Şimdi Ara

Aliens vs Predator Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
14.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Cocker

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

iyi güzelde konunun ilk mesajındaki resimler sanırım Aliens&predator'dan değil

Bu görüntüler piyasaya çıkmış olan beta yada konsol görüntüleri olabilir

Dante's Inferno' dan gibi geldi bana

Öyle zaten, hatlar karışmış.

Çok fena bir oyun geliyor, preview kısmını oynayanlar gerilimin gayet güzel hissettirildiğini söylüyorlar. Özellikle Marine ile oynarken her an güme gitme duygusu insanı fena tırstırıyormuş. FEAR 2'den bu yana korka korka oyun oynamamıştık. En merak ettiğim ırk ise Predator'lar. İnşallah erteleme falan olmaz. Şubat-Mart ayları oldukça verimli geçecek bizler için.

Nerden çıkardınız bunu?

http://ve3d.ign.com/articles/news/52402/Aliens-vs-Predator-Screenshots

O değil, konun ''ilk'' mesajındaki resimlerden bahsediyoruz

• Silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 18 Ocak 2010; 17:19:49 >
  • Oyun çıktı. Maşallah 15 gb :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEARSX -- 16 Şubat 2010; 20:25:31 >
  • PC versiyonundan bahsediyorsun herhalde
  • oyun çıktı ama puanlar bi tuhaf. Offical xbox magazine 8 vermiş , gamespot 5.5 vermiş.ortalaması şu an için %66.
  • Gamespot'un daha önce yaptığı incelemelere bakarsan yorumların firmalarla alakalı olduğunu görürsünüz.Ayrıca oyunu aldım oynuyorum, 5.5 nasıl verilmiş ne oynamışlar merak ettim bu adamlar.
  • Pc versiyonu için aldığı inceleme puanları çok etkileyici merakla bekliyorum
  • inceleme için teşekkürler oyunun kalitesi nasıl olur bir yorum yapamıcaycam ama mantelite olarak bu tip konulu oyunlar çok sürückleyici oluyor. sürekli bir actionun içinde insan kendini kaptırıyor.
  • Muhteşem bir oyun. bir an önce gelse de oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur
    Muhteşem bir oyun. bir an önce gelse de oynasak

Geldi zaten. Oyun PC, PS3 ve X360 için çıktı ama beklentilerin altında kalan bir oyun olmuş açıkçası, tam bir hayal kırıklığı.
  • oyun ultra kötü yazık ya bunca uğraştılar 15 gb oyun yaptılar eski oyun bile daha iyiydi.. single coop var diye bekledim okadar oda yok cidden zaman kaybı..
  • Ps3'de aldım oynuyorum. Her yönü ile çok eğlenceli bir oyun. Nesini beğenmemiş beğenmeyen anlamadım? Bunlarda hollywoodun akademisi gibi oldular, oyunculardan ayrı düşünüyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.