sırt çantasının yeşilini aldım. 3 dolar mağaza kuponuyla 14,35 dolara düştü. Ücretsiz takipli kargoda var.

https://www.aliexpress.com/item/KINGSLONG-Backpack-Waterproof-Nylon-Men-Travel-Backpack-15-6-Inch-Laptop-Rucksack-Daypacks-for-Travel-Backpacks/32818948814.html
  • Fugitive35 F kullanıcısına yanıt
    üye adı farklı olduğu gibi cihaz da farklı olacak (Mobil yada PC) ve tabi ki kartta, adresten emin değilim. ama garanti olsun dersen değişik olmasında fayda var.
  • Facebookta ki aliexpress grubu yöneticileri burdaysa bi cift lafim var, hem Türkçe bilmiyorsunuz hemde duzeltince cevap hakki vermeden banliyorsunuz. Öyle sizin gibi kaçanlara söylenen bi kelime var ama bu karakterde bi devlet memuruna söylemek istemiyorum.

• Altınlarla alınan kuponlar için ust veya altlimit var mi? benim 13 dolara alacağım bi fener var. 12 dolarlık kupon alsam altın biriktirip, 1 dolara alabilir miyim? cevap yazarsanız ona göre bekleyeceğim veya sipariş geçeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

Altınlarla alınan kuponlar için ust veya altlimit var mi? benim 13 dolara alacağım bi fener var. 12 dolarlık kupon alsam altın biriktirip, 1 dolara alabilir miyim? cevap yazarsanız ona göre bekleyeceğim veya sipariş geçeceğim

up

• Kuponu olan varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13231324132513261327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.