Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt
    Aynı kredi kartını kullanıp farklı hesap açtım demeyin sakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Aynı kredi kartını kullanıp farklı hesap açtım demeyin sakın.

Noluyor öyle olunca?
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    ne olduğumu var aliexpress yaptığın 3 kağdı anlayıp izin vermiyor kısaca yapamıycan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ne olduğumu var aliexpress yaptığın 3 kağdı anlayıp izin vermiyor kısaca yapamıycan..

Ha paraya el koymasın da :)
    Sanal kart açarak deneyen oldu mu?
  • Tukker kullanıcısına yanıt
    gümrük vergisi ödediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

gümrük vergisi ödediniz mi ?

hayır gümrük vergisi ödemedim.Herkes gümrüğe takılır dedi,aksine hiç takılmadan sorunsuz geçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Sanal kartınızı kapattırmadan yeni bir tane açamazsınız hala aynı kampanyadan birden fazla kere yararlanmayı düşünüyorsanız.
    Onun dışında tüm internet alışverişinizde zaten sanal kart kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

arkadaşlar 11.11 de aldığım ürünlerden sadece 1 i geldi 3 tanesi halen gelmedi 1.5 ay oldu resmen bu kadar geç kaldığını hatırlamıyorum benim gibi bu durumdan mağdur olan başka birileri var mı acaba??

11 indirimlerinde china air mailden uzak durun kanser edebilir...ama satıcı onla gonderiyorsa yapacak bişey yok..teslimat 3 ayı bile bulabilir...çindeki yoğunluk kaynaklı...bolgesel bolgesel ...

Hocam Aliexpress Standart Shipping ile 7 Aralıkta gönderilen ürün dün elime ulasti, 13 günde geldi. China Post olanlarin yarisi geldi (Small Pocket Plus olanlar), yarisindan ise ses yok. Neye göre kargolar geliyor veya gecikiyor anlamıyorum. Small Pocket Pluslar ufak olunca once onlari mi alıyorlar kargoya anlamıyorum ki. PostNl tercih edeceğim birdahakine.

Hocam merhaba 068 069 ile başlayan Small Pocket Plus ile gelen ürünleriniz minimum kaç günde geldi acaba benimde bayağı bir ürünüm var da 15 gün geçti hâlâ ses seda yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesaj atın eksi puan veririm diye .maalesef boşa gitti jetonlarınız.

• quote:

Dear Customer: Hello
    As Aliexpress platform will ban the sale of plant seeds on December 27, 2017, all the products will be off the shelf, if you are interested in the seeds of my shop, be sure to buy it as fast as possible Payment, thanks

Tohum alan arkadaşlara bilgi 27 Aralıktan itibaren aliexpress tohum satışını yasaklıyormuş.
  • Mustafa Dümen kullanıcısına yanıt
    siparişten sonra satıcı bana mesaj atmıştı. siparişi iptal edin, çok büyük zararım var diye. 24 saat öncesinden bildirim ekranına gelen işlemde nasıl hata olur ve düzeltilmez anlamadım. ürün satışı çıktıktan 3-4 saat sonra sipariş verdim. jetonlar boşa gidebilir diye işlemi iptal etmedim. satıcı kendisi iptal etti. yorum yapacak ya da puan verecek bir alan yok ki? jeton ile ürün almak riskli demek ki. yüksek miktarda jeton ile aldığın ürünleri satıcı keyfe keder göndermezse jetonlarda yanıyor. başka bir grupta daha duymuştum. bu şekilde mağdur olan çok var galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

siparişten sonra satıcı bana mesaj atmıştı. siparişi iptal edin, çok büyük zararım var diye. 24 saat öncesinden bildirim ekranına gelen işlemde nasıl hata olur ve düzeltilmez anlamadım. ürün satışı çıktıktan 3-4 saat sonra sipariş verdim. jetonlar boşa gidebilir diye işlemi iptal etmedim. satıcı kendisi iptal etti. yorum yapacak ya da puan verecek bir alan yok ki? jeton ile ürün almak riskli demek ki. yüksek miktarda jeton ile aldığın ürünleri satıcı keyfe keder göndermezse jetonlarda yanıyor. başka bir grupta daha duymuştum. bu şekilde mağdur olan çok var galiba.

Hocam aliexpress e mesaj atınız bu konu hakkında size yardım olacaklardır eminim. Bu durumla ilgili şikayetçi çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bilgilendirme için teşekkürler. benim İngilizcem yok denecek kadar az. çeviri ile de bir yere kadar ilerleyebildim. nereden nasıl mesaj atacağımı bilmiyorum.
    Hocam 15 günde geldi biri, biri 20 günde geldi diğer gelenlerde 30-40 gün arasinda geldi ama hala da gelmeyenler var dedigim gibi China Post Small Pocket olarak.

• ayın 7 sinde sipariş verdiğim ürünün biri 3 gündür ptt getirecek hala. Diğeri ise hala çıkmadı çinden. malezya air hala bekliyo neyi bekliyolarsa.
  • Ya arkadaşlar yaklaşık 35 gün önce aliexpressten bir ürün sipariş ettim. Birkaç saat sonra Türkiyedeki fiyat farkı çok olmadığı için onu iptal edip buradan sipariş ettim. 35-40 gün arası bir süre geçmesine rağmen iade olmadı. En azından hesapta görünmüyor. Aliexpress müşteri hizmetlerini arıyorum iade yapıldığını söylüyor, bankayı arıyorum para iadesinin olmadığını belirtiyor. Müşteri hizmetlerinden dekont talebim oldu fakat para iadesine ilişkin sıradan bi mail göndermişler. İşin içinden nasıl çıkıcam anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Benim de zayıf ama çeviri yoluyla iletişim kursanız anlaşılabilirsiniz ve size yardımcı olabilirler veya forumdan profesyonel yardım alabilirseniz de olabilir.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam söylediğiniz bu günler normal gün herhalde ,iş günü değil👍

Tabi hocam normal gün olarak söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Tabi hocam normal gün olarak söylüyorum.

Hocam peki bu takipte ne yazması lazım TR giriş yaptığında ?

• 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.