Şimdi Ara

Ali Koç neden bu kadar çok isteniyor merak ediyorum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: u.r.k.

Adam dedi ama ailesi bir kere izin vermez.

babası açıklama yaptı daha yeni

biz onu tüsiad başkanı olarak hayal ediyorduk ama Fenerbahçe başkanı olmayı seçti diye
  • Bize her şeyden önce başkanlığı profesyonel yürütebilecek bir isim lazım. Aziz, küçük çocukların her şeyi isteyip, ağladığı haldeki tavırlarıyla yönetti bu kadar sene. Ayrıca bu adam görevlerini hakkıyla yerine getiren Alex, Ersun gibi insanları kendi egosu için gönderdi. Bize dünya futboluna ayak uyduracak, uzun dönemler boyunca sistem kuracak, transfer politikaları ve altyapıya kalkındıracak biri lazım. Ali Koç'tan daha iyi bir aday yok.
  • Duruşu saygınlığı yeter
  • Ali Koc , Bruce Wayne'dir. Gotham gibi yozlasmis Fenerbahce'yi ve Türk Futbolunu düzeltecek tek insandır.
  •  Ali Koç neden bu kadar çok isteniyor merak ediyorum?
     Ali Koç neden bu kadar çok isteniyor merak ediyorum?

• azizcik telefon açıcak ali şunları şunları yap mı diyecek?
    sence diyebilecek mi?
    diyelim ki dedi Ali Koç dinler mi bu şeker hastasını?
  • Aziz Yıldırım gerçekten Türk futboluna yakışmıyor. Lütfen beni yanlış anlayıp hemen savunmaya geçmeyin. Sözüm Fenerbahçe'ye değil, Fenerbahçe başkadır yönetenler başka. Artık kaçıncı vukuatıdır o adamın. En son ligtv spikerinden Gs kadrosunu aldığını duydum ve dinledim, doğru mu montaj mı bilemiyorum ama eminim yapmıştır çünkü gerçekten o karakterde bir insan ve inanamıyorum ki bu adam hertürlü şeyi çevirirken kimse dur diyemiyor. Hayır ayrıca en büyük zararı da Fenerbahçe'ye veriyor, kaçan şampiyonluklar, heba edilen milyonlar, kendi taraftarlarına bile tehditler. Bilemiyorum ama o adam gitsin de kim gelirse gelsin. Gerçekten ben fanatik biri değilim Fb şampiyon olsa tebrik ederim ama böyle hile üç kağıt olunca izleyesim bile gelmiyor. Kim yaparsa karşıyım, Fb'lisi Bjk'lisi Gs'lisi..
  • Ali beye a.y. ın adamı demek çok yanlış, zira a.y. başkan adayı babasının oglu olsa arayı bozar net.
    Ali bey camiada ilgi gösterilen ve başkanlığı istenen biri bunun parayla pulla çok alakası yok vizyonla alakası var. ayrıca tarz olarak şimdiki yönetim gibi bir tarzı olmayacağını düşünüyorum birleştirici olup camianın potansiyelini yeniden kazandıracaktır
  • Ali KOÇ sadece Fenerbahçe için değil, Türk futbolu için de Fenerbahçe'ye gelmesi gerekir, bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum. Umarım azizden kurtulursunuz.
  • Ali Koç'un olumlu yönleri - Aziz'in olumsuz yönleri

Cevap bu.
  • Aziz yıldırımla araları iyiyse ne olmuş yani? Sen kendi kendine kuruntu yapmışsın.
  • Taraftarlar olarak Ali Koç'un, Fenerbahçe'ye gerekli olan sağlam revizyonu yaptıracağına inanıyoruz çünkü
  • Adam milyar dolarlık cirolara sahip şirketlerde CEO olarak görev yapmış, konuşmasını, üslubu, saygıyı ve siyasal dinamikleri bilen birisi.

Gelirse bakkal yönetir gibi kulübü yönetmeyeceğini düşünüyorum.

Tıpkı Dortmund örneğinde olduğu gibi futbol branşının başına mutlaka bir profesyonel getirecektir. Adaylığını açıkladığı seminerlerden önce mesela Damien Comolli'yi getirmişti konuşmacı olarak 1907 FB derneğine.

Comolli, İngiltere'de bu işin en üst seviye adamlarından birisidir.

