Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.876.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım hızlıca sorunsuz gelirde hemen kullanmaya başlarız.

Teşekkürler
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam o kadarını bilemiyorum ama kardeşim bilgisayarın wifi sini kapattı şöyle yani bilgisayarın wifi si gözükmüyor sekmeye tıklayınca. Sadece xiaomi gözüküyor donanım olarak gözükmüyor orda, yani sadece bu parça da olsa wifisiz bilgisayarda çalışıyor galiba, aynen öyle ben sadece sinyali modemden alıp bilgisayarda nete bağlanmak için kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Valla hocam o kadarını bilemiyorum ama kardeşim bilgisayarın wifi sini kapattı şöyle yani bilgisayarın wifi si gözükmüyor sekmeye tıklayınca. Sadece xiaomi gözüküyor donanım olarak gözükmüyor orda, yani sadece bu parça da olsa wifisiz bilgisayarda çalışıyor galiba, aynen öyle ben sadece sinyali modemden alıp bilgisayarda nete bağlanmak için kullanıyorum

Eğer bu şekilde çalışıyorsa çok iyiymiş hocam sağolun, denk getirirsem 2 dolara bir tane daha alayım o zaman Zaman zaman çok ihtiyaç oluyor çünkü Her eve lazım parça olmuş hocam o zaman bu, neden bu denli satın alındığını anlıyorum o zaman sayenizde
    Kaliteli ürün kaçırmayın hocam sadece internete bağlanmak için de kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Kaliteli ürün kaçırmayın hocam sadece internete bağlanmak için de kullanabilirsiniz

Çok sağolun hocam. Sizde düşünürseniz gearbest'i takip edin hocam; 2 dolarlık fiyatı ile gayet ucuza denk getirilebiliyor.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    29.12.2017 öğleden sonra 3 gibi gelir.
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Hangi likit için hangi aromayı atıyorsunz ki ?
  • arkadaşlar 11.11 de aldığım ürünlerden sadece 1 i geldi 3 tanesi halen gelmedi 1.5 ay oldu resmen bu kadar geç kaldığını hatırlamıyorum benim gibi bu durumdan mağdur olan başka birileri var mı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

arkadaşlar 11.11 de aldığım ürünlerden sadece 1 i geldi 3 tanesi halen gelmedi 1.5 ay oldu resmen bu kadar geç kaldığını hatırlamıyorum benim gibi bu durumdan mağdur olan başka birileri var mı acaba??

Var hocam benimde urunlerin yarisi yok halen. Bu ara çok yoğun olduğu söyleniyor kargolamanin. Her yıl 11.11de yapilan alışveriş sayisi git gide artiyor.

anladım hocam ama nedir bu yahu biraz ucuza alıyoruz diye insanı kendilerinden soğutuyorlar.
  • quote:

arkadaşlar 11.11 de aldığım ürünlerden sadece 1 i geldi 3 tanesi halen gelmedi 1.5 ay oldu resmen bu kadar geç kaldığını hatırlamıyorum benim gibi bu durumdan mağdur olan başka birileri var mı acaba??

11 indirimlerinde china air mailden uzak durun kanser edebilir...ama satıcı onla gonderiyorsa yapacak bişey yok..teslimat 3 ayı bile bulabilir...çindeki yoğunluk kaynaklı...bolgesel bolgesel ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Aralık 2017; 22:37:40 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ürünler china post ordinary small packet plus ile gönderilmiş ama anlamadım nedir bu süre zarfı kayıkla yollasalar bu zamana gelirdi

Gearbesti telegramdan mı takip ediyorsun? Hangi grup?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Gearbesti telegramdan mı takip ediyorsun? Hangi grup?

https://forum.donanimhaber.com/dji-mavic-pro-drone-839-beelink-bt3-pro-mini-pc-4gb-ram-64gb-rom-100-gearbest-turkiye--118802964-1448

Bu konudan takip ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

11 indirimlerinde china air mailden uzak durun kanser edebilir...ama satıcı onla gonderiyorsa yapacak bişey yok..teslimat 3 ayı bile bulabilir...çindeki yoğunluk kaynaklı...bolgesel bolgesel ...

Hocam Aliexpress Standart Shipping ile 7 Aralıkta gönderilen ürün dün elime ulasti, 13 günde geldi. China Post olanlarin yarisi geldi (Small Pocket Plus olanlar), yarisindan ise ses yok. Neye göre kargolar geliyor veya gecikiyor anlamıyorum. Small Pocket Pluslar ufak olunca once onlari mi alıyorlar kargoya anlamıyorum ki. PostNl tercih edeceğim birdahakine.

• Arkadaşlar aliexpress ten 1 Ağustos ta bir tane ısı ölçer almıştım. Ürün hala gelmedi satıcıya defalarca mesaj attım. Sürekli bekleyin gelecek dedi. Daha sonra dispute açtım satıcı biraz daha bekleyin lütfen dispute ı kapatın dedi gelmezse iade yapıcam dedi. Dispute ı kapatınca para adama yattı. Sonra yine mesaj yazdım Yine bir kaç kere daha bekleyin gelecek dedi. En son Aralık ayının başında iade istediğimi yazınca ok yazdı o zamandan beri mesajlarıma cevap vermiyor. Aliexpress'ten filan şikayet edip paramı alma hakkım var mı yada tekrar dispute açabilir miyim? Dispute u kapatmadan önce size sormuştum kapatın paranız kalmaz bir şekilde alırsınız demiştiniz bu konudan. Yardımcı olabilirseniz sevinirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler bayanlar GTX 1060 6GB geldi.Tüm testlerini yapıp burada paylaşacağım referans olması açısından.Gümrükte ufak bir kontrol yapılmış sonra geçmiş.Satıcı ekran kartı olduğunu posta üzerinde belirtmiş ancak 25 dolar yazmış.Test sonuçlartını ya bu akşam ya da yarın atarım.YAKLAŞIK OLARAK GELMESİ 23 günü buldu.Kargoyu kendim gidip teslim aldım.Tüm ürünlerim geldi.Sadece gearbestten almış olduğum aksiyon kamerası gelecek.Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tukker

Evet beyler bayanlar GTX 1060 6GB geldi.Tüm testlerini yapıp burada paylaşacağım referans olması açısından.Gümrükte ufak bir kontrol yapılmış sonra geçmiş.Satıcı ekran kartı olduğunu posta üzerinde belirtmiş ancak 25 dolar yazmış.Test sonuçlartını ya bu akşam ya da yarın atarım.YAKLAŞIK OLARAK GELMESİ 23 günü buldu.Kargoyu kendim gidip teslim aldım.Tüm ürünlerim geldi.Sadece gearbestten almış olduğum aksiyon kamerası gelecek.Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın, ürünün linkini pylaşabilir misiniz? buraya yada özel msjdan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsantalu -- 21 Aralık 2017; 12:40:29 >
  • 3 gün önce 1100(takriben) jeton karşılığı bir ürün almıştım. satıcı siparişi iptal etmiş.
    jetonlar iade edilir mi? bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.