Şimdi Ara

#algidaylagulumse ile Swarmda Check in Yap Anında Migrostan Dondurma Kazan (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
48
Favori
72.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

sicak FIRSATLAR bolune gelip burada coklu alim yapanlara laf edenleri anlamis degilim.
    Sen once forumun hangi bolumunde olduguna bir bak, burasi sana gore degilse forumun diger bölümlerini kullan.

Burada bir sicak FIRSAT varsa forum üyeleri sonuna kadar bunu kullanir bu kadar basit her FIRSAT konusunun altina asalak asalak yorum yapmaktan vazgecin.
    Siz burda uyeleri kinadiginiz zaman hicbirsey degismecek sadece diger insanlarin okumasi gereken gerekli mesajlari engellemis oluyorsunuz baskada birsey olmuyor.

Edit: Yanlis anlasilma olmasin bu yorumu genel olarak sicak firsatlar bolumundeki tüm konular icin ortak dusuncem burada herhangi bir uyeye kapali bir mesaj deildir.
    Hem fikiriz kardes iste ayni dili konustugum biri cikti sukur bunu soyledim makul dozda alim yapilsaydi suan kodlari aliyor olurduk anlayanlara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Kampanya bitince Migros Algida dolaplarını doldurmuş bugün gördüm . Markantalya MM Migros a akşam gittiğimde calippo bile gelmiş .! Vay beeee
    Antalya merkezdeysen tabi sen de bu cogunlugun icindesindir aldiklarini 1 sene yersin artik 😃 migros migros gezmissindir demi ben ilcedeyim

• #algidaylagulumse ile Swarmda Check in Yap Anında Migrostan Dondurma Kazan

• philosopherx kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

adamlar hata yaptı geçte olsa farkedince tabi bitirecekler.

hızlı olsaydınız arkadaşlar. kampanya 6 gündür var. ömür boyu devam etmeyecekti.

her biten sıcak fırsatının altına fazladan alanlar yüzünden bitti yazmak moda oldu. herkes 1 er tane alsa emin olun o fırsat bitmeyecekti zaten.
    Aldiginiz urunlerin tarihine bakin skt 20 olarak yaziyor adamlar 2018 bile yazmamis acik birakmislar belki 2017nin bile olabilir bedavaya yeni uretim verecek degiller ona gore yiyin sonra karnim ağrıdı vs şikayetiyle giderseniz dra DONDURMAM GAYMAK derler

• quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

Geçen yılki kampanyada hatırladığım kadarıyla evime yakın 2 migrosta da aradığım çeşitleri bulamıyordum dolaplar boştu ve en az benim gibi 2-3 kişi kampanyadan kazandıkları dondurmaları alıyor,kasaları oyalıyor olurdu. Kasiyerlerin hepsi konuya vakıftı.Kodlar karta tanımlanmıyordu , bilmeyen kasiyerlere işlemi tarif ediyorduk.Bu sene kampanya sessiz sedasız ilerledi , tv reklamı olmadı. DH konusu açıldığında ilk 2-3 günde kodlar alındı , uygulamadan kartlara yüklendi ve sanırım bugün 7. gün ve algida dolapları hiç boşalmadı bile.Bence firmalar kampanya bütçelerini ayarlayamadılar ve o yüzden aç kapa yapmak zorunda kaldılar.Belki yarından itibaren koşullar netleşip farklı ilerler.
    Buradaki bir çok ölücü arkadaş da ilk 2-3 gün mevzuya dahil olamadıklarından millet aldı , biz alamadık vah vah modundalar ama fesatlık da yapmamak gerek.
    Ama şu bir gerçek bu 3 firma bu işi harbiden yüzüne gözüne bulaştırıyor.Kampanya koşulları algida'da farklı , swarm'da farklı , migros uygulamada farklı , şifre ekranında farklı yazıyordu.Çok komik değil mi...
    Kampanya 13ünde baslamadi mi kod vermeye 3 gundur de sistem kapali kod alınmıyor yani 3 gun mu yapildi bu o zaman hic yapmasinlar

• Swarm kod veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

İlk 3 4 gün 100 civarı aldım yeter artık
    Marifet mi bu isin gucun yok boş insansın demekki benim vaktim yok her dk her gun migrosa gitmeye

• Arkadaşlar biraz önce Algida kampanya destek hattını aradım. Noldu dedim kampanyaya. Şuan güncelleme var dedi. Dedim ne kadar sürecek. O konuda bize bilgi gelmedi dedi. Dedim tekrar başlayacak mı? Dedi en kısa sürede yeniden başlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackOP

Arkadaşlar biraz önce Algida kampanya destek hattını aradım. Noldu dedim kampanyaya. Şuan güncelleme var dedi. Dedim ne kadar sürecek. O konuda bize bilgi gelmedi dedi. Dedim tekrar başlayacak mı? Dedi en kısa sürede yeniden başlayacak.
    https://youtu.be/AmiFYuGfYjc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 18 Mayıs 2018; 12:13:32 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Benim vaktim var aldım ve apartmanda çocuklara eşe dosta dağıtıyorum. Sana mı soracağız ne alıp almayacağımızı

Birader 2 gündür senin bu yorumlarına denk geliyorum. Millete laf atıp durma. İlk günler magnumum yok diye ağlıyodun. İmkanın olsaydı dolabıyla götürürdün dondurmaları. Madem almıyosun,işin gücün var. Böyle boş işlerle uğraşmak istemiyosun. Alanlara da laf atmayacaksın. Almıyosan, beğenmiyosan kampanyayı, konuya girip ona buna laf atma. Vaktim yok diyosun her dakika migrosa gitmeye ama her dakika foruma girmeye vaktin var. Zaten buradakilerde sabah akşam migrosta yatmıyor. Girip alıp çıkıyor 5 dakikada. İnsanların kaç tane aldığından SANANE KARDEŞİM !
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Biraz fazla dedili olmuş
    Ya kardeşim, Allah oruçlu oruçlu sınanmak için mi yolladı seni buraya? Eski mesajlarınla taa kampanya başındaki o kadar çok çelişiyorsun ki gözlerim kanıyor yapma, adresini verde yollayalım dondurma, biz aldık sen alamadın diye bi cehenneme gitmediğimiz kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Vakti olmayana bak konu açıldığından beri forumdan çıkmıyor,alamayınca karı gibi dır dır dır

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle dondurma alamamış garip bize kızıyor. Gittiğim migroslarda dondurucular hep doluydu. Mjet mağazası kariyeri abi algidacı dolabı doldurmuş şu dolabı bi boşalt dedi valla

• Holalnda merkezi aradım. Where is our Magnums.We want to eat belesh Magnum dedim...
    adam bişeyler söyledi ama ingilizcem yetersiz anlamadım..
  • Check-in yaptım gülümseten dondurma etiketini kazandın dedi hiçbir siteye yönlendirmedi. Neden böyle oldu ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Aynen öyle dondurma alamamış garip bize kızıyor. Gittiğim migroslarda dondurucular hep doluydu. Mjet mağazası kariyeri abi algidacı dolabı doldurmuş şu dolabı bi boşalt dedi valla
    kasiyerden beklentim

Çoğu kraldan çok kralci oluyor çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Holalnda merkezi aradım. Where is our Magnums.We want to eat belesh Magnum dedim...
    adam bişeyler söyledi ama ingilizcem yetersiz anlamadım..
    koptum gülmekten çok iyiydi
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.