Transferlerde eldeki imkanlar dahilinde listeler oluşturulup, son günlere kalıp fiyatlar sıkışmadan bitirilecektir.

Diğer kulüplerle yaratılan olağan kaos ve kargaşa durumumuz bitecektir. TR'nin en büyük sivil toplum örgütü olarak, kulüp de taraftarlarına yakışır şekilde Türk futboluna önderlik edecektir.

Umarım gelir, üstelik Aziz Yıldırım'a karşı seçime gidip, kazanıp da gelirse çok çok daha başarılı olarak gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

biz onu tüsiad başkanı olarak hayal ediyorduk ama Fenerbahçe başkanı olmayı seçti diye

Şu an TÜSİAD başkan yardımcısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruskid1

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Şu an TÜSİAD başkan yardımcısı

3-5 dernek başkan yardımcısından biri

mesajınızı anlamadım ..zaten tusiad başkanı olmasını istiyor ailesi

o fb başkanı olmak istiyormus
  • dnm
  • anlıyorum.
  • Ali Koç sence Aziz Yıldırımı dinleyecek kadar düşük profilli biri mi?

Gerek yaşı gerek mevcut yönetimin iflası gerekse idealist biri olmasından dolayı Ali Koç bence doğru ve gayet güçlü bir isim.

Finansal olarak daha iyiye götüreceği,daha iyi sponsorluklar yapacağı,en önemlisi daha mantıklı konuşarak nefret diliyle değil akıllıca Fenerbahçe'nin haklarını koruyacak biri.Ayrıca Fenerbahçe taraftarının sevdiği saydığı isim Ali Koç.Şunu herkes biliyor ki boş tribünlere karşı şampiyon olmak çok zor.

Sportif başarı gelir gelmez o konuda kimse garanti veremez.Ama Ali Koç'un katıldığı spor konferansları,spor yöneticiliği eğitimleri vs ne kadar değer verdiğini ve doğru yolda olduğunu gösteriyor.Asıl sıkıntı şu;Aziz Yıldırım ne zaman bırakacak? Kongreye kadar başarı olmayacak kesin.Sonrasında ise hemen yeni yönetim Ligi,Avrupayı domine edecek diye bir şey yok.Bu yüzden erkenden yönetimi devretmeleri gerekir.

• Bu kadar saçma bir kulüp olamaz ya.

Bakın siyaset vs.yi hiç karıştırmadan potansiyel başkan adaylarını sayıyorum.

Ali Koç
    Sadettin Saran
    Mehmet Ali Aydınlar (siyasi kısmına girmeyin potansiyel olarak düşünün)
    Murat Ülker

nasıl bir camiayız biz böyle ? Şu adamlardan herhangi biri rakiplerimizde başkan olsa çok net çağ atlatır. (Gerçi Fikret O. Bjkye baskan olunca baya seviyesi değişti Beşiktaşın) Başkanımız kim ? Aziz Yıldırım.

https://www.oncefenerbahce.com/

Toplanan imza 380. Cidden yazık.

Erken kongreye gidilmezse önümüzdeki sene de çöpe gidecek. Ben bu adamın Fenerbahçemi kalkan olarak kullanmasından bıktım artık, daha yüksek sesle tepki göstermeliyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

Orijinalden alıntı: uzay13x

benim bildiğim ali koç ile aziz kanka değiller mi?

ben ali koçun başkan olsa bile azizin sözünden çıkcağını düşünmüyorum, yani değişen hiçbirşey olmayacak

ayrıca ali koç zengin falan diyenler var. ne alaka? takıma cebinden para mı vercek sanki

Araları iyi değil açık hatta..
    Kendi parasıı mı vericek vermez tabii ki, belli katkıların dışında ama geniş çaplı düşünmek lazım dünyanın en iyi üniversitesinde Harvard mezunu olan türkiyenın hatta avrupanın en büyük holdinglerinin ve türkiye ekonomisinin başında gelir. Bunun vermiş olduğu çevre, tanınmışlık ve genç bir adamın futbol kulubunun başına geçmesi önemlidir bir kere çok sevilenbir holdingin sevilen bir insanı. Türkiyede fenerli omlayan herkes aziz yıldırımndan nefret eder
    Bu kadarını hiçbirimiz beklemiyorduk ama verirmiş.

Eski konuya mesaj atmaktan ban yiyeceksem de bundan yerim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.