Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.548
Cevap
1.506
Favori
2.882.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ürünü senden istediyese gönderirsin kargo parasını sen verirsin disputede verdiğine dair kargo makbuzunun fotoğrafını ekte atarsın kargo parası ve ürün aynı anda yatar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ürün almaya çalışıyorum sanal kart ile.

"Ödeme yapılamadı

Üzgünüm. Biz şu anda bir daha asla sipariş süreci."

Diye hata veriyor.

Sanal kartta limit var.

Neden böyle bir hata veriyor?

Ürünler stokta var.

Daha önce böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu?

Aliexpress Ana Konu •

• Başka kart ile denedim yine hata veriyor.

Çözümü bilen var mı?

• dark1983 kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan veya başka bir cihazdan deneyin belki olur
  • dark1983 kullanıcısına yanıt
    bir webden bak sanki hesabını çizmişler gibi...
  • 12.12 indirimleri saat kacta basliyor?

• ferhatipek18 kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızışimşek

Doss soundbox xl;
    Vergi ödemesiz geldi.
    https://www.aliexpress.com/item/DOSS-SoundBox-XL-Bluetooth-4-0-Home-Speaker-with-20W-Driver-12W-Subwoofer-and-More-Bass/32822844432.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TRloyn

Hayırlı olsun hocam, Şansınıza sorunsuz gelmiş, büyükte bir ürün çünkü.

Aktif Sub olması dolayısı ile Basslarının çok iyi olduğu söyleniyordu. Sizden de bir değerlendirme bekleriz hocam

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Deneyimlerimi mutlaka paylaşırım.
  • herkese merhaba yıllardır gözüm kapalı aldığım siteden geçenlerde bir şey farkettim.

şu anki dolar kuru: 3,82 TL
    şu an aldığım ürün: 32$
    bankanın alması gereken: 122,24

bankadan geçen tutar 124,21 TL
    124,21TL / 32$ = 3,88 TL

arada 124,21 - 122,24 = 1,97 TL

yıllardır binlerce dolar alışveriş yapıyorum. ciddi komisyon ödemişim.
    amazonda ister tl ister dolar ile ödeme seçeneği var onda banka hareketlerinde fark çıkmıyor.
    bu aliexpresin aldığı bir fark mı yoksa bankanın aldığı bir fark mı?
    bilgisi olan varsa yorum bekliyorum
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    Hafta ici mesai saatlerinde alisveris yapmaya gayret edin. Piyasa kapaninca kur artar bankalarda. (Bazı bankalar hep yüksekten carpiyor gerci-Aliexpress in olayla alakasi yok )

• kırmızışimşek kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler. Bu arada pakette aldiginiz mebla mi yazıyordu, yoksa düşük mu göstermisler hocam ücreti. Birde AliExpress kargo ile mi gelmişti.

Aliexpress te kur çevirme işlemi yok, yani parayı her türlü dolar olarak çeker karttan.
    Ama amazonda TL kuru var ve karttan tl olarak çekebiliyor, fakat kuru çok yüksektir.
    Biraz araştırın, hayret bunca zaman alışveriş yapmışsınız nasıl fark edemediniz.
    Bankadan bankaya da değişiklik gösteren bir durumdur bu, paranın dönem içine yansıdığı anda kuru alanda var provizyona geçtiği andaki kuru baz alanda var ama komisyon mutlaka var bunu unutmayın.
    Sözde yüzde 2 dir bu komisyon...
  • aliexpress webde 2 gündür çoğu şey erkek iç çamaşırı altında gözüküyor biri hackledimi bozdumu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Aralık 2017; 18:48:17 >
    tamamen bankanın olayı. 10 gün önce amazondan 20 dolara termos aldım. dolar 3.91 iken aldım, garanti bankası 4.01 olarak işlem yapmış. garanti bankası her türlü 10 kuruş fazla geçiriyor kurdan. daha önce kullandığım vakıfbank ve iş banaksı da aşağı yukarı öyleydi. sadece enpara o anki merkez bankası kuru neyse onun üzerinden işlem yapıyormuş.
  • arkadaşlar seçtiğim ürünlere artık hep kargo ücreti çıkmaya başladı bu aliexpress in yeni politikası mı yarım saattir kılıf ve ekran filmi bakıyorum hep 2 dolarlık kargo ücreti zaten aldığımız mal 4-5 dolar 2 dolar da kargo mu vericez nedir bu bilgisi olan var mı?
  • Simdiye kadar butun urunlerim geldi ama 30 ekim’de verdigim bir kilif hala gelmedi. Ucakta gorunuyor 2 aydir. 2 gun kaldi bitmesine. Ne zaman ve nasil para iadesi acmaliyiz

• Merhaba arkadaşlar Xizomi redmi 4x 32 gb telefonum için ikitane ekran koruyucu sipariş ettim ama gelen ürünler gerçekten çok çok büyük yanlış ürün göndermişler.
    nasıl dispute açmalıyım yardımınızı rica edebilirmiyim ing bilen bir arkadaştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Simdiye kadar butun urunlerim geldi ama 30 ekim’de verdigim bir kilif hala gelmedi. Ucakta gorunuyor 2 aydir. 2 gun kaldi bitmesine. Ne zaman ve nasil para iadesi acmaliyiz

heralde bizim ürünler aynı uçakta. benimde 2 gün kaldı, direkt dispute açacağım. Ürün bu eşim için almıştım.
    https://tr.aliexpress.com/item/3-Styles-Luxury-Pu-Leather-For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Note4X-5-5-Case-Stand/32804809808.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.u1VGqX

• 
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.