Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IsPraNo

arkadaşlar merhaba 24.11. 2017 tarihinde 4 adet siparişim olmuştu bazıları 30.11.2017 tarihinde menşe ülkesinden yola çıktı gözüküyor bazıları ise 28.11.2017 tarihinde gönderi hava yolu tarafından kabul edildi şeklinde gözüküyor, o tarihlerden itibaren güncelleme yok kargoları takip edemiyorum malesef nasıl bir çözüm bulabiliriz

Bende ayın 7 sinde menşe ülkeden kargolanmak için bekliyor ibaresi vardı. 12 gündür bekliyorum herhangi bir hareket yok hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

arkadaşlar merhaba 24.11. 2017 tarihinde 4 adet siparişim olmuştu bazıları 30.11.2017 tarihinde menşe ülkesinden yola çıktı gözüküyor bazıları ise 28.11.2017 tarihinde gönderi hava yolu tarafından kabul edildi şeklinde gözüküyor, o tarihlerden itibaren güncelleme yok kargoları takip edemiyorum malesef nasıl bir çözüm bulabiliriz

Bende ayın 7 sinde menşe ülkeden kargolanmak için bekliyor ibaresi vardı. 12 gündür bekliyorum herhangi bir hareket yok hiç.

biraz önce kargolardan bir tanesi geldi tesadüfen ama satıcı ne isim yazmış ne bir ey sadece adres var şirket adresi diye teslim ettiler yoksa geri gönderiyorlarmış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

biraz önce kargolardan bir tanesi geldi tesadüfen ama satıcı ne isim yazmış ne bir ey sadece adres var şirket adresi diye teslim ettiler yoksa geri gönderiyorlarmış

Önceden bende yaşadım şirket olayını. Direk adresten bulamıyorlar şirketi. Bende adres kısmına şirket adını tam yazdım, sıkıntı olmadı bir daha.

• Beyler Bayanlar lütfen konuyu kirletmeyelim.
    Bu konu Aliexpress ürün tavsiye konusu.
    Lütfen Kargo sorunlarınızı bu linkteki konuya yazınhttps://forum.donanimhaber.com/aliexpress-standard-shipping-magdurlari-tum-kargo-magdurlari-toplaniyoruz--122930185#122930185

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tukker -- 19 Aralık 2017; 14:27:33 >
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonun kulaklık girişi bozuldu bende geçici çözüm olarak ne zamandır aklımda olan Bluetooth mikrofonlu kulaklık almak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır?
  • F/P ürünü mouse pad arıyorum arkadaşlar bildiğiniz denediğiniz ürün varsa link atarsanız sevinirim. Large boyda olabilir sorun olmaz.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    usb wifi taipte şubede bekliyor yazınca takıldı sandım ama takılmamış. dağıtıcı askere gitmiş eleman yokmuş bekletiyor adamlar, sormadım da ee siz dağıtmıyosunuz ben de gelmesem geri mi göndereceksiniz diye bir sürü iş bilmez anlayacağın. hımm demek saatlere var öyle özel bir durum doğrudur kardeşim ayak bastı parası alıyorlar, xiaomi usb wifi router mükemmel bu arada çekim gücü güzel 4.5 usd ye aldım. gerçi taktığın gibi çalışmıyor kardeşim programını filan indirdi çince 5 dakka filan uğraştı ,çalışıyor
  • marcus83 kullanıcısına yanıt
    uzun şarj,müzik için kaliteli ses ve en uygun fiyat istiyorsan SİROFLO S01

https://tr.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_763485.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 20 Aralık 2017; 0:22:6 >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Bizim postaci da izine cikmis 1 haftalığına, bugün kendisi getirdi 2 takipli kargoyu. Sorduda ben yokken kargon geldimi diye, 1 tane kargo geldi dedim. Sağolsun zaten kendisi takip etmese isi sorun yaşardım hocam.

