Şimdi Ara

ALİ Y. KOÇ'UN FENERBAHÇE BAŞKANI OLMASINA KAÇ GÜN KALDI? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
20.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdan aziz yıldırım kazanır diyen gsli arkadaşlar dursun özbek kazanmasın tekrar.
  • Bugün herkes Kapalı çarşıya! Ali Y. Koç, bugün saat 11:00'de Kapalı Çarşı'da olacak. Tüm imkanı olan taraftarlarımızı Kapalı Çarşı'ya bekliyoruz.

ALİ Y. KOÇ'UN FENERBAHÇE BAŞKANI OLMASINA KAÇ GÜN KALDI?

ALİ Y. KOÇ'UN FENERBAHÇE BAŞKANI OLMASINA KAÇ GÜN KALDI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erzincan!

Ali Y. Koç'un Fenerbahçe başkanı olmasına son 24 gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri bana Ali Koç'un cumhurbaşkanı adayı gibi Kapalıçarşı'yı ziyaret etmesinin mantığını açıklayabilir mi?
  • Başkan Ali Koç ile adım adım galibiyete doğru gidiyoruz diye düşünüyorum. Bundan sonra şampiyon Fenerbahçe sesleri ile stadı dolduracağız.

Bu videoda şurada dursun. Aziz destekçileri belki izlerlerde akılları başlarına gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 10 Mayıs 2018; 11:35:12 >
  • beyler herhangi bir gerçekci tahmin, anket v.s yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I907

beyler herhangi bir gerçekci tahmin, anket v.s yok mu?
    Ali Bey seçimi farkla kazanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bence Aziz Yıldırım kazanacak
    İmkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

İmkansız

Alıntıları Göster
    Bekleyip göreceğiz
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde aziz yıldırım da gitmiş sebebi odur herşeyi siyaseti bağlamayı ne çok seviyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Geçenlerde aziz yıldırım da gitmiş sebebi odur herşeyi siyaseti bağlamayı ne çok seviyorsunuz
    Siyasete bağlamak derken ne alaka şimdi? Fenerbahçe başkan adayı kendi seçmeni yani kongre üyeleriyle toplantı yapar, yemek yer bunlar normaldir Ali Koç da pek çok şehirde yaptı zaten. Kapalı çarşı esnafını ziyaret ne alaka mantıklı bir açıklaman varsa söyle yoksa niye böyle bir mesaj atıyorsun? Aziz'in ziyaret ettiğini görmedim görsem ona da derdim aynısını. Kaldı ki Ali Koç sırf Aziz yaptı diye yaptıysa bu hareketi o daha da saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 10 Mayıs 2018; 19:44:39 >
  • Ligde GS sampiyon. Kupayi Akhisar aldi. HALA AZIZ YILDIRIM BASKAN SECILIRSE YUUH YANI
  • Cildiracagim

Yallah Fenerbahçe dışına

Aziz aykut

• Taraftarla bu kadar alay edilmez..Taraftar bu kadar üzülmez..Her şeye rağmen Aziz seçilirse..kalan ömrümü daha sağlıklı yaşayabilmek adına Fenerbahçe taraftarlığıma ara verip soranlara eskidendi diyeceğim..Ne bu yaa ömrümden ömür aldınız..buna hakkınız yookkk..
  • Seçilemezse boş tribünlere oynarlar, bunlar en iyi günleri olur. Fenerbahçeliler olarak herkesin umudu Ali Koç. Bu gerçekleşmezse herkes elini eteğini çeker.
  • bazı kupa kayıpları hayırlara vesile olcak.aziz ve aykut devriniz bitti artık.
  • Bütün hezimetlere rağmen Aziz Yıldırım’ın hala önde olduğunu düşünüyordum ama bugün biraz araştırdım içime bir umut doğdu. Ali Koç başkan olacak inşallah. Eğerki olmazsa seneye 5 bin seyirciye oynarlar artık. Aziz ve Aykut ikilidi.

• Elazığ!

Ali Y. Koç'un Fenerbahçe başkanı olmasına son 23 gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.