Şimdi Ara

Alien: Isolation 2 Geliştirme Aşamasında Olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       2014'te Creative Assembly ve SEGA tarafından sunulan başarılı Alien oyunu Alien: Isolation'ın devam oyunu geliştirme aşamasında olabilir. 

Resmi PlayStation dergisinde (Sayı #135) yer verilen bir söylenti haberinde Creative Assembly'nin Halo Wars 2'den sonra yeni Alien oyununun geliştirme sürecine başlamış olabileceği belirtildi.

"Kaynaklarımız, Halo Wars 2'deki işlerin bitmesinden sonra Alien Isolation geliştiricisi Creative Assembly'nin yeni Alien oyununu geliştirmeye başlamış olabileceğini söyledi." 

Creative Assembly ve SEGA henüz Alien: Isolation'ın devam oyunu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. 

Alien: Isolation şu anda PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda. 

• İlk oyun mükemmeldi. Sevindim habere umarım resmi olarak duyulur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Valla geliştirme aşamasında olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinci oyundaki sahnelerin, atmosferin kalitesini anlatmaya kalksan sayfalar yetmez. Devamının gelme ihtimali dahi büyük olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 25 Nisan 2017; 15:41:24 >
  • Oooooo. Alien 2 mi ? Alirim bi kac karton.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • soluksuz oynadığım oyunlar arasında gerçekten kaliteliydi üstelik bu tarz oyunlardan çabuk sıkılan biriyim ama alien isolation kendine bağlamayı başarmıştı umarım yenisi geliyordur
  • Tartışmasız bu nesilin en iyi geren oyunu oynamayan çok şey kaçırıyor devamı resmi olarak duyurulur inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem oyunlardan biri olabilme potansiyeline sahip oyunu Alieni ölümsüz yaparak milleti gereceğiz diye ile rezil ettikleri bir yapım, atom bombası bile atsanız alien karşınızda umursamazca haraketler yapıyordu... Umarım ikincisinde mantık hatası giderilir. Bir oyunun kalitesi fizik kurallarını iyi yansıtabilmesinden geçer, karakterlerin yürüyüşü, suyun üzerindeki ışık yansıması, silahların yankılanması, silahların fiziksel etkileri vs fakat ölümsüz yaratıklar yapıp köşeye çekilmekle oyun yapılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 25 Nisan 2017; 18:57:34 >
  • İlk oyun şahaserdi gecenin bir saatinde sabahlara kadar oynadığımı bilirim tırsa tırsa ilerlerdim. İkinci oyununun çıkmasını ne zamandır istiyordum hatta gelmeli diye sürekli yorum atıyordum valla çok mutluyum şuan gelsin böyle oyunlara çok ihtiyaç var
  • süper bir haber. umarım frictional games de bir oyun çıkarır da korku oyunlarına doyarız.
  • İlk oyunda birden çok Xenomorph olsa da oyunun son kısmı hariç aynı anda sadece 1 tanesi ile karşılaşıyorduk buna rağmen oyun,oynayanı germeyi rahatlıkla başarıyordu.2.oyunda eğer Kraliçe Xenomorph ve onun yuvasına girdiğimiz bir bölüm olursa ki bence büyük ihtimalle olacak,çoğu kişi oyunu bitiremez.
  • Ilki bayagı güzeldi. Hele col. Mar. Faciasından sonra.

• gelsin gelsin süper olur

• Bu film serisini izlemediğim için çok şey kaybediyorum sanırım. Ama bu da rebirth falan yedi bi ara sanırım emin değilim. Tam isim olarak verir misiniz? Hangilerini izlemeliyim Vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Bu film serisini izlemediğim için çok şey kaybediyorum sanırım. Ama bu da rebirth falan yedi bi ara sanırım emin değilim. Tam isim olarak verir misiniz? Hangilerini izlemeliyim Vs.

1979 yapımı ilk filmi izlemelisin, efsanedir. Devam filmlerini ise izlemesen de olur. Sana kalmış.
  • Dead space 1'den sonra oynadığım en iyi gerilim korku oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: gokuba

Muhteşem oyunlardan biri olabilme potansiyeline sahip oyunu Alieni ölümsüz yaparak milleti gereceğiz diye ile rezil ettikleri bir yapım, atom bombası bile atsanız alien karşınızda umursamazca haraketler yapıyordu... Umarım ikincisinde mantık hatası giderilir. Bir oyunun kalitesi fizik kurallarını iyi yansıtabilmesinden geçer, karakterlerin yürüyüşü, suyun üzerindeki ışık yansıması, silahların yankılanması, silahların fiziksel etkileri vs fakat ölümsüz yaratıklar yapıp köşeye çekilmekle oyun yapılmaz.

Alien ölümsüz değil, sadece oyunda onu öldürebilecek bir silahımız yoktu. Lütfen yanlış anlatmayalım. ''atom bombası bile atsanız alien karşınızda umursamazca haraketler yapıyordu'' Oyunda silah vardı da biz mi bulamadık. Sadece alev silahı vardı o da yaratığı bir süreliğine kaçırtmaya yarıyordu. Ki gayet gerçekçiydi yaratığım derisi biz insanlar gibi ateşe karşı dayanıksız değil sonuçta

• quote:

Orjinalden alıntı: madiko

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: gokuba

Muhteşem oyunlardan biri olabilme potansiyeline sahip oyunu Alieni ölümsüz yaparak milleti gereceğiz diye ile rezil ettikleri bir yapım, atom bombası bile atsanız alien karşınızda umursamazca haraketler yapıyordu... Umarım ikincisinde mantık hatası giderilir. Bir oyunun kalitesi fizik kurallarını iyi yansıtabilmesinden geçer, karakterlerin yürüyüşü, suyun üzerindeki ışık yansıması, silahların yankılanması, silahların fiziksel etkileri vs fakat ölümsüz yaratıklar yapıp köşeye çekilmekle oyun yapılmaz.</blockquote>

Alien ölümsüz değil, sadece oyunda onu öldürebilecek bir silahımız yoktu. Lütfen yanlış anlatmayalım. ''atom bombası bile atsanız alien karşınızda umursamazca haraketler yapıyordu'' Oyunda silah vardı da biz mi bulamadık. Sadece alev silahı vardı o da yaratığı bir süreliğine kaçırtmaya yarıyordu. Ki gayet gerçekçiydi yaratığım derisi biz insanlar gibi ateşe karşı dayanıksız değil sonuçta

Nasıl yoktu yav alev silahından tut pompalıya kadar her türlü silah vardı, 100 tane pompalı fişeği sıksan bile alien'e çizik bile çizemiyordun, normalde 2-3 pompalıda inmesi gerek o yaratığın, umrunda bile olmuyordu. İnsan silah etkisi yapar biraz oyuna, silahları sanki göstermelik koymuş, Alien var ya oyunda aklı sıra milleti gerecek, sen oyuna böyle ölümsüz alien yaparsan millet neden gerilsin sadece sinir olur!

• Oyun efsaneydi, böyle atmosferi yaşatan kaliteli oyunlar, oyun dünyasında çok azdır.
  • ben çıkmasını istemiyorum açıkcası.ilk oyunda anam ağladı resmen haddinden fazla geriyor adamı.oynamadanda duramıyorum.piskolojimi bozacak başka birşey değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.