Usb Wifi Repeater i da Xiaomi Mi Wifi Router 3 ile kullanabilirim hocam, bu router ile kurulum icin sadece Router in usb girisine baglamak yetiyor, hicbir yazilim isi vs. Yok. Xiaomi ürünleri birbirlerine iyi bağlanıyorlar bu açıdan iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Portable-Mini-USB-Wireless-Router-wifi-adapter-150Mbps-2-4GHz-WI-FI-emitter-Internet/32788155518.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.r0rHLc

çok memnun kaldım

Sizin bu Wifi dongle mis hocam, ben Usb Wifi Repeater sanmistim. Bu dongle i Gearbest ten 2 dolara aldim bende, kargoda bakalim simdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

Arkadaşlar merhaba. Telefonun kulaklık girişi bozuldu bende geçici çözüm olarak ne zamandır aklımda olan Bluetooth mikrofonlu kulaklık almak istiyorum. Tavsiyeniz var mıdır?

GearBest te Meizu Ep-51 20 dolara satılıyordu kod ile. Isterseniz bakin. Ben kullaniyorum, memnunum. Bluetooth kulakliga göre basslari da gayet iyi.
  • Ben de üç adet ürün sipariş ettim, sadece bir tanesinde PTT takip numarası var. Diğerlerinde 8 Aralık TK uçağına verilmiş, yola çıkmış diğeri de 15 Aralık TK uçağı ile TR gönderilmiş diyor. Bu ürünler bana ne zaman teslim olur acaba? PTT takip numaraları olmayanlar için konuşuyorum. Diyelim teslim olmadı, yurt içi takibini nasıl yapabilirim?
    Anladım hocam, bağlantı sağlıyor bu ben modeme bağlanmak için aldım laptobun wifi sıkıntılıydı 10 numara oldu sinyal çekim gücü de iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 20 Aralık 2017; 9:48:57 >
    Çok teşekkür ederim.
    Cevap için teşekkürler bende biraz araştırdım Meizu ep-51 için iyi yorumlar vardı. Sipariş verdim bakalım inşallah memnun kalırız.

Ses kalitesi nasıl bu arada hem telefon görüşmesi hem müzik olarak
  • quote:

Anladım hocam, bağlantı sağlıyor bu ben modeme bağlanmak için aldım laptobun wifi sıkıntılıydı 10 numara oldu sinyal çekim gücü de iyi

Hocam yanliz siz Pcye mi bagladiniz bunu? Pc nin acik kalmasi gerekmiyor mu bunu kullanmak icin? Pcdeki interneti wifi olarak dağıtıyor diye belirtiliyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

Cevap için teşekkürler bende biraz araştırdım Meizu ep-51 için iyi yorumlar vardı. Sipariş verdim bakalım inşallah memnun kalırız.

Ses kalitesi nasıl bu arada hem telefon görüşmesi hem müzik olarak

Hocam ben telefonda müzik dinlemek icin kullaniyorum, fiyatina göre gayet iyi zaten F/P olarak bahsediliyordu. Bass seviyesi de iyi. Memnun kalacaginizi düşünüyorum.
    Kardeşimde kurarken dediğiniz gibi sandık ama normal USB wifi özelliği de aktif edebiliyorsunuz, yani ben şuan laptobumun wifisini kapattım çünkü çekim gücü çok zayıfladı laptobun wifisinin, xiaomi yi kullanıyorum modemden sinyal almak için, sabit takılı hep laptoba ben pek anlamam ama ben laptobun wifi alıcısı olarak kullanıyorum, diğer özelliği de varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 20 Aralık 2017; 12:40:43 >
  • quote:

Kardeşimde kurarken dediğiniz gibi sandık ama normal USB wifi özelliği de aktif edebiliyorsunuz, yani ben şuan laptobumun wifisini kapattım çünkü çekim gücü çok zayıfladı laptobun wifisinin, xiaomi yi kullanıyorum modemden sinyal almak için, sabit takılı hep laptoba ben pek anlamam ama ben laptobun wifi alıcısı olarak kullanıyorum, diğer özelliği de varmış

Siz direk Wifi alici olarak kullaniyorsunuz yani hocam, bu özelligi olduğunu bilmiyordum cok sağolun. Acaba, Wifi alici olunca, Wifi yi direk Pcye mi aktarıyor, yoksa Pc de de bir wifi kartı olmasi gerekiyor mu bu cihaza baglanmasi icin? Yoksa Wifi kartı olmayan bir pcde de, bu adaptör ile internete cikilabiliyor mu yani acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.