Şimdi Ara

Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray ile karşılaşacakları maç öncesinde Suudi Arabistan’da gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Ali Koç, Süper Kupa’nın nerede oynanacağına dair eleştirilere cevap vererek, “Süper Kupa’nın Riyad’da yapılmasına karşı çıkanları samimi bulmadığımı söylemek istiyorum. İtalya, İspanya gibi ülkeler dörtlü Süper Kupa düzenliyor, bütün dünya bunu izliyor. Biz de aslında Almanya’yı tercih etmiştik, TFF de öyle istiyordu ama Almanya buna yanaşmadı” diye konuştu.

“BOŞ İŞLERLE UĞRAŞIYORLAR”

Fenerbahçe Başkanı, ayrıca şunları söyledi: Fenerbahçe’nin cumhuriyet değerlerine bağlılığı, Atatürk sevgisi, sözü ve eylemi bir maç için buraya geldiğimiz için sorgulanıyorsa, bunu çok samimi bulmadığımı ve boş işlerle uğraştıklarını düşünüyorum.

“ÇOK KAYGILIYIZ”

Koç, Türkiye’de futbolun ciddi bir sorun yaşadığını belirterek, “Çok kaygılıyız. Türkiye’nin futbol alanında köklü bir sorunu var. Bu böyle devam edemez. VAR sistemi getirildi, hayatımızı kolaylaştıracaktı, maalesef tersi oldu. TFF’nin bir kararlılık, bir güven eksikliği olduğunu ve biraz da kafalarının karışık olduğunu görüyoruz” dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ali-koc-super-kupa-maci-oncesi-konustu-cok-kaygiliyiz-750026h.htm

Radyospor'a konuşan Büyükekşi, anlaşmaları Ağustos ayında yaptıklarını söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

İki takımın da TFF'ye verdiği bir yetki var. TFF "Size ek gelir kazandırmak istiyoruz, var mısınız yok musunuz?" diye sorduk. Ali Koç da Dursun Özbek de 'Varız' dediler. Bunun üzerine teklif hazırlayan TFF, iki taraftan da vekalet aldı. İki kulüp, TFF'ye imza yetkisi verdi. O yüzden biz rahatız. "Bizden habersiz biz el kaldırmadık" diyemezler. Ağustos ayından bu yana maçın nerede oynanacağı biliniyordu.

Yandaş Link: https://www.ensonhaber.com/kralspor/futbol/tffden-super-kupa-aciklamasi-agustos-ayindan-bu-yana-macin-nerede-oynanacagi-biliniyordu

• Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordum
    Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordumensonhaber
    Fatih Altaylı duyurmuştu! Suudi Arabistan fikri Ali Koç'tan çıktı
    https://www.ensonhaber.com/gundem/fatih-altayli-duyurmustu-suudi-arabistan-fikri-ali-koctan-cikti
  • Deprem bölgesinde organizasyon yapmak daha makul olurdu almanyada ne işimiz var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arapların eline verdik.. akapelilerin gıkı çıkmıyor.

• tundra202006 kullanıcısına yanıt

Bizim sponsor olarak bu işlere karışma hakkımız yok. Ama elbette bir vatandaş olarak, milliyetçi bir vatandaş olarak bunu Federasyon Başkanı’na sordum.

Nereden çıktı bu Suudi Arabistan işi?” dedim. “Ali Koç önermiş” dedi. “Anlamadım” dedim. “Ali Koç’un önerisiymiş” dedi ve anlattı.

İhale her türlü federasyonda kalır. Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordum 

• murtazagil kullanıcısına yanıt

Nasıl eline verdiysek, adamlara teşekkür edip geri geldik. Tazminat konuşuluyor bir de.

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt

onlara anca akapeliler teşekkür eder. arap sevicisi ne de olsa onlar.

• bazıları Ali Koç'un özellikle Riyad'da oynamak istediğini hatta teklifi onun yaptığı gibi göstermeye çalışıyordu...

• Alıntı

metni:
    Koç, Türkiye’de futbolun ciddi bir sorun yaşadığını belirterek, “Çok kaygılıyız. Türkiye’nin futbol alanında köklü bir sorunu var. Bu böyle devam edemez. VAR sistemi getirildi, hayatımızı kolaylaştıracaktı, maalesef tersi oldu. TFF’nin bir kararlılık, bir güven eksikliği olduğunu ve biraz da kafalarının karışık olduğunu görüyoruz” dedi.

Dijikanın yaptığı faulu biliyoruz. Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordum 

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

o faul'un var'da görülmemiş olması fenerbahçe'nin sorunu değil. fenerbahçe'yi suçlu da yapmaz. haksızlık, herkes ve herşey için bir sorundur. elin oğlunun var'ı kullanma amacı ile bizde var'ın kullanılma amacı aynı değildir. var'dan önce insanların düzelmesi lazım. "var sistemi"ni kör insanların eline verdin mi "yok sistemi" olur. senin bu demene karşılık, "fenerbahçe'ye yapılan kötülüğü biz de gördük" deriz. bu ilk de değil. bu tip olaylardan kim nasıl nemalanıyor, buna bakılması lazım. Ali Koç: Süper Kupa finalinin Almanya'da oynanmasını istiyordum 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.