Şimdi Ara

Ali Babacan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben siyasiler içinde bir tek bu adamda ışık görüyorum kim nederse desin

Konuşmaları bilimsel ve mantıklı geliyor

CHP hükumeti sürekli karalıyor ama kendide bir çözüm sunamiyor ak partinin kardeşi CHP onlarda gelse aynı tas aynı hamam

Davutoglu zaten çok pasif ve duygusal kalıyor

Ümit özdaginda ekonomi konusunda pek bir şey yapacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu adamda nasıl ışık gördün acaba  

• Bu tür kendini liberalmiş gibi gösteren AKP'lilere ve ortaklarına verdiğiniz desteği zamanında LDP'ye verseydiniz de şuan LDP'nin kemikleşmiş yüzde 3-5 oyu olsaydı ne olurdu?

• Ümit Özdağ hepsine yeter

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aksine hiç güvenmem kendisi mültecileri göndermeyecek bir isim

• Bu adamdan hayır yok, her türlü mütedeyyin'e kucak açan tam bir müslümbörd.

Teröriste, Fetocuya, Bağnaz Tarikatçıya, Tetikçi Medya'ya, Askeri Vesayet'e karşı duruş sergileyeceksin.

Bu kadar ılımlı olup herkese çiçek dağıtan adam hiç güven vermiyor, bir insanın davası varsa biraz tutkulu ve iddialı olur.

• Gerçek dünyanın farkında olan sayılı siyasetçiden biri. Diğeri de Taylan Yıldız zaten. Diğerlerinin ağzında varsa yoksa din, vatan, millet, Atatürk. Dünya böyle kavramlarla siyaset yapmayı 2. dünya savaşından sonra bıraktı, bizde hala böyle söylemlerle oy topluyorlar. Zaten Deva harici partilerin söylemlerinden belli paralel bir evrende yaşadıkları. Adamların seçim vaatleri daha fazla memur, borç silme, daha fazla okul, daha fazla sosyal yardım, yabancılara ölüm vs.

Babacan'ın şanssızlığı, teşkilatlanmak ve oy toplamak için Sadullah Ergin gibilerle beraber çalışmak zorunda olması. akp zamanından beri kendisi bile üzülüyordur her gün muhatap olduğu tipleri gördükçe.

• raunk kullanıcısına yanıt
    Nebati de ışık vardı

Bu ışık kaynağı aynı yerden geliyor hep

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konuşmaları gayet ılımlı.

Mütedeyyin kesime oynuyor olsa da asla bir Tayyip olmayacağına inanıyorum.

Kendisini beğeniyor olsam da Meral Akşener bana daha samimi ve içten geliyor.

Artık güler yüzlü bir başkan istiyorum gerçekten. Herkese fırça atmayan.

• Işığı memati de görüceksin
    Diğerleri faso fiso

• Erlik zort videosunu izleyin.

• Adam sığınmacılar kalacak hiç bir şey olmaz diyor. Demekle kalmıyor uluslararası hukuk var deyip yalan söylüyor. daha partisinde ki kürtçüleri, aşiretçileri, tarikatçileri, fetöcüleri saymadım bile. Senin gördüğün ışık değildir iyi bak.

• Mental süpermiş yalnız ABD ne istiyorsa verelim yeter ki ekonomi 2010daki gibi olsun  

Ekonomi 2010 gibi diyince bi ağzım sulanmadı değil yalan yok  

• Bugünkü hükümetle geçmişte beraber yürüyenlerin hiçbirini samimi bulmuyorum. Bozuk maya bulaşmış hamurdan iyi pasta olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 1 Haziran 2022; 19:58:10 >
  • Bu doğru. Sadece babacan ve onun gibi birkaç kişi daha var aklı selim onlara oy verilir ama hdp ile fazla haşır neşir oluyorlar. Mesela Türkiyede kürt sorunu vardır diyor.

Sorun falan yok ya ne sorunu napıcaz ülkenin resmi diline aykırı eğitim vericez e kürtçe öğretecek olan da kürt olacak o zaman al sana yabancı okullar sorunu 1 anda 100 sene geriye gittik. Böyle özerklik sonrasında bağımsızlık isteyen kesimlere fazla yüz vermemek lazım. O sebeple vermem devaya oy. Belki ababcana aday olarak verilebilir ilk turda. Yeni gelen iktidar ekonomi bakanı olarak koysa onu al sana mis yani.

Yoksa doğu vilayetlerine bedava elektrikle muhtarlara yardımcı olmacı chp ile ekonominin düzeleceği yok.

• Eğer kötü insanlar olsalardı mevcut yönetimin içinde refah içinde geçinip giderlerdi. DEVA partisinden cok korkuyor iktidar, Gaziantep mitingini engellemek-yaptırmamak-küçük göstermek için yapmadıkları halt kalmadı. Çünkü DEVA geleceğin kitle partisi.

Seçimde %7'yi rahat aşacak. AKP darmadağın olunca %25'lerde dev bir siyasi oluşum göreceğiz.

DEVA partisinin en büyük özelliği Avrupa'daki örnekleri gibi bir siyasi yapı olması. İdeoloji partisi değil, Teknokrasi partisi. Bünyesinde radikal olmayan milliyetçi, özgürlükçü, muhafazakar, güvenlikçi, devletçi, liberal, demokrat, vs vs ... her kesimi barındırıyor. Daha önce TR'de hiç böyle bir parti olmadı. Hep tek tip görüşün partisi oldu.

6'lı masanın CB adayı olursa KESİNLİKLE kazanır.

• Kendisi ise yarar bir tip olsaydi mustakbel erdogan ve ekibi bunu partiden kovalarmiydi hic ?
    Davutoglu ve bu adamin Akp nin icindeki kemiklesmis tiplerden hic bir farki yok !

Buna birazda Ali Babacan yerine Ali paracan deseniz daha dogru olur

• Unuttunuz galiba buda akp li idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemalSanane -- 2 Haziran 2022; 7:3:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.